В какво се влюбихте в половинката си? Или той във вас?

  • 13 216
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 934
Повечето тук сте отговорили "Как се влюбихте", а не "Защо се влюбихте?".
Изобщо не знам защо съм се влюбила. Човек просто се влюбва без да знае защо.
А как, просто го видях и знаех, че ще има нещо по-сериозно.

Последна редакция: сб, 16 сеп 2017, 16:17 от alina_si

# 16
  • Мнения: 2 173
Познавахме се от няколко години, нито е бил мой тип, нито аз неговият. Но животът така ни завъртя, че бяхме заедно в едно много трудно, интересно, страшно приключение и там някак ни се отвориха очите. Видях го като отговорен, смел и благороден човек. Това ме грабна. За мен той казва почти същото, борбеност, смелост... нещо такова. А, ако не е в офтопик с предишната любов беше с удар по главата, в момента, в който го видях и не знам какво и защо се случи, но години наред ме държа.

# 17
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
С жената се познавахме доста преди да тръгнеме, нито тя нито аз сме се харесвали преди това ... на един купон се бяхме натряскали и двамата и просто се случиха нещата, до ден днешен не мога да си простя това напиване Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 38 475
Аз знам в какво съм влюбена и досега.
Ако дойда и му кажа "утрепах човек", той ще каже "отивам за лопата, а ти отиди за пликове и палим колата". Примерно.

# 19
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Хахаха, имаш в предвид, че съжаляваш ли?

не, просто обичам да се шегувам за вредите от алкохола Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 38 475
Между другото и ние сме така. Познавахме се много преди това. Едно лято излизахме, ама като приятели. На Нова Година 2003-2004 се напихме и стана тя каквато стана - то се вижда в подписа ми.

# 21
  • Мнения: 736
Повечето тук сте отговорили "Как се влюбихте", а не "Защо се влюбихте?".
Изобщо не знам защо съм се влюбила. Човек просто се влюбва без да знае защо.
А как, просто го видях и знаех, че ще има нещо по-сериозно.


 Ами то при повечето ако е било бездействие, изобщо втория въпрос не се поражда. А и в случките се крие заека Grinning

# 22
  • Мнения: 2 127
Защото ми отвори очите за мен самата и след години играене по нечия чужда гайда и натъманяване на поведение, с него мога да съм точно каквото си реша в дадения момент.

# 23
  • Мнения: 8 934
Повечето тук сте отговорили "Как се влюбихте", а не "Защо се влюбихте?".
Изобщо не знам защо съм се влюбила. Човек просто се влюбва без да знае защо.
А как, просто го видях и знаех, че ще има нещо по-сериозно.


 Ами то при повечето ако е било бездействие, изобщо втория въпрос не се поражда. А и в случките се крие заека Grinning

Не разбрах коментара ви.
Авторката така или иначе си редактира заглавието.

# 24
  • Мнения: 414
Защото повярвах, че с него може да ни се случи приказката. И някак така, на шега се случват нещата Simple Smile
И вярвам много на себе си(бях сънувала нещо за него,  много години преди да се запознаем)

# 25
  • Мнения: 1 756
Аааааавторката не си е променяла заглавието Simple Smile Съкратиха го, за да го тупнат на заглавна (предполагам) Wink Много хубави истории имате, четеш и се усмихваш  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 121
Не съм половинка, цял човек съм си Simple Smile
Не съм бил влюбен в бившата. Обичам децата и реших че ще имаме хубави деца с нея. Получиха се прекрасни Simple Smile Поради което си наложих да я изтърпя докато поотраснат. Simple Smile И за да смекча колкото мога идеите и за възпитаване. Не отричам, че имаше като по-млада някои хубави страни, ама чак пък да се влюбя ... Simple Smile Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 780
Влюбих се в нея защото има най-възбуждащия дрезгав женски глас. Освен това харесва Скорпиънс и старо италианско кино (освен, че е е неземна красавица, разбира се)

# 28
  • Мнения: 3 667
Аз пък се влюбих в моето Момиче, защото с нея правехме най-страхотния секс на Земята. Казват, че да се ожени един мъж само заради секса е все едно да си купи самолет заради безплатната храна, която сервират по време на полета, но аз си купих самолета и все още се радвам на страхотната (и безплатна) храна.
А тя в мен...едва ли е заради секса, предполагам заради сигурноста и грижовноста, която получава от мен.

# 29
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Става все по-интересно като се включват и мъже. Позатвърждават ми се някои наблюдения. Но поне се радвам, че от разказите на потребителките се вижда, че има и свестни мъже, които харесват нещо повече в човека до себе си, освен самата идея да имат жена, семейство, гарантиран секс и слугуване.

Общи условия

Активация на акаунт