Боя за коса - Blond42 - Клуб на блондинките

  • 80 607
  • 775
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 162
А някой дали е пробвал такъв шампоан , дали ще стане наситено черно , и дали се измива напълно ? Ако може да ми препоръчате някой ?

# 616
  • Мнения: 1 600
Аз и преди съм писала за това тук.Преди 2 години бях руса(изцяло),но ми щукна,че искам да се видя черна,купих шампоан оцветител и стана кафяво-синьо.След това фризьорката ми каза,че съм направила глупост,защото е нямало как с руса основа да не стане синя косата..та я "изпра" и тук стана вече белята...съсипа се тотално,цветът стана отровно зелен,скъси я драстично и я боядисахме тъмно кестеняво..та,внимавайте с тези моментни желания за експерименти,да не плащате като мен..косата ми в момента е омбре, защото така и не успях да възвърна хубавия цвят преди две години в корена,дадох куп пари за обезцветяване през това време в опити да стане като преди,но не.Все още ме е страшно яд на себе си

# 617
  • Мнения: X
Ако го ползваш на чиста и суха коса, ще е по-наситено и дълготрайно. Според мен НЕ се измиват напълно. Зависи и от състоянието на косъма.

# 618
  • София
  • Мнения: 1 420
Аз съм го пробвала на косата на дъщеря ми. Но тя искаше червено-лилав цвят. С патладжан я направих като на кичури и сега са леко розови. Тя е с естествено руса коса. Нямам идея дали ще се махнат напълно. Другото което съм пробвала, но розово и лилаво са тонерите на престиж. Розовото падна след 2-3 измивания, а лилавото стана светло и доста хубаво, но го покрих сега с червеното, та нямам много идея дали щеше да падне изцяло. А те нямат и черно.

# 619
  • Мнения: 33
Здравейте, матиращ шампоан се използва само за коса третирана с блондор или може да се ползва на коса само с боя? Имам много жълти оттенъци, но пък когато се боядисам цвета ми харесва  само до 3то измиване. Благодаря

# 620
  • Мнения: 2 352
Матиращ шампоан се ползва на всякаква коса.
Аз не бих разчитала на измиването на тонера. Според мен не се измива докрай. Ако е розово русо на руса коса ще се измие, но ако е патладжан или черно според мен има голяма вероятност да остане. Има достатъчно сайтове ако искате да се видите с различна коса. С едно качване на снимка се получава.

# 621
  • София
  • Мнения: 974
От опит мога да кажа, че не се отмива!
Аз така си съсипах русото преди няколко години. Беше ми поомръзнало, и сложих някакъв  тонер в тъмно червен цвят на Престиж. След мнооого време се отми до рижаво-златисто , но толкова.
Тогава не знаех за маската а вит.Ц, може тя да помогне в такъв случай, ако някой реши да рискува все пак.

# 622
  • София
  • Мнения: 1 758
Здравейте!
Изрусявам се от около 12г.Преди 2 месеца реших да се направя омбре и потъмниха корена в салон с Шварцкопф.Харесах се,обаче имам вече бели коси,и на тъмния корен и дължини,адски много си личаха.На русото не личат така.Ето защо реших да махам това омбре,отново в салон.
С фризьорката решихме да не я обезцветяваме,а да пробваме с боя,макар че тя ме предупреди,че може и да не се изсветли достатъчно.Боята с която работи е безамонячна,нз каква е точно.Но с най-силния оксидант и най-светлия номер боя русото преди ми се получаваше,само че много ми щипеше(нетърпимо)
Затова днес сложи по- слаб оксидант.Но не успя да изсветли тъмното,а най-големия проблем е,че не можа и да покрие белите косми........
И сега се чудя следващия път какво да я правя,за да няма бели косми и да се изсветли още в корена?
-да я обезцветявам ли?
-да слага пак най-силния оксидант ли?
-да се боядисвам с амонячна ли?
И още нещо каза тя,което може да е причина да не се покрият белите косми.Слагах  тъмен коректор в корените около 1 месец и може и от това да било. newsm78
Вие как мислите?

# 623
  • Мнения: 1 600
Може ли снимка? Аз мисля,че трябва обезцветяване,така ми казаха и на мен

# 624
  • Мнения: 2 352
Според мен с боя ще свалиш цвят но много бавно и много малко, може би тон. Мисля че с безамонячна боя няма да се получи. Аз бих ползвала амонячна, най силната с 12 оксидант, така ако не се получи ще знам че съм опитала. После бих пробвала с обезцветяване. За мен това е краен вариант.
Според мен дали ще изсветлиш корена зависи от това с кой номер боя е потъмнен. При мен 7 мица не успя да се махне с боя и я намазах с блондор.

# 625
  • София
  • Мнения: 1 758
Благодаря ви!  Hug
Мисля,че със  7ца или с 8ца беше потъмена.
След около 2 седмици ще ходя пак и или ще я намажем с амонячна боя или ще я обезцветим.
Защото сега картинката е следната:-корена(новоизрастналата коса за 2 месеца,около 1 пръст)е по-светла,след нея е по-тъмно(около 4 пръстта)и след това е русо...На 3 цвята няма как да ходя. Peace

# 626
  • Мнения: 9 991
А витамин С пробва ли? Как препоръчвате обезцветяване на на халост?! Върху русо боя и да искаш не седи и сама ще падне. Безамонячната при всички положения не покрива бели коси. Смени фризьорката.

# 627
  • Мнения: 2 352
Според мен ако е била 7 мица няма да падне. Ако е 8 мица може би ще падне с боя.

# 628
  • Мнения: 9 991
Всички бои падат. Кестеняво да е било, след като се спре с боядисването, боята падне, окислителя променил косъма и след като падне избива русо. Е няма да стане бързо и лесно, но пред супрата, е за предпочитане.

# 629
  • София
  • Мнения: 6 241
Аз не вярвам да изсветли 7-ца с боя, поне не до степен да изравни косата. Падат, друг път. Момичетата споделят, че обикновенни оцветители не падат изцяло, пък какво остава за боя.

Общи условия

Активация на акаунт