Да пазаруваме от UK – Начини, доставки, отзиви – Тема 61

  • 91 874
  • 740
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 9 919
Само Спийди ли са се забатачили с пратките?! 3 дни ми бавят една пратка и още е в София.

ПП: С кой куриер е най-евтин транспорта (със и без наложен платеж) за 12кг 15х15х15см? Еконт е 9.60лв.
За пощите намерих това (+2лв за наложен)
https://www.bgpost.bg/bg/346

# 466
  • Мнения: 3 608
Еконт са по евтиния вариант от Спийди.Последните са гола вода сега като се сляха с Рапидо не знам как работят ,но явно още са си толкова умрели колкото и преди.Изключително несериозна фирма поне за мен.

# 467
  • София
  • Мнения: 9 919
Еконт са по евтиния вариант от Спийди.Последните са гола вода сега като се сляха с Рапидо не знам как работят ,но явно още са си толкова умрели колкото и преди.Изключително несериозна фирма поне за мен.
Пощите и Рапидо са се сляли?
Последния път Спийди ми даде по-евтина пратка, но на този калкулатор му нямам вяра

# 468
  • Мнения: 3 608
Грешката е в мен но последната спомената фирма си е същата четох и лоши отзиви и за Рапидо.От вчера 100кг с едната и друга фирма разлика 20лв.

# 469
  • Мнения: 1 557
Еконт са по евтиния вариант от Спийди.Последните са гола вода сега като се сляха с Рапидо не знам как работят ,но явно още са си толкова умрели колкото и преди.Изключително несериозна фирма поне за мен.
Пощите и Рапидо са се сляли?
Последния път Спийди ми даде по-евтина пратка, но на този калкулатор му нямам вяра
Рапидо и Спиди са слети вече.

# 470
  • Мнения: 57
Здравейте, до скоро (лятото) пазарувах дрешки на f&f от Теско на децата ми. Малко след последната ми поръчка, се оказа, че вече онлайн пазаруване на f&f няма да има, и за продукти на f&f сайта пренасочва избор на магазин, от който може да си купиш артикула. Мислех, че е временно, но вече почти половин година е така. Има ли някой, който продължава да пазарува дрехи от тази марка, и как го прави?

# 471
  • Мнения: 2 298
Отваряте ли сайта на Маркс енд спенсър?

# 472
  • София
  • Мнения: 23 164
Отваряте ли сайта на Маркс енд спенсър?
вчера като пуснаха намаление го отварях, поогледах и после излезе съобщение че са "busy" и днес е все така.

# 473
  • София
  • Мнения: 1 175
На мен от няколко дни ми пише, че са заети. 😁

# 474
  • Мнения: 2 298
Да, и при мен от преди празниците са все заети. Simple Smile

# 475
  • София
  • Мнения: 438
Оф, Габиели са си променили сайта и не мога га да се оправя. Регистрирах пратка, но нито ми изписа номер, нито ми изпрати имейл. Само излезе надпис, че е регистрирана. Освен това вече няма поле за въвеждане на номер на поръчката, а само номер за проследяване. А моята пратка пътува с Royal mail и не съм много сигурна, дали не трябваше да напиша номера на поръчката и дали изобщо я регистрирах, като нямам имейл. Ако някой има опит да сподели.

# 476
  • Мнения: 140
Оф, Габиели са си променили сайта и не мога га да се оправя. Регистрирах пратка, но нито ми изписа номер, нито ми изпрати имейл. Само излезе надпис, че е регистрирана. Освен това вече няма поле за въвеждане на номер на поръчката, а само номер за проследяване. А моята пратка пътува с Royal mail и не съм много сигурна, дали не трябваше да напиша номера на поръчката и дали изобщо я регистрирах, като нямам имейл. Ако някой има опит да сподели.

Като я регистрираш не ти пращат мейл но трябва да си я виждаш в твоя профил при регистрираните поръчки.Пращат мейл когато пристигне при тях и пише депо Лондон.

# 477
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Извинете,но скоро не съм чела темата.Това за Габиели ново ли е,не съм правила поръчка скоро,трябва да регистрирам поръчката ли?

# 478
  • Мнения: 1 194
От години съм клиент на Габиели и сега с новия сайт ми цъфнаха всички стари поръчки, а си ги бях отбелязала като доставени. Сега няма триене това нещо. Anguished

# 479
  • Мнения: 1 050
Следващият курс на ГГБГ от Англия би трябвало да тръгне в събота/неделя, нали?

Общи условия

Активация на акаунт