Лазер, Фото, Elos или Електроепилация – 5

  • 67 496
  • 744
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 029
A какво мислите за Алма лазер? Майка ми е ходила на такъв в Плевен и е много доволна? Някакви отзиви?

# 451
  • Мнения: 5 855
Такава съм, щом нито едно косъмче не е опадало, това означава, че процедурата е изцяло неуспешна. Но каква е причината, няма как да знаем тук, в темата. Peace

# 452
  • София
  • Мнения: 5 726
Такава съм, щом нито едно косъмче не е опадало, това означава, че процедурата е изцяло неуспешна. Но каква е причината, няма как да знаем тук, в темата. Peace
Не съм специалист, казвам само от моите наблюдения на интимен вече 8процедури.
Имах 5 миналата зима, тази 3 остават ми още 2 платени. Първо бях на едно място, но така да ме болеше, че накрая не исках и да ходя, когато 2 от процедурите бяха с по- ниска болезненост(заради мен, ставаше им жал направо как ми отскача тялото заради болката) , съвсем малко изпопадаха.
Смених тази зима студиота с надеждата да няма, чак такава болка, първите две процедури наистина бяха търпимо болезнени за мен, пак съвсем малко паднаха. Мацката и тя видя явно, че няма ефект, както трябва и на 3тата ме разби, ревеше ми се накрая. Има доста по голям ефект от предишните. До май месец, ще търся има ли начин, поне малко да намаля тая болка. Казват, че боляло най много при срамната кост, мен там ми е най безболезнено.

# 453
  • Мнения: 335
Имам няколко процедури фото и зверски болеше на интима. Сега пробвах SHR лазер и няма такъв кеф, никаква болка! Все още ми е рано да видя  резултата, но  силно се надявам да има такъв, защото фотото освен, че ме болеше, сякаш не оправда очакванията ми.

# 454
  • София
  • Мнения: 5 726
Имам няколко процедури фото и зверски болеше на интима. Сега пробвах SHR лазер и няма такъв кеф, никаква болка! Все още ми е рано да видя  резултата, но  силно се надявам да има такъв, защото фотото освен, че ме болеше, сякаш не оправда очакванията ми.
Пиши дали има резултат.
Аз не мога да се оплача, имам огромна разлика от преди, но ако и ме третираха във всичките, както си трябва, сигурно щях да съм още по добре, ноооо...

# 455
  • Мнения: 807
La Kamba, ти на каква зона ходиш, триъгълник ли? Аз съм на триъгълник, но много боли в vanity zone, а и ефекта изчезна след края на процедурите ... та си търся ново място.

# 456
  • Мнения: 335
На пълен интим и мишници! Не ме боли със тоя лазер, но и не знам дали ще има ефект, защото ми е първа процедура с него. Погледнах в сайта на vanity zone, видях, че е SHR лазер. Колко процедури направи? Тъй като имам 6 или 7 процедури фото, с лазера ме започнаха направо на трета степен и усещах леко затопляне, но никаква болка. Не знам какво да те посъветвам, аз за себе си реших, че и сега ако не се повлияят зоните които третирах, ще се откажа от всякакви процедури!

Последна редакция: сб, 14 апр 2018, 13:21 от La Kamba

# 457
  • Мнения: 807
Аз направих 6 процедури, беше супер ефекта, защото ги правех веднъж месечно. 5-6 седмици след като мина последната, всичко си се завърна. Лошото е че имам закупен още 1 пакет и ще ходя да си ги донаправя всичките 😃
Ако отново се случи същото, ще се ориентирам към друг салон.

# 458
  • Мнения: 20
Имам няколко процедури фото и зверски болеше на интима. Сега пробвах SHR лазер и няма такъв кеф, никаква болка! Все още ми е рано да видя  резултата, но  силно се надявам да има такъв, защото фотото освен, че ме болеше, сякаш не оправда очакванията ми.
Аз направих втора процедура с SHR и съм удивена от резултата( специално за интим)
Не съм пробвала други лазери„ само фотоепилация преди години.
Определено това е моята машина!

# 459
  • Мнения: 10 256
SHR това отделен лазер ли е или функция от машината? Последния път гледам, че на тоя Сопрано на койтo ми правиха, беше избрана функция SHR. Но си ме болеше зверски пак. Сега наблюдавам пък, след 2 процедури на интим, всичко изчезна. Сега на третата толкова много са избили, че се чудя къде бяха до сега. Аз реших, че са изтрепани и са се махнали окончателно, а те ще речеш че изникнаха пак на ново. След предните две почти нищо нямах и така се зарадвах....Какво е това чудо пак по никое време. Направо се чудя дали да продължавам. Че то така край няма да имат тия процедури.

Молив бял си сложих върху бенките последния път, мой.Еми като отидох и си ми го избърсаха най-порядъчно. Нямало такива работи с бенките и моливите. Не знам какво да чета и кого да слушам.

# 460
  • Мнения: 2 849
Сега наблюдавам пък, след 2 процедури на интим, всичко изчезна. Сега на третата толкова много са избили, че се чудя къде бяха до сега. Аз реших, че са изтрепани и са се махнали окончателно, а те ще речеш че изникнаха пак на ново. След предните две почти нищо нямах и така се зарадвах....Какво е това чудо пак по никое време. Направо се чудя дали да продължавам. Че то така край няма да имат тия процедури.
Тези косми, които сега са ти пораснали не са били налични, във фаза на растеж и на повърхността на кожата, при предишните две процедури. За зоната на интим се подготви за повече процедури, хормонално обусловено е. Най-добре и бързо там се повлиява и дава резултати зоната извън бикините, отстрани горна част.

# 461
  • Мнения: 5 855
Направо се чудя дали да продължавам. Че то така край няма да имат тия процедури.

Ами, да не те обезсърчавам, но при мен точно така се получи. Simple Smile Вече 10+ години ходя на лазерна епилация и не му виждам края.

# 462
  • Мнения: 2 849
Направо се чудя дали да продължавам. Че то така край няма да имат тия процедури.

Ами, да не те обезсърчавам, но при мен точно така се получи. Simple Smile Вече 10+ години ходя на лазерна епилация и не му виждам края.

Предполагам, че все пак имаш разреждане и участъци без косми.

# 463
  • Мнения: 5 855
О, да, голямо разреждане имам, но зони съвсем без косми - не.

При мен най-малък резултат имаше точно на интимната зона. Правила съм поне 5-6 процедури, ако не и повече, и бих казала, че почти не си личи. Може би има съвсем леко "оплешивяване", но дотам. Затова се отказах от третирането на тази зона.

Най-видим ефект имам на краката, но поради финансови причини, съм правила само една-единствена процедура там. Confused

# 464
  • Мнения: 10 256
леле що думаш Simple Smile Че то голяма цифромания така. Аз ще походя до края на годината и после забрави. Пак ще включвам епилатора в действие. А и ако са се разредили, се надявам да се оправям по-бързо. Други представи имах, но явно грешни. А и като си гледам косата взе да побелява тук там. Предполагам и другите части ще почнат да побеляват и тогава така или иначе с лазера приклювам. Оня ден си отскубнах един нкосъм от веждите, мислейки го за рус. Ц. Чисто бял с бяла тлъста луковица. Ако процента на подобните надделее и да искам няма да мога да ходя на лазер.

Общи условия

Активация на акаунт