Въпрос за бисквитите.

  • 1 291
  • 13
  •   1
Отговори
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Мога ли да давам вече за закуска бисквите с АМ?Дъщеря ми е почти на 5 месеца и вървим по ранното захранване.Ядем плодови и зеленчукови пюрета.Започваме,каши,кисели и нишестета.

# 1
  • Мнения: 46 489
Бисквитите имат глутен.
Аз не бих дала. Това е опасността, ти сама прецени  Peace

# 2
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Нали има бисквити без глутен.Такива имам предвид.

# 3
  • Мнения: 46 489
Нали има бисквити без глутен.Такива имам предвид.

Ако са без глутен, давай  Peace

# 4
  • Мнения: 2 936
да безглутенови може,но аз знам само за Плазмонките.. newsm78 изчакай малко с киселите и нишестетата.(те съдържат глутен,много захар).давай по-добре само каши(Хумана,Нестле,Фризо,Хип)
аз след сутрешното мляко давах плодово пюре с плазмонки-като междинна закуска Peace

# 5
  • Мнения: 344
Без глутен са Плазмон и то в кутийките!

# 6
  • София
  • Мнения: 15 216
Ако решиш да правиш кремчета-започни с натурално царевичното нишесте. То не съдържа глутен, нито захар.
А изборът на каши без захар е доста ограничен. Можеш да погледнеш тази тема: Каши (сухи) без добавена захар

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Безглутенови може  Grinning
С глутена изчакай поне до навършване на 6 месеца

# 8
а какво толкова полезно има в тези безглутенови бисквитки на Плазмон? аз още държа бебчето на две млечни хранения сутрин( в 7.00 и към 10.30)-поне според мен млякото е по-полезно за малките бебчета или греша???? иняче и аз и правя киселчета от царевично нишесте и давам безмлечни каши, пюрета. и мисля да я карам така до навършване на 6 месеца поне

# 9
  • Мнения: 680
аз доколкото знам в нишестето има глутен,а niunia е давала вече нишесте или аз се бъркам newsm78

# 10
  • Мнения: 522
Когато Наси беше на 5 мес. аз му слагах по едно плазмончев АМ. Peace

# 11
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
аз доколкото знам в нишестето има глутен,а niunia е давала вече нишесте или аз се бъркам newsm78
Нишестето още не съм го направила,но пък сме яли пюре с глутен.Не съм го видяла Embarassed,а и 3-4 лъжички каша Слънчо,в която също имало глутен.Нямаше никаква реакция.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 216
аз доколкото знам в нишестето има глутен,а niunia е давала вече нишесте или аз се бъркам newsm78

Има-в пшеничното.
В царевичното няма.

# 13
  • Мнения: 270
Цитат
Безглутенови може  Grinning
С глутена изчакай поне до навършване на 6 месеца


точно това щях и аз да кажа

Общи условия

Активация на акаунт