Болки в гръдния кош и проблеми със стомаха

  • 2 193
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте. От няколко дена имам проблеми със стомаха, първия ден имах някакви ужасни газове и като седна ме болеше ужасно в долната част. Имах запек, вечерта като си легнах получих много силна болка в лявата страна на гръдния кош, толкова силна, че не можех да се мръдна пък дори и да си поема дълбоко въздух. След половин час болката изчезна. На следващата сутрин имах болки в лявото рамо и ръката. На следващата вечер пак нещо ме стегна, но не толкова силно. По принцип от години ме стяга нещо от време на време по страната на сърцето, но не толкова често. Снощи ме болеше стомаха, а тази сутрин когато си направих нещо за ядене ми стана лошо и не ми се ядеше повече имах и разтройство. Всичко е придружено от леки болки в гърлото.

# 1
  • Мнения: 414
Здравейте, най-добре се консултирайте с лекар. Никой тук не знае какво ви има. Може да е от преяждане, Срдч, газове или нещо сериозно. Форумите не са място за диагностика.

Последна редакция: нд, 17 сеп 2017, 13:22 от Dogsy

# 2
  • Мнения: 5 820
   Мой близък също имаше същите симптоми като вашите миналата седмица. Болката му мина. Така не разбра от какво беше причинена тази болка. На лекари не обича да ходи. Отдавам го, че е било от преяждане, тъй като обича да похапва.

# 3
  • Мнения: 25 400
А пък мой близък със същите симптоми се оказа, че е с тежък инфаркт.
Има си лекари за тази работа.

Здравейте, най-добре се консултирайте с лекар. Никой тук не знае какво ви има. Може да е от преяждане, Срдч, газове или нещо сериозно. Форумите не са място за диагностика.

 Peace

# 4
  • Мнения: 5 820
А пък мой близък със същите симптоми се оказа, че е с тежък инфаркт.
Има си лекари за тази работа.

Здравейте, най-добре се консултирайте с лекар. Никой тук не знае какво ви има. Може да е от преяждане, Срдч, газове или нещо сериозно. Форумите не са място за диагностика.

 Peace

   Мина ми през ума, че може да са първи симптоми на инфаркт, след като моят близък ми показа къде точно го боли. Но както казах, той не обича лекарите. Сигурна съм, че пак ще се появят тези симптоми при него. В момента е отминала тази болка.

# 5
  • Мнения: 25 400
Да се надяваме, че обича гробарите, щом не си пада по лекарите.
Извинявам се за черния хумор, но толкова детинско и елементарно изказване в сериозна тема не очаквах.

# 6
  • Мнения: 46 403
Може да е обикновен плексит, а може и да е много сериозен проблем със сърцето, както вече са ти писали.

Не чакай следващата криза. Иди веднага на кардиолог, после мисли за другите, по-безобидни причини.
Няма страшно, прегледът не боли, а после ще си спокойна Hands Plus1

Общи условия

Активация на акаунт