Taa, черешите тук

  • 1 215
  • 29
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
днес ги взех по....2.80 за 2 кг! Mr. Green
имах късмет, че напипах нов магазин до нас и за първи ден толкова плюс 1 чаша за сладолед подарък Simple Smile
от утре килото е 2.80.
при вас как е?

# 1
  • Мнения: 1 854
Харич,
мине не мине и като пуснеш една такава темичка, след това все се оглеждам в твоя чест да "дебна" кое колко е и има ли го в Холандско Mr. Green
Та по повод на предишната ти тема за ягодките и люляците....Имаме и люляци, дори видях днес и някакьв сорт който е като цикламен цвят и ухае много ароматно.Черешки още не сьм купувала, но скоро ще се включа с цената Grinning.Сега имаме промоции на ананаси и са по 1 евро бройката.

# 2
  • Мнения: X
Ха, тъкмо мислех да пускам тема за черешите...
 Laughing
Днес за пръв път видях черешки тук. Веднага си купх половин килце, че ми се ядат от месеци.
9 евро килото....  ShockedНадявам се да паднат. Мнооого хубави бяха.
Мината седмица и диня си взехме за пръв път - 6 евро една средна диня. Не беше сладка, ама поне ми мина мерака. Ще изчакам да им дойде сезона.

# 3
  • Мнения: 7 914
Харич,
мине не мине и като пуснеш една такава темичка, след това все се оглеждам в твоя чест да "дебна" кое колко е и има ли го в Холандско Mr. Green
Та по повод на предишната ти тема за ягодките и люляците....Имаме и люляци, дори видях днес и някакьв сорт който е като цикламен цвят и ухае много ароматно.Черешки още не сьм купувала, но скоро ще се включа с цената Grinning.Сега имаме промоции на ананаси и са по 1 евро бройката.

 smile3501 нека да ни завиждат за - ите!

При нас черешките май са по скъпи, май.... newsm78 ! Ама със сигурност не а мутирали като нейните -  newsm62 smile3521 newsm08

Скарлет О'Хара , искаш ли сделка? Ананасчета за черешки  newsm53

# 4
  • Мнения: 1 393
Даже не знам, защото бях на фаза череши преди два- три месеца.
Тогава бяха $2.99 за 1 lb, доколкото помня. Наскоро не съм гледала.
Сега съм на фаза къпини (кутийка с около може би 300 гр е около $2).
Виж, да му се не види, едно от малкото неща, които никога не съм видяла в Америка още е вишни. Няма вишни тук и това е. Tired.
При вас където сте има ли? Wink

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Тук не съм виждала, но в момента в България ценита на черешите са между 30и40лв. за килограм #Crazy #CrazyНяма да давам коментар.........

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тук не съм виждала, но в момента в България ценита на черешите са между 30и40лв. за килограм #Crazy #CrazyНяма да давам коментар.........

Ааа, на прИмоция са - "само" за 20...

# 7
  • Мнения: 1 959
И аз вчера купих череши за пръв път тази година цената им около £2.50 за килограм иначе дини и пъпеши при нас с лопата да ринеш целогодишно по магазините ги продават ама не са вкусни като тези в БГ.

# 8
  • Мнения: 514
16 евро кг....и кисели, киселииии.....

# 9
  • Мнения: 1 630
Щъттттт Харич,
Не те ли е срам  Naughty  Naughty  Naughty
То не бяха ягоди, то не бяха череши..... Чакам сега да пуснеш и сведение за температурата на морската вода и да взема първия самолет към испанско ( от тези дето ми летят над главата нощно време)

не съм виждала още череши тук, но може би не съм и ги търсила старателно, че сигурно са също киселки  Sick
 

# 10
  • Мнения: 2 825
хи хи хи, сега ми се доядоха череши  Blush
аз още не съм виждала тука  Thinking
Ама за ягодите да ти кажа, че ги гледах тази седмица, специално за тебе  Heart Eyes
В супера : кило - 2.90 евро, на пазара : кило - 5.90 евро и са много сладки  Simple Smile
Тази седмица ще проверя и черешите  Simple Smile

Да пусна темичка за дините и пъпешите?  Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 533
Понеже не се бях заглеждала в цените на черешите тук, та тази сутрин като минах през близкия пазар и реших да проверя - 15 евро за 1 кг  Shocked Shocked Shocked. Луди ли са, що ли!? Ще чакам да пуснат в суперите - там цените "падат" до 6 евро за кг.  ooooh!

# 12
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ей, ама ще ви накарам да ме сънувате с тез череши и ягоди newsm53

не ми се сърдете де, аз така безобидно искам да знам, интересно ми е. newsm47

zwezdi4ka, бартер с на роби черешките на прая! smile3513 дръж си ананасите, тук бяха по 1 евро парчето още декември Mr. Green мога да те меря с ананаси от тук до холандия smile3503

тук малините са в червената книга, и боровинки няма свободно...въобще горските плодове са кът.



# 13
  • Мнения: 1 370
И при нас са скъпи. От 13 до 15 долара е килото. Но ще паднат до към 7$, това е макса

# 14
  • Мнения: 2 825
Харич, горски плодове има редовно в Хиперкора, аз съм си купувала малини, боровинки и горски ягоди.
Доста са скъпички обаче - кутийка от 200 гр е около 5-6 евро  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт