Дванайсетокласници!!!

  • 80 216
  • 833
  •   1
Отговори
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
 Успешна година!!!

Старата тема  Wink
Скрит текст:

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Я ,изкласихме почти Средното бре!  Twisted Evil

Успешна последна година на наборите и сбъднати мечти на финала !  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
Успешна година!

Нямам търпение да свършва вече, макар и да изкарахме леко и училище, и пубертет. Дано и университетските години минат също толкова леко.

# 3
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
И аз нямам търпение да се превърти тази година. В повече ще ми дойде двойното кандидатстване (имам и седмокласник).

Дано се сбъднат желанията на децата и всеки да поеме по избрания от него път!

Девойката се лашка между медицина (най-желана от нея) и фармация(по-желана от мен  Mr. Green). Обещала съм си, че няма да се бъркам, но тайно се надявам да склони към второто (и да я приемат, де  Laughing). Според мен медицината не е за нея, много е страхлива и гнуслива.

# 4
  • Мнения: 17 934
Хайде, да ни е лека и успешна! Връзки с обществеността или Журналистика от нас, не съм очарована, ама....щом я влече се правя, че я подкрепям 😉

# 5
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
 Успешна учебна година на децата ни!

# 6
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Спорна и успешна да е и от мен!

# 7
  • Мнения: 4 934
По вода да ни върви!

# 8
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
Пожелавам им здраве и късмет.Не мога да повярвам,че минаха 18 години😊 😂

# 9
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Успех и от мен на всички и деца и родители.

# 10
  • София
  • Мнения: 565
Успешна година и от мен! Да са здрави децата и всяко да избере най-доброто за себе си!

# 11
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Благодаря за новата тема bouquet
Нека новата учебна година да е успешна и късметлийска за всички!

# 12
  • Мнения: 7 917
Успешна година на порасналите деца  bouquet
Моя младеж го чакат последни изпити и ранно кандидатстване, много се надява на него, че нямал нерви да чака до май  Crazy
За матурите грам не се шашка, само учителката по БЕЛ го притеснява, че тя е супер "режеща"... деца с матура БЕЛ 97т при нея са с по 85% макс  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 5 271
Еха, вече официално си имаме дванадесетокласници. Не е за вярване просто. Ние сме на финала на втори езиков сертификат. Докато не мине и този изпит няма да мислим за нищо друго, по-насетне ни чака кандидатстване, матури, и не на последно място - бал...
Иначе моя младеж расте, възмъжава и става все по-трудно откриваем за комуникация. Няма го денем, няма го вечер, често го няма и на сутринта... Общуването е все по-рядко, а аз бях свикнала да разговаряме много . Интересно ми е след 15-ти така ли ще продължи... Изобщо... започвам да разбирам думите на свекърва ми, и тя майка на две момчета, когато ми казваше, че този момент ще дойде, а аз я гледах с недоверие.
Края на октомври лети за Кьолн. Там ще пообиколи унитата, пък дано се спре на някоя по-земна специалност.
Желая мнооого здраве и късмет на порасналите ни деца. Дано всичко им върви по вода и накрая да напълним темата с радостни новини за новоприети студенти.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Попътен вятър на младежите и девойките  ви. Аз ще наблюдавам и ще черпя опит и вдъхновение за догодина (макар при нас специалности и университети да са 99% ясни - Режисура за кино и ТВ, Франция).

Общи условия

Активация на акаунт