Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Велико Търново
10 г.с. съм другата седмица ми предстои преглед при М.Яков в Майчин Дом, за потвърждаване на бременността и записване за женска консултация. В Майчин Дом не работят по здравната каса и за това имам нужда от насока при кой лекар да се запиша. Няма значение медицинският център, само да е по здравната каса и при компетентен специалист да попадна. Благодаря ви предварително за отговорите и дано ми помогнете да се спра с лутането.

# 1
Аз съм доволна от д-р Скочев. Преглежда в МЦ Св.Анна, работи по здравна каса и е добър специалист. Гледа на ехограф при всеки преглед, без заплащане. Единствения минус е, че вече не изражда.

# 2
Аз съм при д-р Крумовски,  в МЦ Санита.Работи по здравна каса и съм доволна.В 7 месец съм. Мои приятелки са били при него. Но не изражда. Само ЖК.Знам ,че работи и в Окръжна болница.

# 3
  • Варна
Аз съм при д-р Крумовски,  в МЦ Санита.Работи по здравна каса и съм доволна.В 7 месец съм. Мои приятелки са били при него. Но не изражда. Само ЖК.Знам ,че работи и в Окръжна болница.

Не чакаш ли много време пред кабинета на д-р Крумовски? При него съм била на прегледи, но това чакане ме убиваше...
А д-р Скочев ме израждаше преди години, но не съм впечатлена...
Сега при втората ми бременност се следя по ЗК при д-р Ангелина Симеонова на бул. Владислав, а иначе от доста места ми препоръчваха д-р Шопов от градска болница...

# 4
Не мисля , че при д-р Крумовски чакам повече отколкото при други лекари. Примерно знам ,от приятелки ,че при д-р Славчев също се чака дълго.Това за чакането си зависи и от другите пациенти. За мен е важно да съм спокойна с лекаря ,при който съм.😊

# 5
  • Египет,Тива
Момичета, здравейте.

Някой да ми каже дали д-р Ангелина Симеонова работи със здравната каса и къде?
Днес ходих при д-р Уляна Петкова в клиника "Нова". Много остро се държи, 10 пъти ме пита за едно и също нещо, погледна ме, не ми взе цитонамазка. Имала съм много голямо окосмяване, проблеми с хормоните съм имала, може да не забременея никога... Знам, че имам раничка на шийката, метна едно око и ми каза, че било само зачервено. Даде ми някакви свещи да си слагам, лекарства да пия... Пусна ми прогестерон да го изследва... Не знам. Досега щяла да прегледа 3 пациентки (в предвид, че бях само аз), много съм се бавела. Отказа ме и реших да не пия тези лекарства, да си направя изследването, за което така или иначе ми е пуснато и да ида при друг. Че много се наплаших. Аз ѝ казвам, че имам обилно някакво бяло течение, тя ми вика, че така трябвало, да се овлажнявало и пр. Само, че при мен си е бая. Ако Ангелина Симеонова не работи с касата, ще ида на частно, но някак се отказах да Петкова. Кажете си мненията и за двете ако сте ходили при някоя. Simple Smile Благодаря ви.

# 6
  • Варна
Момичета, здравейте.

Някой да ми каже дали д-р Ангелина Симеонова работи със здравната каса и къде?
Днес ходих при д-р Уляна Петкова в клиника "Нова". Много остро се държи, 10 пъти ме пита за едно и също нещо, погледна ме, не ми взе цитонамазка. Имала съм много голямо окосмяване, проблеми с хормоните съм имала, може да не забременея никога... Знам, че имам раничка на шийката, метна едно око и ми каза, че било само зачервено. Даде ми някакви свещи да си слагам, лекарства да пия... Пусна ми прогестерон да го изследва... Не знам. Досега щяла да прегледа 3 пациентки (в предвид, че бях само аз), много съм се бавела. Отказа ме и реших да не пия тези лекарства, да си направя изследването, за което така или иначе ми е пуснато и да ида при друг. Че много се наплаших. Аз ѝ казвам, че имам обилно някакво бяло течение, тя ми вика, че така трябвало, да се овлажнявало и пр. Само, че при мен си е бая. Ако Ангелина Симеонова не работи с касата, ще ида на частно, но някак се отказах да Петкова. Кажете си мненията и за двете ако сте ходили при някоя. Simple Smile Благодаря ви.

Здравей!
Да, д-р Симеонова работи по здравна каса в кабинета си на бул. "Вл. Варненчик" 95, ет. 2.
Аз следя бременността си при нея по ЗК и мога да кажа, че по моите наблюдения си разбира от работата, но не е много словоохотлива.
А пък за д-р Петкова, това определено не ми звучи като нормално и коректно отношение към пациент Scream

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт