Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 16

  • 76 064
  • 745
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
Тук обсъждаме както най-интересните, увлекателни и забавни реклами от телевизионния ефир, така и най-безсмислените, скучни и объркващи такива.
Ако сте открили наистина сполучливо направена реклама в интернет или неудачен опит за изява на начинаещ режисьор, тук е мястото да споделите и коментирате. Peace

Ето какво е тълкуването на самата дума:
РЕКЛАМА (от френски réclame от латинското reclamo, „извиквам“) е разпространявана във всякаква форма и с всякакви средства привлекателна информация относно физическо или юридическо лице, стока, идея или начинание, която е предназначена за определен кръг потребители и цели да предизвика, формира или поддържа интереса им към въпросните лица, стоки, идеи и начинания, така че те да могат да се реализират (да бъдат избрани, купени, посещавани, следвани и прочие).


# 1
  • Мнения: 13 957
Благодаря за темата! И на мен ми харесват рекламите на Уискас, все са със сладки котки. Жалко, че храната им не струва.

# 2
  • Мнения: 1 822
Може би това е целта на рекламите.

# 3
  • Мнения: 11 234
Днес видях рекламата на Хепи и ми се стори идиотска:

"И любимата салата с грозде"

А да питам кой е тоя дето има ЛЮБИМА салата с грозде? Ментално нестабилен или с извратен вкус е!   Crazy Но най-ме подразни, че се опитват да ми вменят, че салата с ГРОЗДЕ е нещо популярно и любимо. Ми не е! За това за буламач се казва "Манджа с грозде".

# 4
  • София
  • Мнения: 8 041
Оф, те Хепи в стремежа си да се направят на хай и се излагат.

# 5
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 162
Е, хайде сега Grinning
Салата е с грозде, ядки, рукола, синьо сирене и още нещо. Хапвала съм я, не е лоша.

Скрит текст:

P.S. Като студентка много обичах грозде или пъпеш със синьо сирене. Затова реших да я поръчам, и не бях единствена, на съседните маси имаше също от тази салата Hands Plus1

# 6
  • Мнения: 36 053
Салата с грозде ми звучи като манджа с грозде Joy Joy

Благодаря за новата тема Simple Smile И, за да бъде първият ми коментар в нея позитивен - ето една любима моя реклама от преди няколко години (все още не знам колко пъти се сменя актьора в главната роля, но са мноого) Wink Sunglasses

# 7
  • Мнения: 11 234
Е, хайде сега Grinning
Салата е с грозде, ядки, рукола, синьо сирене и още нещо. Хапвала съм я, не е лоша.

Няма "не е лоша" - ЛЮ-БИ-МА-ТА Simple Smile

Petia Ivailova, страхотна реклама, завладяваща музика.

# 8
  • DE
  • Мнения: 9 068
Май всички брадатковци на сала бяха в рекламата  newsm78

# 9
  • Мнения: 36 053
Да, но така и не можах да ги преброя - до един момент опитвах да броя всеки път, като се смени човека, но се уморих, а някои се появяват само за секунда))
Имаше още една забавна реклама, която исках да намеря - един младеж си гонеше козата(козата носеше дисаги с бира) и мина през някакъв цирк, преживя приключения...Обаче изобщо не мога да се сетя марката на рекламирания алкохол...

# 10
  • Мнения: X
Помня тази реклама с брадатковците, много е свежа. Тази с козата май пак беше на Хайнекен..
Добри са в рекламите от тази компания.

На Бомбичка не ми харесва рекламата. Както и на Киндер, с детето, което говори ужасно носово. Не мисля дори, че това е детски глас.

# 11
  • Мнения: 2 682
Сега най-дразнеща ми е на Фанта. Нито е интересна, нито иновативна.

# 12
  • Мнения: X
На Киндер Буено ми харесва рекламата. С жената във влака.

На Лидл рекламите също не са лоши.

# 13
  • Мнения: 1 822
някога измисляно ли е по-велика реплика от "толкова е велика бля-бля страхотна"?

# 14
  • Мнения: 8 502
Не харесвам  рекламата която започва с един празен стол и клишета за това ,кой ще промени  България.Веснага превключвам даже не  знам какво се опитват да рекламират

Общи условия

Активация на акаунт