Форумски липси - 5

  • 171 475
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 301
Самсара и аз много я харесвах.

# 16
  • Мнения: 54 407
Аква пише ли още?

# 17
  • Мнения: 2 681
Мина ми липсва тук.
Във ФБ се виждаме всеки ден, но не е същото.

# 18
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мисля, че вече не. Беше си сменила ника, но и с новия не съм я виждала отдавна.

# 19
  • Мнения: 4 275
Аз пък се сетих за Приятно ми е, Богиня. Имам спомен, че на едно преброяване на населението на България се беше разлютила, че й тропнали в неподходящо време на вратата, някъде около обяд и им развалили секса с мъжлето  Mr. Green

Та, тя изобщо не обичаше деца и не възнамеряваше да си има някой ден. Още ли е на това мнение, много ми е интересно  Crazy

# 20
  • Мнения: 68 643
Богинята я четях в една тема за интериорен дизайн. Но нещо я нападнаха че си пада вид снобарка ли, не помня нещо...и тя май се обиди и спря да пише.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 54 407
И на мен ми е интересно за децата.

Имаше една потребителка, малко шизофреничка, обаче последния ѝ ник беше с happy нещо си, queen май, тя също не искаше деца, но имаше едно. И тя не се е мяркала скоро.

# 22
  • Мнения: 1 309
Имаше потребител/ка Бърди- дали е още тук или изчезна ?( Бърдс Флу дано не е спряла да пише....)

# 23
  • Мнения: 54 407
Бърди е тук, даже е писала на последните страници от предната тема.

# 24
  • Мнения: 18 973
Бърди писа в края на предишната тема за форумните липси Simple Smile

Богинята списва редовно в Алтернативния, а струва ми се, че един мъжки ник тук ми напомня леко на нея.

Хепи куин май имаше бан, нещо съвсем беше откачила, и с ред велвет бяха някакви мътни и кървави.

# 25
  • Мнения: 54 407
Бърди писа в края на предишната тема за форумните липси Simple Smile

Богинята списва редовно в Алтернативния, а струва ми се, че един мъжки ник тук ми напомня леко на нея.

Хепи куин май имаше бан, нещо съвсем беше откачила, и с ред велвет бяха някакви мътни и кървави.



Тъй, тъй. Peace

# 26
  • Мнения: 3 411
На мен ми липсват Рокси и 10 цента, Azzy и Богинята. Някои знае ли какво се случва с azaf?

# 27
  • Мнения: 1 309
Бърди е тук, даже е писала на последните страници от предната тема.
☺ Благодаря, аз последните стр. на предната тема ги четох по диагонал( че първо недоумявах как е възможно, а после започнах  да се дразня от наглостта на  коментираната потребителка) и затова явно съм пропуснала, че Бърди е писала.....

# 28
  • София
  • Мнения: 20 069
Имаше едно време една симпатична съфорумка Самсара. Отдавна не съм я срещала.
Живее извън България. Скоро си беше тук, добре е, тя ми е много скъпа приятелка. Heart Eyes Чете от време на време, но не пише във форума.
Пописва по малко в красивия подфорум.

# 29
  • Мнения: 3 677
Липсват ми Джой, Екс Рей Лили, Денси, Виж ти... Какво ли правят, дано да са добре!  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт