Стара Загора 5 - Град на тайфуни с нежни имена

  • 19 154
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 107
newsm78 newsm78 Къде ви е протокола от общото събрание де? Хайде, докога да чакаме Grinning Grinning

# 31
  • Мнения: 6 243
newsm78 newsm78 Къде ви е протокола от общото събрание де? Хайде, докога да чакаме Grinning Grinning
Ето, нетърпеливке!
За теб и специално за Херка, пълен отчет. Много държа Херка да е доволна, защото от нейното спокойствие зависи това на Зевс, а без него к'ви бури, к'ви пет лева. А и бебо си иска рахатя...

Та ето го подробния протокол от събранието:

Днес, 15.05.2006 год. в 12 ч. на Бирхалето се проведе Общо събрание на СЗ тайфуни и хали, на което присъстваха: Лалка, mimashumkov, аз, Злати с кучето Ива (с родословие), Джейд и Няня, Умънитка с големия мъж и Ализеа с малкия мъж със собствено мнение. Експрес дойде последен и не спря да яде и да пие. Явно напоследък има пари, което повдига някой справедливи въпроси, на които отговорите ще дадат компетентните власти.

Общото събрание се съвещава по въпросите на дресировката на свекърви, бебешкото хранене, употребата на вибратори и др. и взе следното решение:

От тази вечер Експрес да си смени аватара, защото падналият ангел се умори да отбива атаките на разни съфорумки. Ето новото предложение:

За неизпълнение на горното Общото събрание ще наложи санкции - Експрес да осигури прехрана на Нянята за три дни.

подписи на председателя и протоколиста - не се четат, щото са изцапани с кетчуп.

# 32
  • Мнения: 9 107

..... Експрес дойде последен и не спря да яде и да пие. Явно напоследък има пари, което повдига някой справедливи въпроси, на които отговорите ще дадат компетентните власти.

.

знаех си, че на банкер пари не трябва да се дават

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Сега му хвяня яд...трябваше да присъствам по дискутирането на първия въпрос т.е дресировката на свекърви...имам какво да кажа там Mr. Green
Експресчо май сте му изтървали края Twisted Evil
А кой е mimashumkov  Rolling Eyes То и аз сакън да не изтърва нещо

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Сега му хвяня яд...трябваше да присъствам по дискутирането на първия въпрос т.е дресировката на свекърви...имам какво да кажа там Mr. Green

Да не е имало пак опит за убийство?  Mr. Green

Експресчо май сте му изтървали края Twisted Evil
А кой е mimashumkov  Rolling Eyes То и аз сакън да не изтърва нещо

На Горска Фея сестра и.  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 165
Искам да попитам нещо всички мами, които са раждали в нашето АГ или имат някаква идея за какво става въпрос там. Въпросът ми е следният-скоро ми предстои да раждам обаче от познат лекар чух ,че в нашето АГ имало стафилококова инфекция, за която никой не говори, но тя съществува? И вярно ли е,че къпели бебетата със студена вода?!

# 36
  • Мнения: 11 313


От тази вечер Експрес да си смени аватара, защото падналият ангел се умори да отбива атаките на разни съфорумки. Ето новото предложение:

За неизпълнение на горното Общото събрание ще наложи санкции - Експрес да осигури прехрана на Нянята за три дни.

Обаче аз едно не можах да разбера - защо през цялото това време, докато Експрес архангелстваше, не му виждах аватара? Това само от чужбината ли?
Щото май сега и като Кинг Конг няма да го виждам  Crossing Arms
Не е честно за "бедни" роднини като мен

# 37
  • Мнения: 1 639
,че в нашето АГ имало стафилококова инфекция, за която никой не говори, но тя съществува? И вярно ли е,че къпели бебетата със студена вода?!

 Ми да ти кажа във всяка болница си я има тая инфекция.  Laughing
И в нашата(Казанлъшката)имаше и сега има согурно и на всички мои познати, бебета ги изписаха с възпалени носове.......Обаче моята дъщяря си я изписаха здрава без никви сополи или сапушен нос  Wink Така ,че въпрос на организъм си е.
За студената вода не вярвам , под чешмата на течаща топла вода ги къпят  Grinning

# 38
  • Мнения: 678
.................,че в нашето АГ имало стафилококова инфекция, за която никой не говори, но тя съществува? И вярно ли е,че къпели бебетата със студена вода?!


       Здравей зайко... за стафилококите като нищо ще ги има...Бог знае още какви '' коки '' има -дано само не ги пипнем ние и от там и бебоците ни.... Praynig
        За студената вода е вярно - Една приятелка роди скоро - на Цветница и се качих горе да я видя след 3-я ден ( в родилно Отделение )- беше бясна  ooooh!  : токущо акушерките разтворили прозорците ( било ИМ много задушно в стаята ) и пресушавайки искали и бебетата да къпят......а топла вода нямало... #2gunfire
       

# 39
  • Мнения: 1 343
Е глупости сега ...
Аз като бях там ако нямаше вода не ги къпеха а с мокри кърпички само. А за прозореца хубаво че са го отворили страхотно временце беше навън и е полезен за бебета. Е не си е като да си си в къщи... ама чак непоносимо не е.
По важно е да си хванещ добро педи ако имате секрети да реагира навреме и да ги изчистите че Денис 3-я месец заради една  smile3511 newsm66 отказа да ми суче .То мъника въздух неможеше да си поеме от секрети в носа какво остава цица да лапа ... Така че три дни се изтрайва важното е после да имаш добър лекар на който да имаш доверие ... Питай момичетата ще ти дадат съвети за педи .

# 40
  • Мнения: 449
Аз пък да кажа за тези дето са далече, че вчера в 12:00 на Бирхалето нямаше никой/освен мен, и аз бързах да тръгна заради кухнята/. Това по въпроса за точността, за който аз имам много да кажа, тъй като съм измислила нови измерения на времето-с 15 мин. назад Mr. Green
По въпроса за родилното-да, ужасът е пълен. Мръсотията е страшна, коки явно има всякакви, но пак си е до дете. Моят син го изкъпаха за първи път в деня, в който ни изписваха/по-точно в 5 ч. сутринта/. Иначе им бършат дупетата с влажни кърпи, топла вода има по 1 ч. на ден - между 5-5.30 следобед, така че си носи бързоварче и канче Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 6 243
За коките не знам. Не ги виждам с просто око тия неща. Ние коки не сме имали.

За студената вода - това са глупости. Ако няма топла вода, не ги къпят, а ги бършат с мокри кърпи. Или идват да ги къпят по-късно. Имам спомени, че са идвали и в малките сутрешни часове да къпят бебетата, за да "хванат" топлата вода. Акушерките да не са малоумни да къпят бебето със студена вода ... Да не си мислите, че ако стане нещо, няма да им се търси отговорност.

А за разтварянето на прозорците - браво на акушерките. В отделението е такава задух, че ако не се отвори, не може да се диша. Камо ли април, май, юни месец... Моите деца са раждани и двете в първите дни на май, винаги съм отваряла сама прозорците, даже не съм чакала акушерките.

За мизерията - за стотен път ще напиша- вземете си ВИП стая. По-добре да се дадат 50 лв. за това, отколкото пари на ръка на доктора, за да ти направи "цивилизовано" секцио.

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
По въпроса с родилното само да кажа, че в момента тече ремонт и правят стаите розови и сини Simple Smile Като слизах да виждам мамите /докато бяхме в болницата/ казват, че ги мият с топла вода бебчетата или с мокри кърпи. А вода топла имаше по три пъти на ден...само да я уцелиш Mr. Green

# 43
  • Мнения: 772
Къде в  Стара Загора пълнят балони с хелий? Ако може и ориентировъчна цена.Simple Smile

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Под битовия има магазин за разни неща за парти. Там пълнят. Но не знам цена, ако си занесеш балоните. С техни балони = 0,50 лв. за балон.

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 12:32 от Лалка

Общи условия

Активация на акаунт