Лазер, Фото, Elos или Електроепилация – 5

  • 67 501
  • 744
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 487
И аз съм така , затова смятам да се подложа на електропилацията , за която спомена съфорумката .

# 271
  • Мнения: 5 686
На колко години е дъщеря ти? Ако е още в пубертета може за това да са и отказали.

# 272
  • Мнения: 54
На колко години е дъщеря ти? Ако е още в пубертета може за това да са и отказали.
На 20 години е. Казали и, че ако е на 40 години биха и ги махнали, но на тази възраст растежа на космите е много засилен.

# 273
  • Мнения: 5
Здравейте.Има ли актуални мнения за ЛазерЦентър и SkinLine центровете в София?Интересува ме отношение в центровете,ефикасност след процедура лазерна епилация цял(бразилски) интим.След колко време се препоръчва следваща процедура?

# 274
  • Мнения: 663
Em___ , миналата седмица правих крака и ръце, триъгълник ще правя март. Зависи с какво окосмяване си, цвета на космите, типа на космите, коя област се третира и цвета на кожата е много важен.
За ръцете ми казаха, че до 60 дни трябва да направя следващ сеанс, а за краката до 90.

# 275
  • Мнения: 10 256
Аз май бая ще се ядосам с горна устна, ама де да видим. Всичко ми се връща. А като гледам новопоникналите са доста и черни и твърди. Не ми е ясно какъв им е проблема, а не е като да не ме боли докато махат. Две процедури минах и като гледам ефект няма. Ще видя и от третата какво ще падне и се чудя дали въобще да си купувам още или направо на елетролиза да вървя. Имам чувството, че по 4-5 косъма падат всеки път, а всичко друго не е засегнато. Един и същ човек ме прави навсякъде, само тук ефект няма.

# 276
  • Мнения: 1 759
Em___ , миналата седмица правих крака и ръце, триъгълник ще правя март. Зависи с какво окосмяване си, цвета на космите, типа на космите, коя област се третира и цвета на кожата е много важен.
За ръцете ми казаха, че до 60 дни трябва да направя следващ сеанс, а за краката до 90.

Процедурите през60 дни ли? Или 90? Че това не е ли през два три месеца? Не е ли в много голям диапазон? На кой да вярва човек вече? Един те казват през 20-30 дни, а другите през 60-90 дни.

# 277
  • Мнения: 5 080
Каквото ти кажат операторите - това.

# 278
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 282
Не е голям диапазонът и си е според фазите на растеж на косъма. Някои оператори спекулират с честотата на сесиите.

# 279
  • Мнения: 5
Em___ , миналата седмица правих крака и ръце, триъгълник ще правя март. Зависи с какво окосмяване си, цвета на космите, типа на космите, коя област се третира и цвета на кожата е много важен.
За ръцете ми казаха, че до 60 дни трябва да направя следващ сеанс, а за краката до 90.

За кой център е коментара?

# 280
  • Мнения: 3
Здравейте,
Миналата седмица ходих на SHR епилация в салон Beauty във Велико Търново за първи път на горна устна и брадичка. На седмия ден вече забелязвам падащи косми. Имах леко зачервяване след процедурата, което в рамките на час изчезна. След месец пак ще ходя.

# 281
  • Мнения: 5 858
Процедурите през60 дни ли? Или 90? Че това не е ли през два три месеца? Не е ли в много голям диапазон? На кой да вярва човек вече? Един те казват през 20-30 дни, а другите през 60-90 дни.

Толкова е за тяло - 2-3 месеца, може и повече.

20-30 дни... Crazy Просто е смешно да го обсъждаме. Но какво ли не приказват гладните за $ пишман-козметици. Sunglasses

# 282
  • Мнения: 5 998
Аз в събота правих лазерна епилация на крака. Определено ме отказаха от татуировки в зоната на глезена Smiley
Иначе не знам какво да очаквам - космите са ми същите, гледам, че никнат и нови, само може би растежа се забави. Нямам празни участъци, както съм чела.
Имам възможност да ги оставя около 10 дни да си виреят, тъкмо да видя ще започне ли така обещаваното окапване.

# 283
  • Мнения: 412
Здравейте,
На 6-ти март ми предстои втора процедура лазерна епилация ( крака и мишници )
На 1-ви април ми предстои пътуване към страна, в която ще се излагам на слънце. Проблем ли ще бъде ? Какво бихте ме посъветвали ?
Благодаря ви предварително.

# 284
  • Мнения: 5 998
Не смятам, че е проблем. Не забравяй защитните продукти.

Общи условия

Активация на акаунт