РУСЕ-моят град!

  • 90 983
  • 790
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 836
Препоръчайте ми хирург  за лапароскопия на жлъчка.

Баща ми се оперира предния месец в Медика при д-р Ганев

# 691
  • Мнения: 14 133
Светли и весели празници момичета и момчета!

# 692
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Светли празници на всички!

# 693
  • Русе
  • Мнения: 5 204
Светли и весели празници момичета!

# 694
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Весели празници и повече слънчеви дни като днешния в нашия град!

# 695
  • Русе
  • Мнения: 656
Весело посрещане на празниците. Слънчево настроение!

# 696
  • Мнения: 14 133
Добро утро! Честита Коледа! Christmas Tree Bell People Santa

# 697
  • Мнения: 5 892
Честита Коледа!

# 698
  • Русе
  • Мнения: 5 204
Честито Рождество Христово на всички! Весели празници!

# 699
  • Мнения: 14 133
Честито на днешните именици!

# 700
  • Мнения: 1 757
Здравейте.Искам да  попитам дали някой си е правил операция на перде на окото  в  Русе или са правили на някой негов близък?Знам , че повечето предпочитат да правят такъв вид операция във Варна , но става въпрос за възрастен човек , който не може да пътува доста често.Има ли доволни сред вас  и ако може да ми препоръчате лекар.Благодаря предварително.

# 701
  • Мнения: 161
Закарайте го човека в Варна поне със сигурност ще сте спокойни че всичко е направено както трябва!

# 702
  • Мнения: 11 836
Здравейте.Искам да  попитам дали някой си е правил операция на перде на окото  в  Русе или са правили на някой негов близък?Знам , че повечето предпочитат да правят такъв вид операция във Варна , но става въпрос за възрастен човек , който не може да пътува доста често.Има ли доволни сред вас  и ако може да ми препоръчате лекар.Благодаря предварително.

Баща ми преди 1 година си оперира и двете очи в Медика, доволен е...е едното око се възстанови малко по-бавно от другото, но не мисля, че това е от самата операция Thinking . Относно лекаря, който го оперира тогава  идваше от Ст.Загора един лекар и той оперираше, мисля, че идваше 2 пъти в месеца. Там в Ст.Загора има собствена очна клиника бях разпитала позната от града и даде много добри отзиви за него като специалист. До колкото знам, обучаваше тук и нашите лекари...така, че сега вече дали идва пак или вече тези са обучени нямам представа.

# 703
  • Мнения: 471
Здравейте.Искам да  попитам дали някой си е правил операция на перде на окото  в  Русе или са правили на някой негов близък?Знам , че повечето предпочитат да правят такъв вид операция във Варна , но става въпрос за възрастен човек , който не може да пътува доста често.Има ли доволни сред вас  и ако може да ми препоръчате лекар.Благодаря предварително.

Баща ми преди 1 година си оперира и двете очи в Медика, доволен е...е едното око се възстанови малко по-бавно от другото, но не мисля, че това е от самата операция Thinking . Относно лекаря, който го оперира тогава  идваше от Ст.Загора един лекар и той оперираше, мисля, че идваше 2 пъти в месеца. Там в Ст.Загора има собствена очна клиника бях разпитала позната от града и даде много добри отзиви за него като специалист. До колкото знам, обучаваше тук и нашите лекари...така, че сега вече дали идва пак или вече тези са обучени нямам представа.
И моята баба се оперира също в Медика при същия доктор. Не сме имали никакви проблеми.

# 704
  • Мнения: 4 208
И двете лещи на баща ми са сменяни в Русе.
На едното око в държавната болница преди доста години, на второто - в Медика преди 2 год.
И двете операции ги прави д-р Шаханова. Не сме я избирали конкретно, просто при нея се падаше всеки път.
И двете операции са успешни, макар че той има глаукома, което е доста голям проблем.
Изключително доволни сме от Медика, то реално персонала от очното отделение на държавната болница се премести там.
Като се има предвид, че баща ми е родом от Варненско и всичките му братовчеди живеят във Варна бяхме разубедени за операция там.
Мой колега, също варненец, ходи на прегледи там, че има очни проблеми. Разправя, че болниците реално вече са две. Наложило му се да заплати повече от половината изследвания, които са му правили, въпреки че е бил с направление.
По повод високоспециализирана процедура с лазер водихме баща ми миналата година в Търговище. Отвратена останах от отношението на лекаря, който ни прие. Няма да цитирам име. Прибраха си направлението за скъпата високоспециализирана дейност, която не му направиха. Само го прегледаха.

Общи условия

Активация на акаунт