Да пазаруваме от UK – Начини, доставки, отзиви – Тема 61

  • 91 708
  • 740
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 534
Здравейте, опитвам се да направя регистрация в ocado, но при въвеждането на адреса на Габриели изписва това:
This postcode is outside our grocery delivery area. We'll e-mail you as soon as we deliver in your area.
Кой превозвач ползвате и доставя ли директно до БГ?

# 331
  • Мнения: 3 607
Здравейте, опитвам се да направя регистрация в ocado, но при въвеждането на адреса на Габриели изписва това:
This postcode is outside our grocery delivery area. We'll e-mail you as soon as we deliver in your area.
Кой превозвач ползвате и доставя ли директно до БГ?
Няколко поста нагоре съм написал няколко фирми..

# 332
  • Мнения: 534
Здравейте, опитвам се да направя регистрация в ocado, но при въвеждането на адреса на Габриели изписва това:
This postcode is outside our grocery delivery area. We'll e-mail you as soon as we deliver in your area.
Кой превозвач ползвате и доставя ли директно до БГ?
Няколко поста нагоре съм написал няколко фирми..

Да, благодаря, Габриели ползвам тъй като имат офис в Бургас с другите фирми ще се оскъпи.
Не уточних, но имах предвид самия сайт ocado дали доставят до БГ ( не намирам информация на страницата)не ми е проблем и до UK да пусна поръчка, но ми отказва адреса на Габриели..

За поръчка на бебешки пюрета кой сайтове бихте препоръчали?

# 333
  • Dobrich, Bulgaria
  • Мнения: 4
Ами какво означава това поръчва се от Англия и готово.Аз лично гледам да ме устройва цената друго не,не гледам в паничката на други.Всеки има право да продава както си иска.Току що гледах в Асда  не видях такава цена споде ли че ме заинтригува много.
Заповядай Simple Smile
https://groceries.asda.com/product/little-angels-newborn-size-0- … pack/910001902023
По-големите размери май са по 4 паунда, но пак си е изгодно.

Памперсите излизат супер изгодно,защото гледате само цената на самия пакет,обаче асда имат цена за доставка 4 паунда,т.е.пакета излиза 18 лв + доставка до Бг още минимум 6 лв (подобен пакет ще тежи поне2-3кг ) и става цена от 24 лв и в един миг се оказва,че ти е по-изгодно да си го купиш от някой тук в Бг,който го продава за 18лв.
П.п. тези сметки си ги правих за пакет 4ка от 68 бр,който е 4 лири
Аз получих от ASDA ваучер за безплатна доставка в рамките на един месец,ама свършииии......,но пък винаги след моя поръчка сравняват цените с другите магазини и ако има разлика,то аз си я получавам, пак във формата на ваучер.Досега са ми връщали от 3-5 паунда на поръчка.

# 334
  • София
  • Мнения: 1 175
От окадо поръчвам до адрес на ggbg. Иначе пюрета поръчвам директно от сайта на alnatura, доставката до България е 15 €,без значение колко кг. Аз поръчвам около 200 бр и оскъпяването е минимално

# 335
  • Мнения: 18 391
Темата е 61-во издание, с 50 страници във всяка от предишните. Едва ли е, за да се обясняваме кой е умен и кой е тъп.

Покрай дискусията с картите и как ни режат от много сайтове, се замислих дали има вариант да се извади предплатена банкова карта и да се посочи адрес на превозвач. Попаднах на някакви опции, в които цялата процедура става онлайн.

# 336
  • Мнения: 293
От окадо поръчвам до адрес на ggbg. Иначе пюрета поръчвам директно от сайта на alnatura, доставката до България е 15 €,без значение колко кг. Аз поръчвам около 200 бр и оскъпяването е минимално

Доставката до БГ е фиксирана и не зависи от сумата и кг,така ли?Ти си поръчвала и знаеш,че е 15 евро,защото аз търсих в сайта им,но не намерих цена за доставка.

# 337
  • на земята
  • Мнения: 4 094
От Габко доволни сте?
КД шопинг затвориха офиса си в Стара Загора,трябва да се ориентирам към някоя фирма,която праща с еконт за съжаление.
Благодаря

# 338
  • Мнения: 2 842
Аз съм си доволна от Габко.До провинция ми пращат с Еконт или Спиди ,което им посоча.До 5кг със Еконт на мен цената ми е 4.40 лв , а на Спиди е с 1лв надолу.Ама то май зависи от къде в провинцията си.....не съм сигурна.Пренасочвам си ги ,задържам си ги ...не е имало проблем.Изпращат мейл с известяване за всяко нещо подробно.

# 339
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Аз съм си доволна от Габко.До провинция ми пращат с Еконт или Спиди ,което им посоча.До 5кг със Еконт на мен цената ми е 4.40 лв , а на Спиди е с 1лв надолу.Ама то май зависи от къде в провинцията си.....не съм сигурна.Пренасочвам си ги ,задържам си ги ...не е имало проблем.Изпращат мейл с известяване за всяко нещо подробно.
Благодаря много

# 340
  • София
  • Мнения: 1 175
От окадо поръчвам до адрес на ggbg. Иначе пюрета поръчвам директно от сайта на alnatura, доставката до България е 15 €,без значение колко кг. Аз поръчвам около 200 бр и оскъпяването е минимално

Доставката до БГ е фиксирана и не зависи от сумата и кг,така ли?Ти си поръчвала и знаеш,че е 15 евро,защото аз търсих в сайта им,но не намерих цена за доставка.

Да,поръчвала съм няколко пъти и е фиксирана доставката. Сега ще погледна да не би да има промяна, защото не съм поръчвала повече от половин година. Само неудобно е,че от Бг не приемат плащане с карта,та трябва банков превод.

# 341
  • Мнения: 3 607
От окадо поръчвам до адрес на ggbg. Иначе пюрета поръчвам директно от сайта на alnatura, доставката до България е 15 €,без значение колко кг. Аз поръчвам около 200 бр и оскъпяването е минимално

Доставката до БГ е фиксирана и не зависи от сумата и кг,така ли?Ти си поръчвала и знаеш,че е 15 евро,защото аз търсих в сайта им,но не намерих цена за доставка.

Да,поръчвала съм няколко пъти и е фиксирана доставката. Сега ще погледна да не би да има промяна, защото не съм поръчвала повече от половин година. Само неудобно е,че от Бг не приемат плащане с карта,та трябва банков превод.
А коя фирма е това и от къде?Почти всички фирми да не кажа всички работят на килограм няма логика да е фиксирана цената.Ако поръчам 100кг за 15€ си е чиста далавера да не би да бъркаш?Аз поръчвам всяка седмица от 2г насам не съм видял такава цена .

# 342
  • Sofia
  • Мнения: 15 546
Доколкото разбрах от дискусията, става въпрос за сайт, доставящ директно до Б-я, а не за фирма-превозвач. Peace

# 343
  • Мнения: 10 319
Влизаш в сайта на алнатура и четеш кое, какво.. Набързо разгледах, само до Германия видях доставка. Плаща се с карта и пейпал.
Стига с тия пюрета вече, сакън някоя далавера да не мине неупотребена Simple Smile

# 344
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, някой пазарувал ли е скоро от сайта на аутлета на Maxi Cosi и успял ли е да направи успешно плащане?

По време на поръчката всичко си е наред, но накрая не ме препрати към сайта на PayPal aми ми изписа някаква грешка. Пробвах и директно с картата да платя и пак същото.

Общи условия

Активация на акаунт