Колко пъти миете косата си в седмицата???

  • 4 113
  • 153
  •   1
Отговори
  • Мнения: 694
Интересно ми е да разбера,защото навремето и фризьорки са ми препоръчвали да я мия 1-2 пъти седмично.Да,но моята коса-преди раждането -бързо се омазняваше и никога не съм спазвала тази препоръка.Онзи ден по Огледала препоръка на някакъв известен стилист беше-ако искате да имате хубава коса-мийте я всеки ден.Да вярно-изглежда страхотно,но въпреки,че имам два папера на кръст-да я мия всеки ден-означава и да я изсушавам и третирам всеки ден-вие как процедирате.

# 1
  • Мнения: 5 313
През 3-4 дена.

Последна редакция: ср, 10 май 2006, 18:18 от Гей-Ша

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мия я когато се омазни - 2-3 пъти седмично.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 164
През ден!

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Мия я през 3-4 дни, а понякога и веднъж седмично зависи колко се е змърсила и омазнила.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 812
Мия я 2 пъти в седмицата. Доколкото знам, добре е да се омазни малко сама - това я 'подхранва'. Ако се мие всеки ден - всеки ден се отмива този секрет и кожата започва да го произвежда в по-големи количества и това изтощава косата. Нали и затова се препоръчва ресането - да се разнесе секрета по цялата дължина.
Колкото по-често мия моята - толкова по-бързо се омазнява.

# 6
  • Мнения: 291
2 пъти седмично горе-долу, когато се омазни сама, ако я чувствам чиста, няма защо да я мия

# 7
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Интересно ми е да разбера,защото навремето и фризьорки са ми препоръчвали да я мия 1-2 пъти седмично.Да,но моята коса-преди раждането -бързо се омазняваше и никога не съм спазвала тази препоръка.Онзи ден по Огледала препоръка на някакъв известен стилист беше-ако искате да имате хубава коса-мийте я всеки ден.Да вярно-изглежда страхотно,но въпреки,че имам два папера на кръст-да я мия всеки ден-означава и да я изсушавам и третирам всеки ден-вие как процедирате.


Аз мия косата си два пъти в седмицата, обикновенно в сряда и неделя, а ако използвам някаква пяна, гел или лак, веднага след това измивам задължително, че получавам страхотни сърбежи...

# 8
  • София
  • Мнения: 587
Мия я 3-4 пъти в седмица.Косата ми е тънка и бързо се омазнява.Аз също съм чувала,че е хубаво косата да се мие всеки ден,но с подходящ продукт. Peace

# 9
  • Мнения: 155
Мия я 2 пъти в седмицата - задължително редувам маска с балсам.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 814
2-3пъти седмично 4470

# 11
  • Мнения: 13 512
Най-много 2 пъти в седмицата. Миналата година имах един период, в който си миех косата на 10 дни!Може би 2-3 месеца продължи това, без да се омазнява. А по принцип съм с мазна коса. Докао я свикна на 1-2 миенета на седмица ми костваше много мъка....в на1алото бях  през ден, после през 2..... И съм сигурна, че колкото по-рядко се мие, толкова по-малко се омазнява. Лошото  е, че рядко мога да се изкъпя с косата, както обичам, но....красотата нали изисквала жертви..

# 12
  • Мнения: 18 542
Миенето зависи от доста неща - колко бързо ти се омазнява, ползваш ли стилизиращи продукти, в прашна и мръсна среда ли се подвизаваш и т.н.
Аз моята я мия около 2-3 пъти седмично (3 пъти се случва рядко)

# 13
  • Мнения: 298
Мия я 3-4 пъти в седмицата, по-точно като се омазни.

# 14
  • Мнения: 1 202
2 пъти в седмицата защото е мазна и знам,че не е хубаво да се мие по-често!

Общи условия

Активация на акаунт