Моля за детски дрехи (момче)

  • 3 648
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Здравейте! Не съм предполагала, че ще ми се наложи да помоля за помощ непознати, но съм в безизходица вече Sad Пиша със свито сърце и сълзи, срам ме е, че изобщо стигнах до тук Sad Бременна съм с второто ни дете, имаме син на 2г. и 6м.. Търся за него есенно-зимни дрехи, размер 92 (може би и 98). Със съпругът ми живеем на квартира, той работи, аз съм в болничен до края на бременността. Много сме зле финансово в момента, парите стигат за покриване на сметките и до там. Нямаме никаква възможност да закупим есенно-зимни дрешки.
Ако някой има излишни дрехи, може да са и захабени, няма значение, просто да има детето нещо за обличане, ще се радвам от сърце да ги носим Simple Smile bouquet

# 1
  • Мнения: 125
 Тъй като се отзоваха на молбата ми за дрехи, бих искала да благодаря, че ви има и помагате мили майки! thumbsup

# 2
  • Мнения: 1 354
Здравей, кога се очаква бебечето, ако вече не се е родило? Simple Smile Имаш ли нужа от нещо за него/нея?

# 3
  • Мнения: 125
Здравей, кога се очаква бебечето, ако вече не се е родило? Simple Smile Имаш ли нужа от нещо за него/нея?
Здравей! Бебето се очаква в края на този месец. Момче е и имам останали неща за него от баткото, мисля, че ще бъдат достатъчни. Благодаря за подкрепата bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт