Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 18 тема

  • 84 496
  • 724
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 409
Добре дошли, Красавици!  newsm51

Поредна тема споделяме опит, копнежи и предизвикателства
във виждането си за естетика и помощта отвън,
за да постигнем желаната визия.




Моля, вместо запис СПОДЕЛЕТЕ:

За каква процедура не добивате смелост?   Rolling Eyes  



newsm76 newsm51 Heart Eyes

Предишни теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17

# 1
  • София
  • Мнения: 5 198
За всичко имам смелост , само да имам достатъчно ресурс 🤑😊

# 2
  • Мнения: 3 018
За всичко имам смелост , само да имам достатъчно ресурс 🤑😊

И аз така  Joy

# 3
  • Мнения: 767
И аз съм така-смелост има, ресурс и време не винаги достигат...

# 4
  • Мнения: 753
Благодаря за новата тема, аз не набирам смелост за по-сериозни процедури като цяло, засега само филъри и апаратни процедури съм пробвала Simple Smile

# 5
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 409
Аз бях споменала, че имам нужда да посетя лекар, но ... се затруднявам да се организирам. Става въпрос за едни пъпки, които започнаха да излизат около устата и по челото, а започнаха да се появяват и по скулите и под ръба на челюстта - на групи. Предположих, че има някаква инфекция и защитната бариера е пробита ... Не е алергия и не е свързано с грим, много се обостри на морето, където грим не съм докосвала. От има-няма 2 години имам такива периоди и все отлагам да се допитам до лекар. Умувах между една лекарка, при която съм годила за друг проблем през 2015г и беше изкл. адекватна в ситуацията, помогна ми много и я харесах. Също - обмислях Джалдети, Каляшева и една лекарка, която  бе споменавана тук, но сега не помня името. В крайна сметка реших да се доверя на дамата, с която имам успешен опит, а ако не стане - да търся помощ другаде. Бях с нагласата да се пуска МБ и да се назначи АБ. Да, ама не Simple Smile Каза, че няма проблем да ми вземе МБ, но беше сигурна, че ще излязат разни коки, понеже ги носим навсякъде. И това може да е полезно само, ако се назначава АБ, за да се види на кой реагират. Предложи първо да пробваме с външно лечение. Изписа ми продукт за почистване - щадящ и като за моята кожа. Локално да третирам, ако излязат пъпки последователно със зинерит и акнеаут. Крем за мазане Скинорен. И най-важната част - един продукт, който тук не се продава и ще го взема от Гърция в края на месеца.

Днес започнах със Зинерит и Акнеаут - имам само една пъпка в момента, та само върху нея. За Акнеаут каза да се пръска в капачката и от нея да се взима с клечка за уши и да се нанася, след като Зинерита изсъхне. Той е на спиртна основа, така че бързо става. Кремчето започна да ми щипе, видях, че съдържа киселина. Попитах я по телефона, все пак дали е ОК това. Не е нещо нетърпимо, но не ми се е случвало Simple Smile

И така, за сега действам по тази схема Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 018
Според мен, грешно сте подходили.
Ако не се знае от какво се появяват пъпките, адекватни ли ще е лечението? И дългосрочно?
Аз имах подобен проблем, ходих тогава при Тачева ( преди 6-7г) изписа една камара кремчета, имаше и кортикостероиди, и нищо. Ходих на алерголог, пак нищо.  Тогава ходих в Италия за 10 дни, и там забелязах, че не се обринах нито един път. Замислих се какво съм яла и пила тук, което там не съм. Стигнах до 3-1, което пиех в огромни количества. Спрях го и проблема изчезна.
Та против съм да се лекува каквото и да е без диагноза. Ти си знаеш. За такъв проблем бих се посъветвала с Джалдети. По кожни проблеми съм я признала, ще ти направи 100 изследвания и първо ще разбере от какво е.
Успех, Алена и пиши след време как е  bouquet

# 7
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 409
Ще пиша  Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 2 463
много полезна тема  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 390
Алена и аз бих те посъветвала за Джалдети. На мен мн ми помогна зимата за подобни досадни пъпки, а се оказа себореен дерматит и това било причината...

И сега по темата: още не съм съм си инжектирала ботулинов токсин, а много ме дразнят мимическите бръчки около очите. Мой познат лицево-челюстен ми се подиграва, че закъснявам, но аз все още мисля, че е рано....на 35 години съм. Simple Smile
И колко само е вярно твърдението, че веднъж тръгнеш с пластични операции, филъри ит.н няма спиране  Laughing Wink

# 10
  • Мнения: 356
Здравейте красавици Simple Smile
На 37 години съм и за сега не мога да кажа, че полагам особени грижи за кожата на лицето си ( изключвам ежедневната дневна и нощна грижа по почистване и хидратация с разни кремчета и серуми ).От известно време обаче ми е влезнала една муха в главата - БОТОКСА. Като цяло нямам дълбоки и сериозни бръчки но в последно време забелязвам, че гневната ми бръчка започва да се забелязва и без мимики - леко се е вкопала вече.  Направих си интернет проучване за ботокса и реших, че това е решението за областта на глабеларния комплекс.Доста инфо изчетох, но не намерих информация да ли е удачно да си сложа ботокс не на цяло чело, а само в тази област.
По съвети на мои приятелки било по-добре да си набодя цялото чело, защото ако не го направя мимиката ми щяла да се измести и не било хубаво ( така са им обяснили техните докторки).За това те бодят цяло чело.
Аз съм от Плевен и ходих на консултация при една дерматоложка(една от добрите), която прави всякакви такива процедури.Тя ме прегледа (накара ме да се мръщя, да си вдигам веждите, да се учудвам и т.н.) и ми каза, че нямам нужда от ботокс на цяло чело, показа ми кои мускули влияят на гневните бръчки и изобщо ми обясни много подробно всичко. Каза, че може да третира само долната част на челото. Ще ми блокира мръщенето, а в същото време ще мога да си вдигам веждите нагоре...
Та след това дълго обяснение искам да питам - някой правил ли е ботокс не на цяло чело а само на  глабеларния комплекс (гневните бръчки) и какви са отзивите?Изместват ли се мимиките и наистина ли е по-добре да се набоде цялото чело?
Предварително благодаря на ималите търпение да прочетат и на тези, които ще ми отговорят!
Heartpulse Flowers Hibiscus

Последна редакция: ср, 23 авг 2017, 17:36 от КристАли

# 11
  • Мнения: 315
Здравейте, събирам информация за различни процедури. Става въпрос за по-възрастна жена, която не се е подлагала досега. В повечето места предлагат едни и същи терапии, но тя търси по-щадяща, какво бихте препоръчали. Благодаря предварително.

# 12
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 409
На колко години е?

КристАли, добре дошла. Аз бих се доверила на лекарката  Peace

# 13
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 310
Ще чакам Русалка да сподели при кого си е правила пластиките и дали е доволна. Благодаря за темата.

# 14
  • Мнения: 3 716
Ринопластика е операцията, за която не че нямам смелост, но се страхувам че резултатът няма да е точно желаният от мен и още умувам и се настройвам.

Аленка, благодаря за новата темичка.Flowers Tulip

Общи условия

Активация на акаунт