проблем с оченце

  • 843
  • 6
  •   1
Отговори
имаме следния проблем с малката която е на 23 дни от едното и оченце тече нещо гнойно и след това става твърдо и пада бяхме на първа ДК и педиатърката и изписа капки TOBREX по 4 капки на ден но откакто и слагам като че ли положението се влоши оченцето се зачерви в двата края моля ви за съвет някой имал ли е такъв проблем и какво е решението 

# 1
  • Мнения: 680
как по 4 капки #Crazyние бяхме с подобен проблем като беше новороден но аз капех по една капка сутрин и вечер!пробва ли с лайка да почистваш оченцето?ние пробвахме 2 вида капки и накрая като спрях всякакви медикаменти и се оправи Winkпо4иствах оченцето постоянно с лайка.моята док ми обясни че още се чистели и от самосебеси ще мине,но аз държах да ми испише капки.

# 2
  • Мнения: 109
Ние сме със същия проблем. Нашият лекар изписа същите капки, само сутрин и вечер по една капка в двете очи. В същото време изрично ми забрани до навършване на 1 год. на детенце да използвам лайка, тъй като предизвиква алергии.
Почиствай с преварена вода и мисля, че трябва да намалиш дозата на капките. Успех.

# 3
  • Мнения: 3 116
И ние бяхме с такъв проблем. Tobrex ни помогна, но слагах една или максимум две капки на ден (не помня че беше отдавна  EmbarassedHug Пет дни ги слагах капките и очето се оправи  Hug

Ако има зачервяване на очето от капките, не е лошо да го види бебчо очен лекар  Thinking

# 4
  • Мнения: 432
Аз пък капех Офталмосептонекс,3-4 пъти на ден по 1 капка в оченцето.Но почиствах с марля и преварена вода,колкото пъти на ден се сещах,4-5 пъти.И така за няколко дни мина.Доки каза че е от замърсяване на оченцето.

# 5
  • Мнения: 42
капки за о4и суспензия ФУциталмик-по 1 капка 4-5 пъти на ден.На бебка това й помагаше.Много по-леки са от Тобрекса

# 6
  • Мнения: 2 332
lilianeva, а ти кърмиш ли? Ако да - кърмата много помага, пробвай!

Общи условия

Активация на акаунт