Звездни компромати - 338 част

  • 129 359
  • 749
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Второто.

# 481
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Е и мой тип не е, но е доста грубо, или като са публични личности, може да ги оплюем за всичко.

Бащата на Кимката е бил публична личност 🙄 След него, всичко се прави с цел да се привлече внимание и да бъдат в устата на хората. Все пак от това живеят (скандали, панаири....) и това е причината в момента да са милионери.

# 482
  • Мнения: 17 546
Мегз била спечелила "Златна игла".
Не точно. Купила си я е.

# 483
  • София
  • Мнения: 23 090
Определено се коригира Мегз... като започна да внася дрехи от Китай.

# 484
  • Мнения: 4 474
Люси Иларионов и гаджето
https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21191915_4725191 … c&oe=5A873FAD
Много се е вталил

# 485
  • Мнения: 2 199
Ужас как са си замазали лицата.

# 486
  • Мнения: X
Поредните мумии 💀💀💀.

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Сузанита на 14 ли беше?! На 14 толкова пипана по лицете, ще чакам да я видя на 24 ooooh!
А иначе, не е ли за съд лекар, който е извършил такива интервенции на малолетна?!
Скрит текст:

Не е пипана по лицето, на 15-ти септември се видяхме с нея. Писах в темата. Съвсем добре си изглежда момичето, само имаше доста ФДТ и изкуствени мигли. Не разбирам от фотошоп, но не мога да си обясня последната снимка по друг начин.

# 488
  • Мнения: 17 546
Не знам доколко разбираш от корекции, но най-просто казано - веждите и са преместени с конци, освен че има и микроблейдинг вероятно. Предполагам, че има и мезоконци в ъглите на очите, щото посоката им е тотално обърната и това не е само от грима... А устата ѝ със сигурност е напомпана и може би така е изглеждала в момента на инжектирането. След като спадне е като на втората снимка, но не и като на първата.

# 489
  • Мнения: 7 848
Ето една полза да влезеш във ВБ. Браво на Люси! Не съм убедена  все още обаче, че и оперативно резултатите са трайни.. По ТЛС има филми, но поне за сега съм гледала до там, където стават слаби, а после?
Сещам и Стойка пИпирудата, май после си ги върна... А това цял живот - на режим ... не е работа.

ПП Аууу, Lily , да не би да си асистент на Енчев? Адмирации! Не бих могла да ги запомня сите корекции.  Shocked

# 490
  • Мнения: 46 510
За веждите не знам, може и молив да е, може и перманентен, но за очите - гледах някакви мини клипчета, на които сама се е снимала и си личи че са си с нейната форма, ето и тук.

Според мен е само грим.

# 491
  • Мнения: 17 546
Е, точно тук пък устата ѝ е като възглавница... Бе, все ми е тая, просто се оформя едно малко нанадолнище и то с благословията на родителите! ooooh!
И всъщност, на снимката, на която устата си личи че е правена, очите не са пипани и на горната снимка и на твоята. Веждите... не вярвам само с микроблейдинг да са, това с кончетата е за 10 минути работа.

# 492
  • Мнения: 276
Повечето награди в областта на бизнеса са купени, точно както и кувертите на гостите по тези събития. Идват, показват ти и предлагат, обясняват финансовата изгода от това да си купиш "продукта" - популяризация на бранда, увеличаване на оборота и тн. След това решаваш.

# 493
  • Мнения: 2 114
Е кво му е на момчето 😂
Скрит текст:
Ми и аз се размножих на 20! И кво, на три спрях. И то от два опита. Много ксенофобско изказване!

И аз се размножих на 20 Kissing Heart

Другата клюка е, че се спекулира че Кайли е сурогатната майка за Ким и Каньо. Според мен пускавици за да се шуми около тях.

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Не знам доколко разбираш от корекции, но най-просто казано - веждите и са преместени с конци, освен че има и микроблейдинг вероятно. Предполагам, че има и мезоконци в ъглите на очите, щото посоката им е тотално обърната и това не е само от грима... А устата ѝ със сигурност е напомпана и може би така е изглеждала в момента на инжектирането. След като спадне е като на втората снимка, но не и като на първата.

Не разбирам нищо от корекции, но съм била учителка на Сузи три години. И тази Сузи, която видях преди седмица е същата, която учих тези три години без никаква промяна. Не говоря за снимки, а за това, което съм видяла с очите си. И устата и няма нищо общо с по-горната снимка.

Последна редакция: сб, 23 сеп 2017, 21:37 от ЗлаВещица

Общи условия

Активация на акаунт