Лазер, Фото, Elos или Електроепилация – 5

  • 67 473
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 998
Ами не знам, дано мине. Sad
Колкото до тен - умишлено се пазех и не съм ходила на плаж, седмица преди процедурата ходих с дълги панталони, но може все пак да съм имала нещо минимално, въпреки че съм си все така бяла.

# 661
  • Мнения: 4 028
В неделя на моя приятелка от Версус й отказаха епилация на интим, защото имала тен. А тена й е от февруари месец, когато ходи по топлите страни и беше на плаж. За мен това е безумие, колко време трябва да мине за да й направят лазера?

# 662
  • Мнения: 5 998
Звучи ми нелепо, моя тен обикновено 2-3 седмици като ме го подновявам и изчезва, а тук говорим за 5 месеца.
Иначе са в правото си да откажат, на мен за тази процедура ме викаха предварително на тест за чувствителност, но понеже не съм се излагала на слънце отказах, но ме предупредиха, че ако лекарката прецени, че имам тен е в правото си да откаже да направим процедурата.

# 663
  • Мнения: 727
Здравейте, момичета!
Преди 9 дни си направих за първи път лазерна епилация на интим и подмишници. Избръснах ги два пъти за тези 9 дни, сега косъмчетата са наболи 1-2мм, от няколко дни, когато ги дръпна с нокът излизат свободно, но защо не падат сами ? Мислех да ги изтъркам с гъба, но юе е страх да не се претъркам.. Случвало ли се е на някой ? приятелки, които си правят лазер казват, че им падат сами Confused

# 664
  • София
  • Мнения: 5 726
Здравейте, момичета!
Преди 9 дни си направих за първи път лазерна епилация на интим и подмишници. Избръснах ги два пъти за тези 9 дни, сега косъмчетата са наболи 1-2мм, от няколко дни, когато ги дръпна с нокът излизат свободно, но защо не падат сами ? Мислех да ги изтъркам с гъба, но юе е страх да не се претъркам.. Случвало ли се е на някой ? приятелки, които си правят лазер казват, че им падат сами Confused
Защото не ги дърпат за проверка Trollface.
Трябват им време на космите да се самоизбутат ,за да паднат.

# 665
  • София
  • Мнения: 480
Здравейте, момичета!
Мислех да ги изтъркам с гъба, но юе е страх да не се претъркам.. Случвало ли се е на някой ? приятелки, които си правят лазер казват, че им падат сами Confused
И аз съм на същия принцип Grin Не падат, гадините! Съвсем леко с пилинг минавам зоната/ите, но НЕ бръсна - за да се 'самоизбутат' и паднат сами. В крайна сметка и пинсетата играе Simple Smile

# 666
  • Мнения: 5 854
Аз съм сред тези, при които тенът се задържа точно около 5-6 месеца, та като отида на море в края на лятото, не мога да правя лазерна епилация поне до декември. Peace Голяма проклетия...

По въпроса с падането на космите - все ще окапят сами на някакъв етап, няма къде да ходят. Simple Smile

# 667
  • Мнения: 82
Здравейте момичета
Ходя на фотоепилация в Лондон, но ше си идвам на България за повече от месец и тъй като не искам да си прекъсвам процедурите къде бихте ми предложили да отида? Някакви мнения за добри специалисти?

# 668
  • Мнения: 5 854
Имаш ли предпочитания за лазер - александритен или диоден?

За кой град питаш?

Лятото категорично не е подходящ период за лазерна епилация...

# 669
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Че не е подходящо, спор няма. Но се правят процедури. За мен обаче удължаването на периода между две сесии не е причина да ходя в непознато студио, само за да не прекъсвам процедурите.

Две бръснения след процедура за 9 дни ми се вижда много. Т.е. процедурата може и да не е била успешна( съдя по моя опит)- след щракане поне 2-3 седмици не ми се налага абсолютно никакво бръснене( ако не и повече). А пинсета между процедурите- хабите си парите да се щракате, ако дърпате с пинсета междувременно!

# 670
  • Мнения: 5 854
Те ги дърпат с пинсетата и мъртвите косъмчета излизат без съпротивление. Не ги скубят от корен. Peace Поне мисля, че това имат предвид, защото аз често правя същото.

# 671
  • Мнения: 82
Имаш ли предпочитания за лазер - александритен или диоден?

За кой град питаш?

Лятото категорично не е подходящ период за лазерна епилация...
Аз правя епилация само на триъгълника, но не искам лазерна, а фотоепилация, сега на такава ходя. Няма значение кой град- София примерно.

# 672
  • Мнения: 5 998
Тарт, идвам при теб да се святкам. Аз моите крака ги правих понеделник вече са наболи и не е като да не се виждат, също ще ги чакам да започнат сами да окапват, за момента се държат.
Започнах и аз да се замислям дали да не сменя студиото и че сякаш ефекта не е удовлетворяващ. Предния път пропуснаха една зона от крака ми, този път ме изгориха.
Отделно близо 2 седмици чакам да ми изникнат космите и съответно да окапят, което особено лятото е кофти и най-малкото дискомфортно защото трябва да съобразявам облеклото си.
Друго, че космите ми след месец и нещо започват да растат съвсем нормално и ако искам да съм с гладки крака трябва да ги бръсна през ден.
Абе, изобщо не си го представях така нещата.
От друга страна пък понеже съм в началото - само 3 процедури, и се чудя дали така пък не се случват нещата.

# 673
  • София
  • Мнения: 3 271
Друго, че космите ми след месец и нещо започват да растат съвсем нормално и ако искам да съм с гладки крака трябва да ги бръсна през ден.
Абе, изобщо не си го представях така нещата.
От друга страна пък понеже съм в началото - само 3 процедури, и се чудя дали така пък не се случват нещата.


Аз съм втора процедура след лазер /за краката говоря/ и мина около месец и половина от процедурата. Една част от косъмчета излизат, но по-голямата част стоят като черни точици и като ги потъркам изпадат.

# 674
  • Мнения: 670
Аз ходя в Борекс на булевард България при Анастасия. Много съм доволна. Правих процедури на бикини линия и бедра. Последно ходих ноември 2017 г. и досега имам няколко косъма на бедрата. Чудя се трябва ли да станат повече и тогава да ходя пак. Иначе на бикини линията няма нищо. Не знам какъв е лазерът там. От една потребителка в темата прочетох, че ходи там и е доволна.

Общи условия

Активация на акаунт