Трудната страна на майчинството

  • 49 696
  • 1 317
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 699
Моите след като надраскаха стените и учебниците на кака си минаха на следваща фаза. Дават ми лист и молив и Ме карат да рисувам семейството на Пепа пих. После ме карат да им рисувам балони. Поне не са критична публика и се съгласяват с всяка рисунка без да ме карат да прерисувам.

# 571
  • Мнения: X
Абе, Чери, ти не разбра ли, че ние тук не сме малоумни и всички твои гениални идеи да пробвани и не са дали резултат, та си мрънкаме на воля???
Като спи до нас бебето, та какво??...
Айде стига с тея общовалидни панацеи, че не наду главите. Радвай се, че си имала добро бебе и не остави нас да си мрънкаме. Аман вече.

[quote author=Илейн Simple Smile link=topic=994619.msg35565283#msg35565283 date=1505806037)

Не е нужно да поучаваме хората как да си гледат децата, не си им в къщата, не си в тяхните обувки и не е необходимо да четем лекции след всеки пост.
[/quote]
Отговарям на запитващите, че не отговарям, защото тенденциите в темата са такива и ясно виждам кога съветите биха били неподходящи. Дерзайте!

# 572
  • София
  • Мнения: 1 489
Моите след като надраскаха стените и учебниците на кака си минаха на следваща фаза. Дават ми лист и молив и Ме карат да рисувам семейството на Пепа пих. После ме карат да им рисувам балони. Поне не са критична публика и се съгласяват с всяка рисунка без да ме карат да прерисувам.
Аз се специализирах в рисуването на прахосмукачки. Simple Smile Просто има някакво влечение към тях, даже има дни, когато в ютуб гледа по 1 час прахосмукачки.

# 573
  • Мнения: 2 699
Моите след като надраскаха стените и учебниците на кака си минаха на следваща фаза. Дават ми лист и молив и Ме карат да рисувам семейството на Пепа пих. После ме карат да им рисувам балони. Поне не са критична публика и се съгласяват с всяка рисунка без да ме карат да прерисувам.
Аз се специализирах в рисуването на прахосмукачки. Simple Smile Просто има някакво влечение към тях, даже има дни, когато в ютуб гледа по 1 час прахосмукачки.
И моят син така. Успя да счупи и моята прахосмукачка и тази на баща му. Когато сме при татко им няма търпение да мине дядото и да му я пусне. От вратата му я сочи, а като забръмчи изпада в екстаз.

# 574
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
А защо не му даваш да се качва на дивана?

Още неможе да се научи да слиза с крака на пода, а се мята с главата напред....

# 575
  • Мнения: 1 985
Абе, Чери, ти не разбра ли, че ние тук не сме малоумни и всички твои гениални идеи да пробвани и не са дали резултат, та си мрънкаме на воля???
Като спи до нас бебето, та какво??...
Айде стига с тея общовалидни панацеи, че не наду главите. Радвай се, че си имала добро бебе и не остави нас да си мрънкаме. Аман вече.

[quote author=Илейн Simple Smile link=topic=994619.msg35565283#msg35565283 date=1505806037)

Не е нужно да поучаваме хората как да си гледат децата, не си им в къщата, не си в тяхните обувки и не е необходимо да четем лекции след всеки пост.
Отговарям на запитващите, че не отговарям, защото тенденциите в темата са такива и ясно виждам кога съветите биха били неподходящи. Дерзайте!
[/quote]
Много удобно цитатът е отразян на ключовите места.
Все едно водя спор със стената.
Айде останете си със здраве, аз приключвам с темата, въпреки че много от момичетата са ми адски симпатични.

# 576
  • Мнения: X
А защо не му даваш да се качва на дивана?

Още неможе да се научи да слиза с крака на пода, а се мята с главата напред....
Сложи на пода нещо дебело и меко и да се мята колкото иска.

# 577
  • Мнения: 4 411
А защо не му даваш да се качва на дивана?

Още неможе да се научи да слиза с крака на пода, а се мята с главата напред....

Сядаш до детето и всеки път като тръгне с главата напред, го нагласяш в посоката, в която трябва да тръгне. При нас отне не повече от 5-6 опита и схвана какво трябва да прави.

# 578
  • София
  • Мнения: 1 489
Моите след като надраскаха стените и учебниците на кака си минаха на следваща фаза. Дават ми лист и молив и Ме карат да рисувам семейството на Пепа пих. После ме карат да им рисувам балони. Поне не са критична публика и се съгласяват с всяка рисунка без да ме карат да прерисувам.
Аз се специализирах в рисуването на прахосмукачки. Simple Smile Просто има някакво влечение към тях, даже има дни, когато в ютуб гледа по 1 час прахосмукачки.
И моят син така. Успя да счупи и моята прахосмукачка и тази на баща му. Когато сме при татко им няма търпение да мине дядото и да му я пусне. От вратата му я сочи, а като забръмчи изпада в екстаз.
Хахаха е значи не сме само ние. Като отидем някъде на гости, първата работа е да пита къде е прахосмукачката. Иска да му я показват. Пита кое къде е, как се пуска и т.н. На гардеробчето в детската градина им пише само имената, няма картинки и за да си го познава, аз му нарисувах една прахосмукачка. Simple Smile

# 579
  • Мнения: 10 993
Влизам само да ви кажа, че съм много доволна от държавната градина, ммоето дете е свикнало да пие прясно мляко по цял ден, но там няма прясно мляко и му правят айрън само за него когато иска. Толкова мило ми стана като ми го казаха.

# 580
  • Мнения: 2 699
Аз веднъж ги водих в Техномаркет и малкия, като намери щанда с прахосмукачките и взе да се мята от щастие.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 01:06 от Monza

# 581
  • Мнения: 2 699
Влизам само да ви кажа, че съм много доволна от държавната градина, ммоето дете е свикнало да пие прясно мляко по цял ден, но там няма прясно мляко и му правят айрън само за него когато иска. Толкова мило ми стана като ми го казаха.
Аз също съм много доволна от градината. Персоналът е страхотен. Вие в коя градина сте?

# 582
  • Мнения: X
Е как да няма прясно мляко в градината? Или вероятно е ограничено количество?

# 583
  • Мнения: 10 993
Извън София сме. Дават им закуска с напитка -вероятно не всеки ден е мляко, после в десет плод. После обяд с напитка и след обедна закуска. През целия ден имат достъп до вода. Моят обаче по всяко време си пие мляко и постоянно го иска. Те първия ден нямали нищо и му предложили таратор, но той не го искал. Сега му правят айрян, защото нямат прясно мляко. Стана ми мило, тъй като това е извън определеното време за хранене и е вид специално отношение. Не са длъжни да го правят.

# 584
  • София
  • Мнения: 1 489
Аз веднъж ги водих в Техномаркет. И малкият, като намери щанда с прахосмукачките и взе да се мята от щастие.
Целенасочено и периодично дядо му го води в техномаркет да гледат прахосмукачки Grinning Grinning Grinning

В нашата градина има прясно мляко, даже днес ми каза, че са пили. Обикновено го дават със следобедната закуска ако е нещо сухо, а не кремче.
Аз съм доволна много от учителките, но директорката е малко сухарка. Днес имахме родителска среща. Вместо да ни разкаже нещо за градината по-общо, ни чете монотонно правилника, който така или иначе си го знаем. Похвалиха го моя хубостник колко слушал и как имало РЕД при него. ???? Защо вкъщи не е така? Не видяха, като баба му дойде да го вземе, че не пускат с деца на родителската, как се тръшна на улицата и не може да го мръднем, понеже искаше да остава с мен. Винаги в детската или при непознати слуша, а нас ни прави на луди. И всеки ми разправя как може да се оплаквам от това добро дете.

Общи условия

Активация на акаунт