Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 7

  • 116 460
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: X

Предходна тема

Добре дошли в новата тема, където да споделяме и обсъждаме продуктите с марка ДМ


Тук е мястото да се напише нагледно за всички отстъпки и промоции:

* често има 20 % отстъпка на група продукти,обявен и в актуалните журнали

* всеки има право на отстъпка от 15 % за Роджден ден-като отстъпката важи за цялата текуща седмица на РД
(отстъпката важи и за всички оферти ,които са на промоция включително и така  отстъпката става  още по-голяма.

* за бебета има програма BABY BONUS ,за нея се изисква предоставяне на копие от акта за раждане на детето,срещу ,което издават картонче и може да се пазаруват определени артикули с 20 % отстъпка от текущата промоция,до 3 год. възраст.

Последна редакция: пт, 18 авг 2017, 13:06 от Анонимен

# 1
  • София
  • Мнения: 5 546
Любимият ми магазин, винаги има какво да си купя, балсамите са им най- добрите за мен, често си вземам и плодова захар ,че нещо в другите вериги изчезна. Тая година изпуснах всички намаления, но здраве да е.

# 2
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 650
Черната маска, която харесвате, подходяща ли е за чувствителна кожа?

# 3
  • Мнения: 24 040
Периодично има намаления Wink
Но ме е яд, че спират хубави продукти

# 4
  • Pazardjik
  • Мнения: 446
Бихте ли ми препоръчали препарат за почистване на ламинат?Да не замазва и да ухае добре.

# 5
  • Мнения: 5 207
Черната маска, която харесвате, подходяща ли е за чувствителна кожа?
Със салицилова киселина, едва ли.

Бихте ли ми препоръчали препарат за почистване на ламинат?Да не замазва и да ухае добре.
Перфектен:
Скрит текст:
Само с уханието не знам как ще се разберете.
Аз ползвам и препарата им за паркет, който също е отличен.

# 6
  • Мнения: 1 437
Записвам се и аз в темата Heart
От няколко месеца имаме дм в града и темата ми е много полезна. Ще пробвам препарата за паркет

# 7
  • Мнения: 35 872
и тук, ако някой не е видял в старата тема:

Магазинът на ДМ до Лидл срещу Лили в Мл. 4 /София/ днес има рожден ден и има намаление 20% на собствени марки. Намалението е само днес и се отразява на касата.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
А препарат за баня да ми препоръчате? За плочки и фуги ми трябва ...

# 9
  • Berlin
  • Мнения: 11 160
А с какво дозирате праха за пране (на ДМ)? Гледам, че в пакета няма сложено нищо.
Също да попитам, таблетките им пък за пране в отделението за прах ли се слагат или вътре при дрехите? Прах вече един път с тях, сложих 2 и една таблетка за омекотяване и не се разтвориха.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 546
На мен пералнята не ми го разтваря добре техния и спрях да го ползвам, тези таблетки не съм ползвала , и  ми е любопитно как се разтварят. Иначе ползвам капсулите, ама няма за бяло( на тяхната марка) , и купувам на Персил, те са много добри, ама и цената е добра.

# 11
  • Мнения: 5 207
abs, прахът го дозирам с мерителна чаша от друг прах. Ако си в Германия, можеш да попиташ в някой филиал на DM и би трябвало да ти дадат мерителна чашка. Ако нямат, пиши ми и ще ти кажа откъде да си поръчаш безплатна (за Германия, другаде не пращат).
Таблетките ги слагам в отделението за прах и ми се разтварят напълно. Ако не се разтварят добре там (възможно е при някои модели перални), може да се слагат в барабана както са си или примерно в чорап.

Миленски, вече има двойни капсули за бяло и за цветно:
Скрит текст:

Едните са 6.99 лева, а другите са 7.49 лв. за 16 пранета.

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 584
А препарат за баня да ми препоръчате? За плочки и фуги ми трябва ...
Този с оцета в зеленото шише.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 546
Цитат на: Guess Who link=topic=991696.msg35433001#msg35433001

[b
Миленски[/b], вече има двойни капсули за бяло и за цветно:
Скрит текст:

Едните са 6.99 лева, а другите са 7.49 лв. за 16 пранета.
Благодаря, като се прибера в бг ще си купя, преди да тръгнем нямаше. Затова и вземах Персил. Супер.

# 14
  • Мнения: 1 701
Момичета, не искам да ставам досадна с този флуор, но аз имам бели петна по зъбите. Флуор се приема с водата, пила съм и таблетки като ученичка. Не съм задълбавала, но на децата си купувайте пасти без флуор, ако ги гълтат. Ето първата статия, на която попаднах. http://www.puls.bg/health/inquisitive/news_3688.html
Иначе на всички пасти пише концентрацията и за една и съща възраст има и 500 и повече. Извинете за спама.

Общи условия

Активация на акаунт