Стара Загора 5 - Град на тайфуни с нежни имена

  • 19 151
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 678
Хапке, виж,  за ВИП стаите си права и добре правиш, че го казваш, щото на мен нямаше кой да ми каже и ме е яяяяяяд #2gunfire

  Не мисля че една ВИП стая ще ми реши проблема в Родилното та чак да ме е яд... ooooh!
  Предпочитам дори да има хора около мен -  тъка ще съм по - спокойна отколкото отделена на някъде. #Crazy  Има си отделни стаи за  '' ромки '' и отделни за мами като нас . Grinning
 Аз ходих и разгледах обстановката  Mr. Green - наистина мажат етажа на Родилното Отделение - миришеше на ацетон и бои още от стълбите и не видях никаква мизерия , а нормална болнична обстановка , в която бих изтърпяла 3-4 дни .
 Неспокойствието ни е най-вече от компетентността и отношението на персонала...и от това дали да плащаме на някой или не..... #2gunfire

# 61
  • Мнения: 1 343
Аз знаех за вип-а ама предпо4етох при другите мами Simple Smile
Хич не умея да стоя сама Simple Smile пак кандидати за посещение нямаше много в смисъл всички са на работа и приготвят нещата за изписването Simple Smile Така че ... Simple Smile Ама казват че са по добре стаите.

# 62
  • Мнения: 449
Искрено ще се радвам да чуя, че и тоалетните са по-добре и че вече има топла вода по всяко време. Щото отделни тоалетни за ромки и българки няма(например) Rolling Eyes
Нооо, в крайна сметка, това няма и толкова огромно значение-все пак става въпрос за някакви дни, ако всичко е нормално-3, ако е секцио и т.н.-малко повече, но все се излиза. Важното е бебчето да е добре, пък и съм сигурна, че като родите няма да имате много време да мислите за обикновените битови неволи. Това е такова събитие, което не ти оставя много време за друго-ще видите. Успех и не се плашете, всичко ще е наред  bouquet

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Какво е това мълчание какво е това чудо Twisted Evil Като ходите по срещи само и край...ами дайте малко информация и клюкинки де...и аз съм хора Crossing Arms
Кое е по-лошо от бременна и лоша жена - бременна, дебела, ядосана жена Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 343
Херка не ми се говори направо. Денис днес ми изкочи с 39.4 по едно време температура. Искара ми ума дето и без това почти го няма вече. Водих го на лекар гледа го жената няма сополи няма зачервено гърло няма хрипове ама избивал кътник Sad Тука сега ми говорят че такава Т от зъб неможе да вдигне ... и цял ден ту я сваля ту я качва пак Sad а противно на всичко яде ... направо немога място да си намеря за първи път ми прави такова нещо ... Свалих я с Ефералган свещичка в 18:30 ама преди 1 час пак беше с 38 ... май тая вечер ще е тежка.

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Wo как сте с Денис...спадна ли температурата? Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 1 343
Чак сутринта я свали ... и днес още не е вдигнал слава богу.
Изрично се обадих да питам лекарката му сигурна ли е че е зъб. Убеди ме жената че е сигурна на 100 % Simple Smile
Поотдъхнах си малко само дето не виждам зъба хи4 не дава да му бъркам из устата.

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Бързо да се оправя малкия Денис,
моята не е вдигала температура от зъб, тези дни е излязал 12, ама знам ли щом е казала лекарката.
Аз снощи се разходих до спешния център за снимка на глезена, че стъпах на криво и паднах и бяха зверски болки, лекаря каза че нищо страшно няма само да лежа и да ходя в краен случай, цяла нощ изкарах на ледени компреси и днес ме боли само като стъпвам.
Хера, ти си почивай хич не ни мисли, рита ли бебчо?

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Бързо да оздравявате всички  bouquet

Херка, целувки на Сержи Twisted Evil и на теб, разбира се   love001

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Тез картинки не трябва ли да са обратно?  Mr. Green

Утре ще има ли някой на Бирхала?

# 70
  • Мнения: 6 243
Утре ще има ли някой на Бирхала?
аз!!!

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И аз  Grinning

# 72
# 73
  • Мнения: 9 107
че да дойда и аз утре, петък е  Praynig  Mr. Green

Лалка, като звъна да я питам кога да идем ще ти пиша на ЛС

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Утре ще уточним кое как, че все пак и ние на работа ходим.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт