МАC & Sephora - 41 тема

  • 94 081
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 611
Веси, фдт-а на Лоран би трябвало октомври да е тук. Аз го имам, но нещо не мога да се очаровам. Няма конкретна причина, поради която не ми харесва. Даже не мога да каже, че не ми. Някак ми е безразличен, може би имах прекалено големи очаквания, знам ли и аз. Разбира се, ще го понося още много преди да изградя трайно мнение. Но след Lancome Teint Idole Ultra Wear сякаш нищо не може да ме впечатли.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Мерси за темата, Денси 😍
Заглеждам лаковете на Шанел.

# 17
  • Мнения: 4 999
Нищо не ме е грабнало засега, нещо съм в гримова апатия.

# 18
  • Мнения: 1 400
Chanel Les 4 Ombres 288 Road Movie тази палитра изглежда интерсна, но не е моята.

# 19
  • Мнения: 4 348
Вероятно сте видели, но от Сефора България официално обявиха Kat Von D и даже има игра.  Hug

# 20
  • Мнения: 31 128
Скоро идва, просто вече нямам търпение.

# 21
  • Мнения: 1 195
Благодаря за новата тема! Simple Smile
Още не съм разгледала есенните колекции. Напоследък нямах желание за нови гримове, но сега нещо пак ме осенява музата. Тези тройни палитри на Шанел от заглавната изглеждат много интересно.
Иначе и аз нямам търпение вече за Кат Фон Ди..

# 22
  • Мнения: 3 248
Нищо не съм харесала от есенните колекции.

И аз съм в гримова апатия, даже се чудя отново дали да не се раздела с някои продукти.

# 23
  • София
  • Мнения: 162
Благодаря за темата! Не съм разглеждала есенните колекции, но си чакам Кат фон ди с нетърпение Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7 529
Момичета,моля да ми препоръчате палитра за контур ,която се предлага в България. Praynig

# 25
  • Мнения: 2 489
Нищо не ме влече от есенните колекции.
Апатично ми е напоследък, пък си имам всичко.

# 26
  • Мнения: 31 128
Момичета,моля да ми препоръчате палитра за контур ,която се предлага в България. Praynig
Чакай тази на KatVD тя е невероятна! Не бързай, още малко остава и ще имаш едно от най- добрите.

# 27
  • Мнения: 7 529
Момичета,моля да ми препоръчате палитра за контур ,която се предлага в България. Praynig
Чакай тази на KatVD тя е невероятна! Не бързай, още малко остава и ще имаш едно от най- добрите.

мерси много ,ще почакам значи  bouquet Hug

# 28
  • Мнения: 4 348
Какво мислите за Cocoa Contour на Too Faced?

# 29
  • Мнения: 1 107
Какво мислите за Cocoa Contour на Too Faced?
Имам я във вариант light to medium. Картонената опаковка след едно пътуване изглежда все едно притежавам палитрата  и от десет години ( купих я пролетта). Харесвам отделните пудри в нея с изключение на безумно несполучливия pop of light, който за мен е най - лошият хайлайтър изобщо. Като цяло става, но не ми стана любима с времето, а с голям ентусиазъм я купих. На твое място бих изчакала палитрата на Кат, за която само суперлативи съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт