Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 май 2006, 23:35 ч.

Имам проблем със съобщенията

• 389
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
Срам,не срам-ще питам.Днес си изтрих всички съобщения,бяха около 20.Откакто ги изтрих обаче в карето за съобщенията ми е изписано:0 съобщения,1 е ново.Къде е това ново,не го откривам?Да не съм сбъркала при изтриването?
Дано да не ес окаже нещо глупаво. Embarassed

# 1
  • Кемер махала
Срам,не срам-ще питам.Днес си изтрих всички съобщения,бяха около 20.Откакто ги изтрих обаче в карето за съобщенията ми е изписано:0 съобщения,1 е ново.Къде е това ново,не го откривам?Да не съм сбъркала при изтриването?
Дано да не ес окаже нещо глупаво. Embarassed

Тъкмо и аз щях да питам същото Simple Smile И на мен така ми изписва даже ме пита дали искам да прегледам в нов прозорец. отварям нищо Shocked newsm78

# 2
И при мен го има този проблем, но не ме пита дали да го отваря в нов прозорец, а си седи горе.
Имате 44 съобщения, 1 е ново. Rolling Eyes А нямам ново.

# 3
  • София
При мен се оправи от самосебеси  преди няколко дни.Така и не разбрах как стана,не съм пипала нищо!

# 4
  • София
Моля, проверете дали проблемът се е оправил и пишете дали всичко е наред.

# 5
  • София
Мамма,както казах при мен всичко е наред,но не разбрах как се оправи. newsm78

# 6
И при мен се оправи. Получих ново съобщение и стана работата Thinking

# 7
  • Кемер махала
И при мен се оправи  Hug

# 8
  • Кемер махала
А друго да попитам понеже си изтрих всичките съобщения заради това новото дето го нямаше, дали може по някакъв начин да ги върна newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт