Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 септ. 2017, 10:46 ч.

FEAR The Walking Dead - Тема 2

• 12 714
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • София
Няма как да записваш на флашка от телевизора.
Ами виж дали има карта, тя се слага на гърба на телевизора в едно специално тяло и през нея минава сигнала от твоя оператор. На външен вид си представи нещо като пластика - дебитна карта/лична карта.

Чакай, чакай компа няма нищо общо. Няма как да свържеш телевизора с компа и като записваш да се записва на компа. Има специални външни дискове с най-различен обем, но аз ти препоръчвам 1 терабайт (1000 гигабайта). Продават ги в магазините и струват различно, в зависимост от марката. Аз ти препоръчвам ''Паспорт'' мисля че беше 145 лв. или нещо подобно. Та свързваш този диск за ТВ-то както ти обясних и сигнала се записва на него. Какъв комп и хард на компа. Wink

# 106
Diavolo, външен хард имам. Но там имам информация. Затова питах дали би се изтрила ако запиша епизод или ще се запише на празно място?

# 107
  • София
Ще я изтрие.
Купи си нов хард диск, който ще ти е само за телевизора, а и той така ще конфигурира диска, че да го гледаш само на ТВ-то.

# 108
  • София
На някой допи ли му се бира?  Laughing

# 109
  • София
Част от групата се събра. Кой с кого и защо не издавам.

Скрит текст:
Голяма драма с тези касети, но напълно я разбирам. Ако не завършат тази линия и касетите отново не се върнат при нея значи сценаристите са болни мозъци задето толкова много се въртяха нещата около тях, да не казвам, че изиграха ключова роля с Алиша и останалите.
Тази дебела и грозна негърка не знам какво го играе, но когато и да и пръснат черепа все ще е късно.

Елора,
доколкото разбрах вече имало субтитри за излезлите епизоди, потърси както пишат потребителите в замунда/зелка/арена.

# 110
  • София
Между другото Колмън Доминго (Виктор Странд) направи дебют като режисьор в ТВ бизнеса (иначе той редовно режисира пиеси) заставайки начело за този 12 епизод.

# 111
Мерси Дяволо, аз мислех да гледам с английски. Ама тия дни не ми е остава време. Ще наваксам тамън с няколко епизода  Sunglasses

# 112
  • София
Добър епизод.

Скрит текст:
Един по един нашите се намират и вярвам, че в края на сезона всички ще са заедно и на път към Александрия (макар че когато пристигнат ако изобщо пристигнат ще я намерят опустошена от шептящите). Остана само да се справят със Серина Уилямс, което ще е трудна работа и с един разгонен алигатор.  Laughing #2gunfire

# 113
  • София
Не лош епизод. Следващия ще е лудница и надявам се най-накрая да се отърват от черната годзила!
С това спасяване започнаха адски да ме дразнят. Вече става супер нереално. Морган ще я спасява, тя насмалко не ги уби всичките, сега пък Алиша ще я спасява.  ooooh! #Cussing out

Скрит текст:
Жалко, човечеството е обречено без бира. Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт