Въздухът е свобода – доверете се на надеждните ни инхалатори!

  • 7 814
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
EUROPHARMA e създадена с мисия да въведе най-новите достижения на медицинската техника и иновативни технологии, насочени към индивидуалната грижа за здравето на хората в домашни условия.

Компресорният инхалатор работи посредством образуването на мощен аерозолен поток с помощта на компресор. Инхалаторът на Europharma е с непрекъсната струя на аерозолния поток. Той не прави високо налягане в маската, а оттам – в белите дробове. Маските имат дупки, през които излиза невдишаният аерозол. Технологията включва отделен поток въздух в специално разработена небулизаторна чашка, където се раздробява механично течността и тя се превръща в аерозол. Това не е водна пара, защото няма загряване и изпаряване.



Използва се при остри респираторни заболявания, ринит, бронхит, астма, тонзилит, пневмония, както и от астматици и възрастни хора със сърдечен задух.
За инхалациите се използват стерилни ампули физиологичен разтвор. Инхалациите с този апарат имат редица предимства в сравнение с традиционните процедури с топла пара. Значително по-рядко се проявяват странични ефекти, лекарството действа по-бързо и са достатъчни по-малки количества от него.

Инхалаторът на Europharma може да се ползва от всички в семейството – децата, майката и таткото, но е изключително атрактивен за най-малките членове на семейството, тъй като се предлага в два модела: под формата на жабка и на панда.



Включете се в дискусията на BG-Mamma и EUROPHARMA!
Задавайте вашите въпроси и споделете с нас дали формата на животинче прави инхалатора по-лесен за употреба при вашето дете? Представител на Europharma с радост ще отговори на вашите въпроси.
Един от участниците ще получи уреда като подарък за своя малчуган. Печелившият ще бъде изтеглен на случаен принцип и обявен в темата на 22.09.2017г.

Пожелаваме успех на всички участници и успешна учебна година на всички ученици!

Последна редакция: пт, 15 сеп 2017, 15:16 от Редактор**

# 1
  • Мнения: 1 199
С започване на ясла малкия много боледуваше, единствено се оправяше с помощта на инхалации! Формата на инхалатора със сигурност ще го накара да стои повече време и да му се радва! Бих искала да попитам при наличие на секрет в носа, препоръчват ли се инхалации и какви! Благодаря!

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 545
Здравейте! Интересуваме след като е компресорен инхалатора сам ли подгрява водата или компресора служи само за аерозолния поток. Също така искам да попитам на какъв принцип може цялото семейство да го ползва - чрез стерилизация може би?

# 3
  • Мнения: 28
Здравейте, при този вид инхалатор , компресора служи за разпрашаване на аерозалният поток , за разлика от ултразвуковия инхалатор Пингвин!

# 4
  • Мнения: 430
Интересно решение е атрактивната форма на уреда - определено би впечатлила малкия мъж вкъщи Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 841
Ползвах инхалатор при педиатърката на сина ми за пръв път. Замислих се толкова ли е ефикасен. Убедих се сама. Определено усетих разликата преди и след инхалацията. Инхалаторът, който ползвахме спести един куп антибиотици за децата. Малкият ми син като бебе правеше много тежки ларингитни кризи. Спал е с инхалатора буквално. Иначе всеки месец трябваше да сме в болница.
Мен ме интересува какви консумативи (филтри примерно) се използват за сега коментираният инхалатор и колко свободно достъпни са в търговската мрежа. При старият, който ползвах, можех да се сдобия с всичко единствено с поръчка.

# 6
  • Мнения: 28
Здравейте,
консумативите са споменатите филтри, също така маска за възрастен и дете, пулверизатор, въздуховод и мундщук за уста и нос. Могат да бъдат поръчани online на  https://europharma.bg/, на телефон 0700 200 81 или в аптечната мрежа!

# 7
  • Димитровград
  • Мнения: 1 734
Може ли да се използва за бебе на осем месеца?

# 8
  • Мнения: 82
Малкият ми син ( на 1,6 год) за нищо на света не мога да го накарам да стои на инхалатор. Пищи, дърпа се и качествена инхалация не съм успявала на направя. Смятам, че формата на Вашите инхалатори ще му е интересна и ще го задържа по-дълго време на него.
Интересува ме как се стерилизират накрайниците?
Благодаря.

# 9
  • Мнения: 28
С започване на ясла малкия много боледуваше, единствено се оправяше с помощта на инхалации! Формата на инхалатора със сигурност ще го накара да стои повече време и да му се радва! Бих искала да попитам при наличие на секрет в носа, препоръчват ли се инхалации и какви! Благодаря!
Здравейте,
бихме ви посъветвали да използвате Електрически аспиратор за нос: https://europharma.bg/produkti/24-elektricheski-aspirator-za-nos.html

# 10
  • Мнения: 3 196
Със сигурност това, че инхалаторите са оприличени като животни ще бъде забавно за дечицата и ще улесни използването им.

# 11
  • Мнения: 28
Може ли да се използва за бебе на осем месеца?
Здравейте, можете да използвате инхалатора с подходящата детска маска.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 12 810
Здравейте,моето дете ми правеше ларингити,дори сме лежали два пъти в болницата,защото трудно дишаше и вечер се даваше до повръщане.Инхалации му правеха точно с инхалатор панда.Много му допадаше формата на пандичката,не се плашеше от бръмченето,играеше си с нея.Тази форма на животинче,според мен,доста намалява стреса от лекарството за детето.Изключително добре е измислено.
Аз също бих се присъединила към въпросите за стерилизация на уреда.Предполагам,че всички сглобяеми части се стерилизират или?
Майка ми е асматичка и също се налага понякога инхалации с Пулмикорт.

# 13
  • Мнения: 28
Малкият ми син ( на 1,6 год) за нищо на света не мога да го накарам да стои на инхалатор. Пищи, дърпа се и качествена инхалация не съм успявала на направя. Смятам, че формата на Вашите инхалатори ще му е интересна и ще го задържа по-дълго време на него.
Интересува ме как се стерилизират накрайниците?
Благодаря.
Здравейте,
почистват се с хладка вода и сапун (в никакъв случай водата не трябва да бъде вряла, това може да деформира накрайниците).

# 14
  • Мнения: 28
Здравейте,моето дете ми правеше ларингити,дори сме лежали два пъти в болницата,защото трудно дишаше и вечер се даваше до повръщане.Инхалации му правеха точно с инхалатор панда.Много му допадаше формата на пандичката,не се плашеше от бръмченето,играеше си с нея.Тази форма на животинче,според мен,доста намалява стреса от лекарството за детето.Изключително добре е измислено.
Аз също бих се присъединила към въпросите за стерилизация на уреда.Предполагам,че всички сглобяеми части се стерилизират или?
Майка ми е асматичка и също се налага понякога инхалации с Пулмикорт.
Здравейте,
почистват се с хладка вода и сапун (в никакъв случай водата не трябва да бъде вряла, това може да деформира накрайниците).

Общи условия

Активация на акаунт