Отговори
  • Мнения: 43
People Baby SymbolPeople Baby Нека всеки сподели мнение за тези лекарства! Мериоферт е много от скоро на пазара и когато се потърси информация за него - няма! За това нека бъдем полезни една на друга в борбата за нашето щастие! People Baby

На кратко, аз съм в трети стимулиран опит във Виена инвитро център при д-р Ралица Сенкова.
Първи опит стимулация с пурегон 0.225 и мерионал 150, резултат 2 яйцеклетки - нямаше оплождане.
Втори опит ИКСИ стимулация пурегон 150 и мерионал 150, резултат 7 яйцеклетки - 3 оплодени (1 спря да се развива), 2 ембриони трансферирахме без имплантация.
Трети опит - сега започна пурегон и мериоферт. Дано този да е успешен за мен и за всички на които им предстои.

Последна редакция: ср, 13 сеп 2017, 21:34 от bubanka

# 1
  • Мнения: 43
Целта на темата е всеки който има притеснения относно стимулация и каквото и да е свързано с нея да сподели,

# 2
  • Мнения: 43
Искам да попитам каква е най-добрия брой фоликули, аз имам по 4 във всеки яйчник с различна големина на 4ти ден от симулацията с р-ри от 5 до 10мм. Доктора каза че не е добре и съм много притеснена,ако някой може да ме успокой ще съм много благодарна

# 3
  • Мнения: 481
Искам да попитам каква е най-добрия брой фоликули, аз имам по 4 във всеки яйчник с различна големина на 4ти ден от симулацията с р-ри от 5 до 10мм. Доктора каза че не е добре и съм много притеснена,ако някой може да ме успокой ще съм много благодарна
Доколкото знам те след пункция ги оставят да доузреят. Пък и имаш още време и фоликулите ще растат.
Не се тревожи, пиши как се развиват следващите дни.
А хормоните как са?

# 4
  • Мнения: 43
Още не са готови по късно ще излязат ,тази сутрин ги пуснах, не знам дали ги оставят може би ако е инвитро  ние сме с ИКСИ доколкото знам веднага ги на боцкат

# 5
  • Мнения: 752
С Икси наистина веднага ги боцват. Аз си мисля че можеш да направиш " надраскване" на лигавицата, то помага на имплантацията, но се прави в предишния цикъл преди стимулацията. Ако ембритата са хубави може да ги замразите и да го направите. На колко години си?

# 6
  • София
  • Мнения: 23 156
Искам да попитам каква е най-добрия брой фоликули, аз имам по 4 във всеки яйчник с различна големина на 4ти ден от симулацията с р-ри от 5 до 10мм. Доктора каза че не е добре и съм много притеснена,ако някой може да ме успокой ще съм много благодарна
кой е тоя доктор максималист.  ooooh!
по 4 в яйчник си е идеално количество.
ако са повече има опасност от хиперстимулация, от това да не са много читави яйцекелтките и подобни.

# 7
  • Мнения: 43
Искам да попитам каква е най-добрия брой фоликули, аз имам по 4 във всеки яйчник с различна големина на 4ти ден от симулацията с р-ри от 5 до 10мм. Доктора каза че не е добре и съм много притеснена,ако някой може да ме успокой ще съм много благодарна
Доколкото знам те след пункция ги оставят да доузреят. Пък и имаш още време и фоликулите ще растат.
Не се тревожи, пиши как се развиват следващите дни.
А хормоните как са?
Естрадиол
536,7
пикомола / л
Lh 2.4 при долна граница 2.4 горна 12.6
И най-многа ме притеснява :фибри ноген  резултат 4.01 при дг2 и гг4

# 8
  • Мнения: 956
Рончо, това "надраскване" има ли значение в кои дни от МЦ се прави и болезнено ли е?

# 9
  • Мнения: 752
Да прави се около 20,21 ден от предходния цикъл и на следващия трансфер.

# 10
  • Мнения: 956
Благодаря, ще попитам дали можем да го включим в процеса.

# 11

Общи условия

Активация на акаунт