Кога е моментът да се смени бебешкото легло с друго?

  • 3 899
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Заменете я, но пробвайте без преграда, не са толкова малки вече.
Слагате долу одеяла, някои плюшени играчки, ще свикне.
Wink

# 31
  • Мнения: 3 387
Sisi, аз махнах кошарата, защото вече имах легло и исках да намаля мебелите вкъщи. Но ако нямаш такова, кошара без преграда е вариянт.
Всъщност ако детето спи без ограда на кошарата, защо ти е да купуваш такава за голямото легло?

При всички положения аз съм привържаник на голямото легло.

При родителите ми, дъщеря ми спи на легло 140см и аз лично го виждам че и умалява. Тя е на 3,5г, 107см, но като сложиш нормална възглавница, не остава много.
Тя отдавна каза че от детската възглавница я боли врата и иска като на мама на леглото....

# 32
  • Мнения: 960
Нашето легло е 140/70, махнахме няколко от решетките, за да може да влиза и излиза спокойно. За момента това ни е достатъчно. Иначе и ние го имахме момента с опит за прехвърляне през преградата Simple Smile

# 33
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 010
Нашето легло беше от трансформиращите, варианта с решетката ползвах до 3 годинки, т.к. няколко пъти се случи да пада без тях.След това махнах кошарката,купих една преградка от Кауфланд и я ползвах до миналата година-той държеше да е до него,докато спи и накрая сам реши да я махне.

# 34
  • Мнения: 2 046
И двете деца преместих от кошара на голямо легло към 2 -та годинка. В началото ползвахме от тези прегради , които се слагат допълнително , които са показани по-горе. Махнах преградата към 3-та година на големия. Малкия ( на 2г и 2 мес) още е с нея.Спят в отделна стая от бебета с включен бебефон. Проблеми няма, но като цяло децата са ми доста самостоятелни , а успях  и двамата да науча от малки , че всеки си има легло и свое място, на което да спи спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт