Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 56

  • 107 053
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 18 551
Дорис,че то без пари туй!Дали ще ми отива на моята спалня?.Обмислям покупка.

# 586
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
От снимката на Drago_2008 се вижда колко е важно за спалнята спалното бельо, много сполучливо избрано.

Попадна ми в Айко в сиво и лилаво, какво повече?

Малко рамантично в сиво/розово








Вторият спален комплект от Айко го имам, но няма розово в него. Blush

# 587
  • Мнения: 8 868
За мен спалното бельо е от голяма важност не само за интериора, но и за личното ми усещане. Предпочитам сатениран памук, защото е много приятен на допир. За съжаление трудно намирам размер, че ми трябва 220/240 плик, който да ми харесва и като дизайн  Crazy

# 588
  • Мнения: 18 551
И нашия р-р е такъв.И наистина трудно се намира.

# 589
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
За мен няма по-добро и уютно от памука. Heart Eyes

# 590
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Сатениран, обикновен или египетски памук, особено когато е прясно изгладен... Толкова меко и комфортно  Heart Eyes
Първият комплект повече ми харесва.

# 591
  • София
  • Мнения: 1 034
Трябва ми помощ от някой, който е наясно с врати. Сложихме врата в жанята, която е пвц с от външната страна ламинат като другите. Майсторът ми обяснява, че не може да се премести да е с оваряне навън, без да се местят местата на пантите и да се върти вратата, просто да се направи навън.. Казва, че не можело заради някакви фалцове, ако поръчаме нова каса пак не ставало заради тях... Дали е така наистина?

# 592
  • Бургас, София
  • Мнения: 216
Трябва ми помощ от някой, който е наясно с врати. Сложихме врата в жанята, която е пвц с от външната страна ламинат като другите. Майсторът ми обяснява, че не може да се премести да е с оваряне навън, без да се местят местата на пантите и да се върти вратата, просто да се направи навън.. Казва, че не можело заради някакви фалцове, ако поръчаме нова каса пак не ставало заради тях... Дали е така наистина?
Не само заради пантите, но и заради въпросния фалц. При отворено положение на вратата може да забележите как има по-голяма височина и ширина във вътрешната си част. Това е фалцът, който застъпва касата. Ако искате да отворите в обратна посока, той просто няма да мине през касата. Ако обърнете вратата да се отваря навън трябва да завъртите и посоката на отваряне, т.е. да се преместят пантите на отсрещния перваз, което ще остави ламинираното покритие вътре в банята.
Редактирам, за да покажа снимки. Доста трудно открих и не знам колко ще е видимо.
Врата с фалц https://i2.wp.com/hubava-vrata.com/wp-content/uploads/2015/04/%D … 0%D1%82%D0%B8.jpg и врата без фалц https://i.pinimg.com/originals/5b/70/a9/5b70a934b29e7b374c513e82f4805a24.jpg. Първата има ръбче, а втората е обикновен правоъгълник,

Последна редакция: ср, 18 окт 2017, 11:55 от stasy-bs

# 593
  • София
  • Мнения: 1 034
Да, разбрах, много благодаря за подробното обяснение! Simple Smile

# 594
  • Мнения: 1 231
Здравейте! Имам нужда от помощ. Направихме си външна кухня и имам нужда от идеи с какво да запълня стените. 4 долапа са. Искаше ми се нещо дървено, но колкото и да разглеждам не намирам нищо, което да ми се види подходящо. Ето няколко снимки, да добиете представа:

Последна редакция: чт, 19 окт 2017, 15:16 от Pisa

# 595
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
На мен ми харесва както е, с този таванмного ще дойде дървеното. Peace

# 596
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Аз бих сложила висящи кашпи или картини. И според мен дървениите са достатъчни така.

# 597
  • Мнения: 1 744
Зависи от стила на къщата - аз също мисля, че дървенията е достатъчно. Ако ще гониш битов стил сложи различни глинени неща, големи глинени вази и подобни, ако не висящи кашпи с цветя ще е супер.

# 598
  • Мнения: 1 231
Определено не искам битов стил. Идеята с висящите кашпи много ми допада, но там е постоянно в сянка и не мисля, че нещо би отцеляло. Мушкатото до хладилника остана без листа на втората седмица. Пък така без нищо ми е много недовършено и неуютно 🙁 Хич ме няма по дребните детайли. Знам всичко общо как искам да изглежда, но подробностите накрая...

# 599
  • Sofia
  • Мнения: 580
Днес на Стройкото видях много интересни италиански мазилки....всякакви-релефни,цветни , с метален ефект......и се замечтах да имам стени , където да ги "плясна " Simple Smile Може да се сложат като "пана " само цветен акцент. Може да ги погледнеш и да си харесаш нещо.

Общи условия

Активация на акаунт