Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 64

  • 92 460
  • 733
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, миналата седмица доктор Стаменов ми прави три биопсии - Имунологична, микробиологична и за имплантационен прозорец. Резултатите от микробиологичната са ми ги качили и имам он лайн достъп до тях. Другите две дали също ще бъдат качени? Имате ли представа?
И още един въпрос имам - тези дни се сетих, че цитонамазка съм си пускала последно миналия септември. Микробиологичната биопсия дали се припокрива с цитонамазката или двете изследвания нямат нищо общо?

# 421
  • София
  • Мнения: 10 642
Нямат нищо общо.
Само микробиологията ще си виждаш он лайн

# 422
  • Мнения: X
Петка, запиши си час за д-р Еленчев, за него не се чака -  така и така ще ти пусне цитонамазка, поне си направи профилактика да те погледне и на колпоскоп.

# 423
  • Sofia
  • Мнения: 127
Наистина ще съм благодарна ако някоя от вас сподели дали е правила стимулация/ пункция/ трансфер с д-р Тихомирова. Как е било?

И също така за АМХ ми е 4.190 при ред стсти 1-6.80 това ок ли е?

Благодаря!

# 424
  • Мнения: 757
Момичета, здравейте!
Имам нужда от малко помощ относно цените за замразяване и съхранение на ембриони, ако съм по фонда.

# 425
  • София
  • Мнения: 10 642
Фонда поема 200лв, останалото си го заплащате.

# 426
  • Мнения: 757
Това останалото не ми е ясно колко е....

# 427
  • София
  • Мнения: 10 642
Ами зависи за колко време ще съхравявате.
По спомен за 1 месец е 50лв, за 6м-150лв.
И не помня замразяването 200 или 250 лв беше, ако е 250 - може би ще доплатите и за него 50лв.
Най-точна информация ще получиш от сектора, занимаващ се с това
02/441 02 90; 0882 373 318 - за въпроси, свързани със замразяване

# 428
  • Мнения: 757
Много благодаря! bouquet

# 429
  • Мнения: 47
Момичета, правили ли сте хистероскопия при д-р Шефкетова? Какви са ви отзивите?

# 430
  • Мнения: 399
Здравейте момичета,

да ви споделя - в петък бяхме на първичен при Тихомирова. Въпреки, че подходих малко скептично, защото е сравнително нова, млада и даже в представянето и пише "лекар", а не "акушер - гинеколог", останах доволна от прегледа. Първо - най - първично нещо, не усетих грам дискомфорт при самия преглед - при всичките други лекари, при които съм била го е имало, дори минимално. Хареса ми, че говореше за план, веднага каза да правя цветна снима, нищо че сме с МФ (нещо, за което аз се бях настоила да настоявам), след това каза, че ще направим имунологична биопсия, която сега виждам, че си и е пракитка май, но ми се струва логична стъпка. Като цяло съм обнадеждена.

И имам въпрос - каза ми да се обадя в първия ден на МЦ, за да си запазя час за Цветна снимка. После се сетих обаче - не е ли хубаво да се направи микробиология преди това?

# 431
  • Мнения: 6 513
Хубаво е, направи си.

# 432
  • Sofia
  • Мнения: 1 059
Момичета, правили ли сте хистероскопия при д-р Шефкетова? Какви са ви отзивите?

Здравей, аз съм правила хистеро при нея. Много лека ръка има тази жена. Много малко дискомфорт имах след хистерото, бързо се възстанових, изобщо съм мн доволна Simple Smile. Не се притеснявай изобщо. Имала съм по-болезнени пункции от тази хистерископия Simple Smile.

# 433
  • Мнения: 98
Преди цветна снимка, както и други манипулации е най-добре да сте сигурни, че микробиологията е чиста.

# 434
  • Мнения: 47
Момичета, правили ли сте хистероскопия при д-р Шефкетова? Какви са ви отзивите?

Здравей, аз съм правила хистеро при нея. Много лека ръка има тази жена. Много малко дискомфорт имах след хистерото, бързо се възстанових, изобщо съм мн доволна Simple Smile. Не се притеснявай изобщо. Имала съм по-болезнени пункции от тази хистерископия Simple Smile.
  А ако види някакъв проблем веднага ли го отстранява или се прави още една процедура? Резултат получаваме ли, веднага ли го казва...И колко време след това ориентировъчно / въпреки че при всеки е различно/може да се започне стимулация? Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт