Форумски липси - 5

  • 171 447
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Аз пък смятам, че са интересни подобни промени. По-скоро е комплимент интересът, защото очевидно авторът е направил впечатление.

Комплимент- комплимент, ама като се обърнах към потребителката със старото й екранно име само защото бях убедена чий е постът, без да съм обърнала внимание, че субектът се е преименувал, получих гневно ЛС. Много се смях тогава.  Laughing

# 586
  • Мнения: X
Имаше една потребителка- Юличка. Помня, че имаше разкошна коса. Не съм я засичала отдавна. Както и Елфичка.

# 587
  • Мнения: X
Бенджолина и Шанел също не съм ги засичала скоро.

# 588
  • Мнения: X
Някой поддържа ли връзка с Естел Бързоход? Последно като я четох беше в сериозна депресия... надявам се да е добре.

# 589
  • Мнения: X
Бианка и Дона също не съм ги засичала скоро. Бяха готини и свежи.

# 590
  • Мнения: 11 897
      Наскоро беше повдигната една стара тема и там видях мнение на Седада, ако си я спомняте.Пишеше много интересно, имаше една впечатляваща публикация за Мариус Куркински, но същевременно нещо плашещо имаше в изказа и, което се подсилваше от ужасяващият и аватар

# 591
  • Мнения: 54 347
      Наскоро беше повдигната една стара тема и там видях мнение на Седада, ако си я спомняте.Пишеше много интересно, имаше една впечатляваща публикация за Мариус Куркински, но същевременно нещо плашещо имаше в изказа и, което се подсилваше от ужасяващият и аватар

Помня я.
И много я харесвах.

# 592
  • София
  • Мнения: 62 595
За нея единствено помня някакъв странен авватар.

# 593
  • Варна
  • Мнения: 2 268
O, харесвах Седада, беше доста различна.

# 594
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Оная Мара ми липсва.

# 595
  • Мнения: 6 375
Бианка и Дона също не съм ги засичала скоро. Бяха готини и свежи.

Бианка (ако е същата обаче) е писала скоро в "Не го обичам вече" (Семейни отношения).
На мен пък ми изчезна Бояна - много спореха с Андариел (споменавам го за подсещане/уточнение).

# 596
  • Мнения: 54 347
Тази Бианка е друга. Peace

# 597
  • Бургас
  • Мнения: 6 586
ИрПуц ми липсва !Каква многословна сладурана беше! Hug
Ирко,ако имаш друго име,поне дай знак! Grinning

# 598
  • Сф
  • Мнения: 10 640
Чудя се мисълта за болестта ѝ не ви ли смирява поне малко озлоблението?
Не.Тя е здрава вече, а не работи.Живея до у- ще за деца с увреждания.Всяка сутрин ги влачат и пеш и с коли.Изключително е тихо наоколо.
Тази жена е изключително нагла и нахална, чак до Тасос стигна с 4 те деца.Пак ли е болна?Щото там пече доста съм чувала и е вредно за нея- о, сетих се- била е под чадъра!!!
Направо и пращайте пари щом ви е жал- я за Тасос, я за Американския, я за добавки.
Тя ще продължава да проси, вместо да работи.И пак няма да и стигат..

# 599
  • Мнения: 1 945
Може би бихте по доволни ако жената продължаваше да е болна .
Но е непростимо че е вече здрава и  има нахалството и да отиде на море .

Общи условия

Активация на акаунт