Кауфланд - тема 23

  • 59 003
  • 738
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 19 004
От сега нататък още по-ниски цени

От сега нататък цените на стотици маркови продукти в нашите хипермаркети стават още по-ниски. Лесно е да познаете новите цени. Обозначили сме ги с етикети, на които ще намерите символ със спестовна касичка. Предложенията са валидни от сега нататък и ще можете да ги откриете и след края на седмицата. Тук ще намерите само част от стотиците маркови продукти с още по-ниски цени. Очакваме ви в хипермаркетите ни, където изборът от маркови стоки на още по-ниски цени е наистина богат.

https://www.kaufland.bg/aktualni-predlozheniya/oshte-po-niski-tseni.html

няма как тия стотици продукти да влезнат в една брошура, явно във всяка ще има по малко

# 331
  • Мнения: 54 304
Елен, стига си се напъвала да обясняваш.
Не желая да ми слагат в брошурата стоки на редовни цени, дори по-ниски от на другите магазини.
Не ме интересуват! Naughty
Искам само стоки на промоция.
Аз пак ще си направя сметката дали ме устройва цената на промоция, или не. Такива като мен не могат да ги заблудят. Обаче има много хора, които наистина ще се заблудят, защото досега не е имало такива стоки, на редовни цени. И те заради такива, невнимаващи, са използвали този трик.

# 332
  • София
  • Мнения: 4 704
Елен, стига си се напъвала да обясняваш.
Не желая да ми слагат в брошурата стоки на редовни цени, дори по-ниски от на другите магазини.
Не ме интересуват! Naughty
Искам само стоки на промоция.
Аз пак ще си направя сметката дали ме устройва цената на промоция, или не. Такива като мен не могат да ги заблудят. Обаче има много хора, които наистина ще се заблудят, защото досега не е имало такива стоки, на редовни цени. И те заради такива, невнимаващи, са използвали този трик.

А трика е ... какъв ?!

# 333
  • Мнения: 54 304
Как какъв? Да купуваш повече.

# 334
  • Мнения: 25 729
Маркетингов трик от края на миналия век. Хипермаркет с достъпни цени, брошура посочваща текущи промоции с години. Всичко което е в брошурата се приема за изгодна покупка, клиента е погледнал брошурата, влиза след работа и бърза, това му трябва, спомня си че го и видял в новата брошура и бързо слага в количката. И стари кучета в пазаруването могат да се подлъжат, факт. Обяснено е с дребен шрифт естествено  Laughing...

# 335
  • Мнения: 54 304
А пък тези касички, ако си мислите че са ги видяли хората, много се лъжете.
Знаем ги ние, защото си коментираме.

Друг трик е подреждането на промоциите по пътеките.
Знаете ли колко хора си купуват на редовна цена нещата от тези пътеки, в неделя, когато вече са сменени стоките и са за следващата седмица? Много! Naughty
Защото вече са запомнили, че тук стоят стоки на промоция, ама пропускат, че не са сменени цените.
Какво им пречи да си стоят на обичайните места, хем да не си отварят цялата хамалогия с пренареждането? Само да сменят етикетите в понеделник, преди да отворят магазина?
Дали е случайно?
Същата работа е и с тази простотия с редовните, ниски цени.
Абе тоя филм го гледах вече с Пени, ясно ми е. Peace

# 336
  • shumen
  • Мнения: 17 977
Аз касичките наистина не съм ги видяла.

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 40 687
Др седмица има някои неща...май ще ида Simple Smile И е пълно с надписи Ниски цени!

# 338
  • София
  • Мнения: 9 910
Има ли истинско масло по маркетите?
Гледам сега в брошурата - Deutsche Markenbutter за 4,79лв, което идва по-скъпо от мандраджийското.
Имам спомен за едно маркенбутер което беше се пръкнало след една акция на бе знам коя агенция беше, че не било истинско Thinking

# 339
  • Мнения: 1 600
Този препарат за почистване на пералня някой ползвал ли? Как се ползва, ако можете да споделите? Че да знам, дали да се разкарвам до К, далеч ми е. Доместос наистина е по-скъп, както беше споменал горе, преди са го пускали на 2 и нещо. И кога са поскъпнали тези прахчета за отпушване на каналите, че сега на промоция са на по 60+ ст./бр.? Явно съм пропуснала тяхното поскъпване.
Нищо не си харесах от брошурата, може би, препарат за почистване на пералнята, и ако ходя, и попивателни гъби ще взема, че само заради тях не ми се разкарва.
Харесах си и кутията за чай, но скъпичка си е, и при положение, че чай пием от дъжд на вятър...

# 340
  • Мнения: 1 953
Този препарат за почистване на пералня някой ползвал ли? Как се ползва, ако можете да споделите? Че да знам, дали да се разкарвам до К, далеч ми е. Доместос наистина е по-скъп, както беше споменал горе, преди са го пускали на 2 и нещо. И кога са поскъпнали тези прахчета за отпушване на каналите, че сега на промоция са на по 60+ ст./бр.? Явно съм пропуснала тяхното поскъпване.
Нищо не си харесах от брошурата, може би, препарат за почистване на пералнята, и ако ходя, и попивателни гъби ще взема, че само заради тях не ми се разкарва.
Харесах си и кутията за чай, но скъпичка си е, и при положение, че чай пием от дъжд на вятър...
Употреба: Пригответе 4 л разтвор от вода и 50 мл препарат (едно деление от опаковката). Извадете поставката на пералната машина в която поставяте перилен препарат и я потопете за около 30 мин в разтвора и почистете. Поставете от препарата върху кърпа и почистете гуменото челно уплътнение. Почистете с препарат  стъкления капак и отделението, в което постъпва водата за изплакване и подсушете с кърпа. Почистете гуменото челно уплътнение и филтъра. Останалата част от препарата поставете в основното отделение, в което постъпва водата.

# 341
  • Мнения: 14 767
Доместоса може и да е бил на левче,сега не е на промоция,а си остава на тая цена за постоянно. Следващата седмица може и да го намалят,ако е на промоция,но то ще е % от сегашната цена, а не тази,на която е бил преди. Не знам дали го обясних както трябва.
Освен това никой не твърди,че в К всички стоки са на най-ниските цени. Всеки може да си търси най-евтините неща. На нас ни е удобно и пазаруваме основно там,всичко необходимо. Та аз се радвам на тази акция с ниските цени.

# 342
  • Мнения: 1 600
Този препарат за почистване на пералня някой ползвал ли? Как се ползва, ако можете да споделите? Че да знам, дали да се разкарвам до К, далеч ми е. Доместос наистина е по-скъп, както беше споменал горе, преди са го пускали на 2 и нещо. И кога са поскъпнали тези прахчета за отпушване на каналите, че сега на промоция са на по 60+ ст./бр.? Явно съм пропуснала тяхното поскъпване.
Нищо не си харесах от брошурата, може би, препарат за почистване на пералнята, и ако ходя, и попивателни гъби ще взема, че само заради тях не ми се разкарва.
Харесах си и кутията за чай, но скъпичка си е, и при положение, че чай пием от дъжд на вятър...
Употреба: Пригответе 4 л разтвор от вода и 50 мл препарат (едно деление от опаковката). Извадете поставката на пералната машина в която поставяте перилен препарат и я потопете за около 30 мин в разтвора и почистете. Поставете от препарата върху кърпа и почистете гуменото челно уплътнение. Почистете с препарат  стъкления капак и отделението, в което постъпва водата за изплакване и подсушете с кърпа. Почистете гуменото челно уплътнение и филтъра. Останалата част от препарата поставете в основното отделение, в което постъпва водата.
Благодаря!

# 343
  • Мнения: 3 196
Има ли истинско масло по маркетите?
Гледам сега в брошурата - Deutsche Markenbutter за 4,79лв, което идва по-скъпо от мандраджийското.
Имам спомен за едно маркенбутер което беше се пръкнало след една акция на бе знам коя агенция беше, че не било истинско Thinking
http://aktivnipotrebiteli.bg/%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82/144/%D0%A2 … D0%BB%D0%BE-(2015)

http://aktivnipotrebiteli.bg/%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82/121/%D0%A2 … D0%BB%D0%BE-(2014)

Аз се информирам от тук. От 2015 обаче не са публикували на страницата си да са правили изследвания на маслата. Във втория линк - от 2014 пише точно за Дойче Маркенбутер, единственото може би нарушение, е, че не са написали колко е водното съдържание.
Аз купувам масло на една сливенска фирма "кортен", не знам дали го продават по другите градове. Маслото е с цена около 12лв/кг, а като цяло качеството на млечните им продукти е добро.

# 344
  • Сливен
  • Мнения: 4 041
От къде го купуваш това масло?

Общи условия

Активация на акаунт