Taa, черешите тук

  • 1 216
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
При нас в супермаркет Unes 500 гр, са 2,99 еуро,значи ,килото е 6 еуро...

 Shocked ама какво е това в БГ..40 лв..луди ли са?  #Crazy

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пък аз се възмущавах днес, че ги продаваха по14 лв килото  ooooh!

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
...ги Нема....Обаче, вчера си купих малини 125 гр за 1.45 / заболя ме сърцето.../ Wink

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
...ги Нема....Обаче, вчера си купих малини 125 гр за 1.45 / заболя ме сърцето.../ Wink
мммм малини това не съм го яла с години Simple Smile (от как съм тук не съм виждала - казват 4е се продават замразени ама.. то не е същото Simple Smile )

# 19
  • Мнения: 822
За черешите не знам,но ние сега в канадско можем да си купим голема либеница за C 3.95$.Сладка и без семки...Мързелива работа!
Айде,като почнат да ви продават череши без костилки,пак ще си говорим!Ама като чувам за 40лв/кг в България,явно ще са без костилки тези...

# 20
  • Мнения: 2 825
За черешите не знам,но ние сега в канадско можем да си купим голема либеница за C 3.95$.Сладка и без семки...Мързелива работа!
Айде,като почнат да ви продават череши без костилки,пак ще си говорим!Ама като чувам за 40лв/кг в България,явно ще са без костилки тези...

Какво е либеница ?  Blush
Ако е диня, то навсякъде има без семки, но има и със- различен сорт са.
Тука си пише на етикетчето коя каква е и ти си вземаш каквато ти е кеф  Wink

# 21
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
...ги Нема....Обаче, вчера си купих малини 125 гр за 1.45 / заболя ме сърцето.../ Wink
мммм малини това не съм го яла с години Simple Smile (от как съм тук не съм виждала - казват 4е се продават замразени ама.. то не е същото Simple Smile )


Никога не съм предполагала, че при вас няма....Защо ли?   newsm78 При нас не растат въобще, но сегашните бяха внос от Португалия....Ама, какви бяха вкусни.... Cry

# 22
  • Мнения: 980
сега ще ме принудите zна4и с мръсна гаz да zапраша по паzарите zна4и Crossing Arms

# 23
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Харич, горски плодове има редовно в Хиперкора, аз съм си купувала малини, боровинки и горски ягоди.
Доста са скъпички обаче - кутийка от 200 гр е около 5-6 евро  Rolling Eyes
да бе, за там знам, то всъшност едва ли има нещо дето да го няма там Mr. Green
ама, много скъпииииии!
аз не съм по малините, мъжа ми е по тази част. като си ходим и по морето дето види чашка с малини все си купува Simple Smile
миналата година като ходихме към видин хора продаваха малинки по пътя, евтинийка...награбихме 3 щайги, като накрая половината се развалиха от топлината в колата Confused Rolling Eyes

а любеници и пъпеши си имаме целогодишно в зеленчуковия, ама не взимам, че сигурно не струват още.

# 24
  • Мнения: 1 465
Тук в кварталния магазин черешки нямаше, ама чакам да узреят едни под нашия прозорец, що ли, бабката е скръндза голяма Close
Иначе в хипермаркетите имало вече/мъж ми ме осведоми/, но не знам на какви цени - аз с бебето не стъпвам там.
Но вече хапнахме ягодки, прасковки/нектаринки/, а малини и горски плодове се продават в тарелки пак вхипермаркета.

# 25
  • Мнения: 1 860
 Аз в събота ги гледах черешките за 9 паунда килограма Sick #Cussing out...Ягодите 400гр. -1.45.

# 26
  • Мнения: 1 630
хайде.... за пълнота на извадката ти - при нас видях череши в два различни магазина за 14 и за 22,5 евро килото  Mr. Green

# 27
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
при нас няма още черешки, ягодките са по 2,90, а пьпеш 1бр. - 2,40 .....ама са  Confounded

# 28
  • Мнения: 6 167
9,90 килцето.
евро

# 29
  • Мнения: 5 183
4ереши тук сега не съм виждала, нали е есен
е, внасят, но аз ли4но скоро не съм виждала
ина4е тогава, когато им е сезона, под 10 НЗ долара не падат.

Общи условия

Активация на акаунт