Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Къде и как Фарук ще намери Сюрея;

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 735

Ани Hug,вече сме на 50стр.!С дружни усилия изписахме темата! newsm10

# 736
  • Плевен
Представяте ли си Фарук се събира със Сюрея.....Фикрет е с Ипек,Мурат се залюбва с Баде, а Осман с Бахар....все снахи, които Есма недолюбва...Wink

# 737
  • Варна
Представяте ли си Фарук се събира със Сюрея.....Фикрет е с Ипек,Мурат се залюбва с Баде, а Осман с Бахар....все снахи, които Есма недолюбва...Wink
Еее, точно това трябва да стане. Joy Joy Joy Joy И накрая вдигаме кралско-султанска сватба на Есма и Гарип. Joy Joy Joy Joy Joy

# 738
# 739
Благодаря на всички момичета, които са се включили за да свършим темата и да започнем новата  Hug
Благодаря за всичко споделено за Невестата. Още не съм изчела всичко, защото когато се прибрах побързах да пусна новата тема и сега внимателно ще изчета всичко.
Успях да прочета само поста на Гости - чудесен анализ след като си изгледала епизода с превод.
Видях, че е цитиран част от мой пост, който съм писала по-рано днес...Ами допускам различни варианти...тоест пиша си сценарии в темата, какво  би могло да се случи занапред, защото все още не съм изгледала преведения епизод и не мога да пиша конкретно по него. Още сутринта написах, че е възможно примирението на Фарук с предложението на Сюрея за развод  - може би е блъф от негова страна, но не виждам това да се коментира. Не искам да ставам досадна. Тук съм да се разтоварвам и съм щастлива, че съм част от вас. Не се сърдя на никого, защото няма за какво да го правя .....

# 740
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
Щях да пиша и все забравям....За анкетата.
В анкетата дори не включихме Акиф, а на практика Акиф откри Сюрея.
И по това Фарук ми прилича на Бегюм...И той чака някой друг да му свърши работата, а той изпадна в безтегловност.....
Ако Фарук беше изчезнал, Сюрея щеше да го намери сама.... newsm10 smile3521

Това ми хареса страшно много! Особено последното изречение. Мами, Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт