Несебър ризорт

  • 5 079
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
 Не знам дале става въпрос за същото място,
но ние ще почеваме в Несебър ИФА хотели и
аз също търся информация за там от някой,
който вече е бил на почивка. Иначе от агенцията
много го похвалиха и казаха, че е един от най-
добрите хотели с all inclusive в България. Склонна
съм да им вярвам до някъде тъй като аз исках в
Парадайз Бийч да правя резервация, а те ме посъветваха
да се откажа от това място и сега като чета във форума
по-горе има цяла тема с доста негативни изказвания за там.
Радвам се, че ми обърнаха внимание, но се надявам в
Несебър наистина да е хубаво.  

# 16
Ние се върнахме от IFA Несебър Палас вчера и мога да ви споделя за плажа,че е на около 100 м. от хотела,като се минава през парка на хотела и по едни стълби слизаш на плажа.Самият плаж е чист,но на мен лично водата ми се стори леко мътна и имаше едни водорасли като трева. На плажа се плаща шезлонг и чадър- всяко по 5 лв.,а в края на плажа има една малка зона за хората със собствен чадър.От ляво на хотела горе-долу на същото разстояние има един малък плаж за бунгалата на ХТМУ,но той не ми хареса особено Stop.Иначе външния басейн на хотела е доста голям,като най-плиткото е 0.45см.,а най-дълбокото 1.60см.,а също може да се ходи и на басейните на другите два хотела Несебър Бей и Несебър Маре. На децата много им харесва детският кът при замъка,който има една по-голяма водна пързалка и две по-малки. От персонала неможем да се оплачем,от базата също.Ако сте с по- големи деца аниматорите много ще ги забавляват,но нашият син е на 2год. и ги пропусна тези забавление,но пък ходеше всяка вечер на детската дискотека.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 972
Много благодаря за отзивите!

Общи условия

Активация на акаунт