Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 45
  • Sofia
Здравейте кажете някой сериал с бг суб подобен на киралък гледам" Долунай" но не ми харесва????Blush

Здравейте, мога да препоръчам "Да обичаш на инат" (Inadina ask). Аз лично много му се изкефих, но хората сме различни. Романтична комедия е и е 32 епизода.

http://askim-bg.com/view_collection.php?cid=67&type=videos

В този сайт, а и на други места има доста сериали, питай за някой и ще ти поразкажем за какво става въпрос. "Висше общество" беше приятен, а и "Любовта не разбира от думи". Това са все леки сериали, приключени са и имат български субтитри.

Всъщност незнам какво си гледала, защото ако отворя тефтера много и то хубави турски сериали съм изгледала, но има и много, които не съм успяла още.

Да не забравя "Сезонът на черешите" е много свеж сериял и вече почти целия е излъчен с българско аудио.

Приятна вечер!

# 46
"Новата булка" комедия от всякъде, "Отново любов"- също. Разтоварващи филми.

# 47
"No 309"
Не съм го гледала, но знам, че се харесва.

# 48
Аз препоръчвам Аромат на ягоди

# 49
Аз бих препоръчала "В очакване на слънцето".

Аз препоръчвам Аромат на ягоди

Много любим! Two Hearts

# 50
  • ... да усещаш мириса на море ...
Сериалът на Кадир Доулу “Kefaret” ще се излъчва с ново заглавие Babamın Günahları (Греховете на баща ми) Babamın Günahları dizisinin ilk tanıtım … #305;nlandı!

Кадир Доулу (Озан) и Мелиса Сьозен (Йешим)

Кадир Доулу (Озан) и Гьокче Билги Чифчи (Зейно)

https://www.youtube.com/watch?v=RXXuWQexzFY

# 51
Здравейте,има ли тема за Градско момиче?Не откривам,никой ли не  го гледа??

# 52
Тази тема не е много активна, но не знам къде да попитам.
Майка ми гледа новият сериал по бтв "Сега и завинаги". Обещах ѝ да видя какво се коментира в темата му, но или има с друго име или няма.

# 53
  • В света на ЕлБАр

Майка ми гледа новият сериал по бтв "Сега и завинаги". Обещах ѝ да видя какво се коментира в темата му, но или има с друго име или няма.

темата е стара и отдавна не е писано  Peace
http://bg-mamma.com/?topic=826670.540

# 54
  • Свети Влас

Според слухове- Появиха се слухове за нов проект на Мелиса с Ай Япъм. Предполагаемото име на сериалът ще бъде " Черно и бяло ", или " Отдадох сърцето си на теб ".
Актьорският състав ще бъде- Мелиса, Екин и Зерин.
Проектът ще бъде плод на Ай Япъм, като предишен техен сериал е Кара Севда.
Малко инфо за сериалът- Главният герой е много сериозен и хладна личност, той стой далеч от любовта. Главната геройня е негова противоположност, мила и топла. В сериалът ще се срещнем с бялото и черното. Съвсем различни, но със свързани съдби.
🦋

# 55
  • София
Информацията е стара - по този проект вече се работи от Д Япъм и сценариските на КПА - в главните роли са Бирдже Акалай и Ибрахим Челикол, първото му име беше Отдадох ти сърцето си, но ще се излъчва като Черно-бяла любов.

Енгин към момента започва снимки на игрален филм с Авшар, чак след това ще започва сериал.

# 56
  • ... да усещаш мириса на море ...
Тези много потайни, но ... "Черна любов" (Kara Sevda) започва в България!

Предполагам обаче, че няма да е скоро Thinking

# 57
  • Sofia
Тази тема не е много активна, но не знам къде да попитам.

Здравейте, аз съм гледала сериала на руски и на мен ми харесва, естествено го разтегнаха, ама това им е минуса на турските сериали, че не си определят предварително дължината на серияла. За мен 30-35 серии е перфектно, една история може да бъде прекрасно разказана (изключение прави Великолепният век Сюлейман, защото става въпрос за мноого години). Темата за "Никога няма да се откажа" е тръгна, както не върви и темата "Светулка" в момента, който аз гледам и харесвам. Може и да се раздвижи темата, сега когато го излъчват по телевизията, ама то си зависи от нас.

Приятен ден!

# 58
  • Свети Влас
Кара Севда щели да го дават по Булсатком като 45 митути...

# 59
  • В света на ЕлБАр
Кара Севда щели да го дават по Булсатком като 45 митути...

а кога се очаква да започне Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт