Да пазаруваме от UK – Начини, доставки, отзиви – Тема 61

  • 91 763
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 298
[video][/video]Един пакет е около 3кг зависи колко ще се поръчва.На килограм повечето фирми вземат от 2до 2.2лв  ако е един два пакета не си заслужава.180бр за 55лв идва скъпо цената на бройка памперс, но всеки сам си решава.
Какъв е варианта тогава? Да се вземе на палет с фиксирана доставка? Ако е така, колко ли пакета трябва да взема?😶

# 286
  • Мнения: 3 608
Аз си казвам мнението всеки сам си решава.Аз пазарувам  по много за да има смисъл за доставка.В Бг продават памперси внос от Англия за справка виж сайтовете за продажби.

# 287
  • Мнения: 2 515
Аз си казвам мнението всеки сам си решава.Аз пазарувам  по много за да има смисъл за доставка.В Бг продават памперси внос от Англия за справка виж сайтовете за продажби.
И във Фейсбук групите продават, но някои го правят на безумни цени. Пример: памперси Little Angels на Асда струват по 2-2.50 паунда. Тук ги продават на 18лв Joy

# 288
  • Мнения: 3 608
Ами какво означава това поръчва се от Англия и готово.Аз лично гледам да ме устройва цената друго не,не гледам в паничката на други.Всеки има право да продава както си иска.Току що гледах в Асда  не видях такава цена споде ли че ме заинтригува много.

# 289
  • Мнения: 2 515
Ами какво означава това поръчва се от Англия и готово.Аз лично гледам да ме устройва цената друго не,не гледам в паничката на други.Всеки има право да продава както си иска.Току що гледах в Асда  не видях такава цена споде ли че ме заинтригува много.
Заповядай Simple Smile
https://groceries.asda.com/product/little-angels-newborn-size-0- … pack/910001902023
По-големите размери май са по 4 паунда, но пак си е изгодно.

# 290
  • Мнения: 293
Ами какво означава това поръчва се от Англия и готово.Аз лично гледам да ме устройва цената друго не,не гледам в паничката на други.Всеки има право да продава както си иска.Току що гледах в Асда  не видях такава цена споде ли че ме заинтригува много.
Заповядай Simple Smile
https://groceries.asda.com/product/little-angels-newborn-size-0- … pack/910001902023
По-големите размери май са по 4 паунда, но пак си е изгодно.

Памперсите излизат супер изгодно,защото гледате само цената на самия пакет,обаче асда имат цена за доставка 4 паунда,т.е.пакета излиза 18 лв + доставка до Бг още минимум 6 лв (подобен пакет ще тежи поне2-3кг ) и става цена от 24 лв и в един миг се оказва,че ти е по-изгодно да си го купиш от някой тук в Бг,който го продава за 18лв.
П.п. тези сметки си ги правих за пакет 4ка от 68 бр,който е 4 лири

# 291
  • Мнения: 3 608
За това написах че всеки сам си решава Асда имат над определена сума безплатна достава ако не се лъжа.За това казвам и че за 1 2 пакета няма смисъл.

# 292
  • Мнения: 293
Мисля,че нямат безплатна над определена сума...поне от толкова ровене в сайта им никъде не видях такава информация.

# 293
  • София
  • Мнения: 1 175
Кашона, който аз поръчвам,тежи 5-6 кг, размер 4,180 бр. За pampers premium protection цената от 50-55 лв мисля,че е супер.

# 294
  • Мнения: 3 608
В Бг за тези пари са 250бр памперси.

# 295
  • София
  • Мнения: 1 175
    От къде купувате 250 бр за 50 лв?

# 296
  • Варна
  • Мнения: 596
Тъкмо и аз това щях да питам, че не съм срещала такава "далавера" Simple Smile

# 297
  • Стара Загора
  • Мнения: 37
Здравейте, извинявам се, че навлизам директно с въпрос, но се опитвам да пусна поръчка от сайта на Clarks и не успявам. Разбрах, че не мога да използвам българска карта, но и през Пейпал не успявам. Използвам адреса на Габко за доставка. Има ли възможност въобще да се поръча от там?

# 298
  • Мнения: 293
Здравейте, извинявам се, че навлизам директно с въпрос, но се опитвам да пусна поръчка от сайта на Clarks и не успявам. Разбрах, че не мога да използвам българска карта, но и през Пейпал не успявам. Използвам адреса на Габко за доставка. Има ли възможност въобще да се поръча от там?

Мисля,че няма да стане...аз за Кларкс използвах асистирано пазаруване.

# 299
  • София
  • Мнения: 1 002
  Здравейте! Някой пазарува ли от Verbaudet, как до какъв адрес и от кой сайт пазарувате? bouquet

Общи условия

Активация на акаунт