Лазер, Фото, Elos или Електроепилация – 5

  • 67 420
  • 744
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 256
Благодаря Simple Smile а аз мислех, че под мишници като се махна всичко от една процедура и на горна устан ще е така. Четири зони обработвам едновремнно и мога да ги подредя така: най-слаб ефект горна устна, много добър крака, перфектен мишници (там даже се награбих с 6 процедури, чак не знам какво ще ги правя), интим много добър резултат.

# 241
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Аз пък даже на мишниците съм по- недоволна, там имам май 3 процедури, на около половина са ми опадали.

# 242
  • Мнения: 10 256
Хм. При всеки различно. Хем моите светли и тънки там. Не мога да ги разбера тия апарати вече. Аз  на мишници очаквах най-слаб резултат, а там всичко изчезна. Тия на горна устна, мишници и интим ми ги махат с един и същ апарат (лайт шиир). На краката с друг (сопрано). Тоя лайт шиир така боли, сопраното никак, тояй явно на друг принцип. С него ми нанасят контактен гел. Лайт шиира няма гел, но като игли ми забиват с него. Следващия път ще ѝ кажа поне интима да ми мине със сопраното. Хич не ми се мъчи пак с другия.

# 243
  • Мнения: 130
Здравейте отново!
Аз съм изстрадалата от лазерна епилация - за лице става въпрос, за брадичка.
Първо да кажа, не използвайте тези глупави ленти за черни точки - съвет, точно с тях си отскубнах мъха от лицето и ми пораснаха косъмчета по брадичката.
След 2 процедури на лазерна епилация искам да кажа, че нещата стана по-зле, не мога да си обясня защо, може би защото не са толкова твърди косъмчетата, ами по-нежни.
След процедурите в зоните, които третираха по-грубите косъмчета, след 1-2 месеца ми порастнаха много повече мъхчета отстрани, за жалост късно прочетох, че това било съвсем възможно и нормално.
Преди седмица ходих на електроепилация с игла - изключително доволна, като магия ми махна всичко - дори най-леките мъхчета по брадичката за около час.
Които, не е успяла да унищожи от първия път, след още 1-2 процедури всичко ще се изчисти - така ми обясни, жената, които се занимава почти цял живот с това.
Информативно, взима 24 лева на час за електроепилацията.
За сега нямам нищо порастнало, но след седмица пак ще ходя да видим какво е състоянието, и дори започваме мустачки.
Зачервяването при мен беше същото като като при лазера, но наистина електроепилацията е леко по-болезнена, но нищо, което да не можем да изтърпим. На следващия ден нямах нищо.
Това е моето лично мнение и опит за сега, продължаме напред хаха! Simple Smile Успех на всички.

# 244
  • Мнения: 5 848
fireflyyy, къде ходи на електроепилация, ако си в София? От друга страна, тази ниска цена ми е малко съмнителна. newsm78

# 245
  • Мнения: 130
fireflyyy, къде ходи на електроепилация, ако си в София? От друга страна, тази ниска цена ми е малко съмнителна. newsm78

Във Велико Търново ходих - само на едно място тук в града го правят.
Като цяло студиото не е от най-луксозните, но е на много години. Има много клиенти и всички са доволни, поне от електроепилацията - цената си е нормална според мен, 4 стотинки на минута излиза Simple Smile
Все пак е по-бавно и по-болезнено.

# 246
  • Мнения: 5 848
Ясно, мерси.

Имах предвид, че цената е много по-ниска от тази в София, затова ми се видя странно.

P.S.: Нали писа, че е 24 лв. на час, сега - 4 ст. на минута? Simple Smile

# 247
  • Мнения: 130
Ясно, мерси.

Имах предвид, че цената е много по-ниска от тази в София, затова ми се видя странно.

P.S.: Нали писа, че е 24 лв. на час, сега - 4 ст. на минута? Simple Smile

Ами по-ниска е, предполагам, защото както казах не е някакво студио луксозно - ами жената е стара козметичка и се занимава предимно с това, пък и тук като по-малък град, всичко е на по-ниско ниво. Не знам точната причина, наистина. Просто споделям мнение.

24 лева е на един час - астрономически, излиза 4 стотинки на минута.
60 минути по 4 стотинки са 24 лева Simple Smile
Но, не е задължително да работи 1 час , точно. Вие се разбирате индивидуално.

# 248
  • Мнения: 5 848
60 минути по 4 стотинки са 24 лева Simple Smile

Laughing Laughing Laughing

# 249
  • Мнения: 5 994
Аз днес си записах час за епилация на краката, и то в Лазер център. До последно бях решила да заложа на студио с диоден лазер, но след като 3 пъти ми отлагаха часа се отказах. Също не ме питаха дали приемам лекарства, а в лазер центъра това им беше първото питане и се оказа, че ползвам в момента едни, при които е противопоказна лазерната епилация.

# 250
# 251
  • Мнения: 130

Извинявам се, 40 стотинки излиза на минута хахахаха !

# 252
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте, момичета! Насочила съм се към лазерен център Нирвана. Имате ли впечатления от него и какви са те? До сега не съм правила и ми се искаше да разбера малко повече преди да си платя пакет процедури

# 253
  • Мнения: 5 077
Имат една огромна издънка,  потърси инфо в нета

# 254
  • Мнения: 4 993
Колко време след процедура не трябва да се ходи на солариум, че забравих да питам в студиото? Макар че третираната зона е малка и кожата ми няма зачервяване след процедура, може и да ми понесе солариума, но поне да знам горе долу колко да чакам.

Общи условия

Активация на акаунт