Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 май 2006, 07:15 ч.

Стара Загора 5 - Град на тайфуни с нежни имена

• 14 462
  • 283
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
Да ни е честита новата темичка

# 1
  • Стара Загора
Dобро утро,
Да ни е честита новата тема Simple Smile
Кога се наспа, че и тема пусна.
Аз навивам часовника за седем ама се измъквам от леглото в 7:40ч, мъж ми носи кафе, че не мога да си отворя очите и си лягам раничко на всичко отгоре.
Срещата на Бирхала ли остава, че е лошо времето, ако трябва направо вътре да се търсим.Ще следя за промени ако има

# 2
  • Стара Загора
Абе ако остане на мен - и в 11 няма да съм се наспала. Ама девойката е първа смяна на училище, та ставам в 6,30. Ако легна после - целия ден ми е криво.

И аз се чудя за срещата - до 11 съм на линия, ама после ша замоля Експрес или Хапката (тъй като те ми имат телефона) да ми дръннат, ако има промяна.

# 3
  • Стара Загора
Момичета, знаете ли къде в Стара Загора мога да намеря козметика Мустела ?
  bouquet
В аптека "Ивана" - намира се срещу първия шадраван на "Руски" - това е до ІІро ОУ.

Алоууууу, другарко, скарана си май с градската география...
Не е на бул. Руски, а на ул. Митрополит Методи Кусев шадраванчето и съответната аптека с гръмко турбо-фолк име "Ивана"...
Ето точно тук има подробна градска карта с отбелязано точното място на гореспоменатата аптека...

# 4
Експресе, много убава карта. Благодарим сърдечно.
Има още една аптека Ивана, която се намира тук -  улицата "Господин Михайловски" и е успоредната на бул. "Патриарх Евтимий" който надпис се вижда долу вдясно. Аптеката се намира между Августа Траяна и Боруйгра- като се гледа надписа "Господин..." аптеката е точно по средата на думата.
Абе то мястото е лесно, ама обяснението ми е сложно.

btw Това май са двете аптеки в града, където приготвят/разбъркват лекарства по рецепта

# 5
  • Стара Загора
Козметика Мустела има и в аптеката до Па-Па,намиора се точно по диагонал на хотел-ресторант Тангра.Мисля,че цените в Ивана и в "нашата" аптека са горе-долу еднакви.
А пък ако времето се задържи такова,май е по-добре в Сити да се преместим,а?

# 6
  • Стара Загора
И аз мисля, че днес сме за Сити.
Имайте милост над една майка с две деца  Praynig

# 7
  • Стара Загора
Добър ден на всички bowuu
Ударих катинара на старата тема...внимавайте да не се разгоните и в тая, че и на нея ще спра кранчето Mr. Green
Приятно кафе и да знаете, че благородно завиждам Blush
Стискайте ми палци, че днес в 16,00 часа съм на доктор за бебчо  baby_neutral

# 8
  • Стара Загора
Имайте милост над една майка с две деца  Praynig
А майката има ли милост над нас Mr. Green

сори ама не се сдържам Crazy

# 9
  • Стара Загора
сори ама не се сдържам Crazy

Не ти е за първи път  Twisted Evil

Айде, хубаво да го огледаш бебока и после да ни го похвалиш колко е наедрял Grinning

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 09:58 от Jade

# 10
  • Стара Загора
Не ти е за първи път  Twisted Evil
И аз те обичам Mr. Green
Целувки на сладката Тони...снощи ей тъй както си лежах и се сетих за нея как се кипри...сладурана Flutter

# 11
  • Стара Загора
Херка,че ние не сме спирали да стискаме палците,бе-и на ръцете и на краката стискаме.Вече си взимам с два номера по-големи обувки-да не ми стискат на палците Laughing
Ей,никой нищо не казва за Сити,да не се окажем само ние с Джейд там???

# 12
И ние с лалка ще дойдем!

# 13
  • Стара Загора
Сити е мястото... Не че навън не е приятно, но...
Нали майката, милостта... Ама-ха...

П.С. Пепчо, има и друга аптека където "разбъркват" лекарства по рецепта... Ето тук...

# 14
....... има и друга аптека където "разбъркват" лекарства по рецепта... Ето тук...

е, тази не я знаех, не ми е в обхвата.

а това с  кръгчето как го направи newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 15
  • Стара Загора
Върнах се от дофторката. Пораснали сме. Всичко е наред но искат още да лежа. Ще лежа bowuu Видях му очетата и ръчичките и ми махаше мишлето...сладурче е той...като майка си Mr. Green Постоянно се дупеше и тоя път не показа пишле...ами то си има достойнство...няма всеки път да пъчи пишката Crazy Това е от мен...отивам да лягам пак. Още не съм получила къч от бебчо - само ми жужи и ме гъделичка но очаквам скоро да ме награди с някой ритник и да ни покаже кой ще командва в тая наща къща Flutter

# 16
  • Стара Загора
Радваме се за вас Херка . Laughing Като трябва да лежиш ще лежиш. Laughing

# 17
  • Стара Загора
Eх, че хубава новина, Херолинка.
Браво на вас!

# 18
Херче, браво, включвам се тъкмо навреме за новината/пък и да не кажете, че съм несериозна/, ама малко късно за кафето Mr. Green

# 19
  • Стара Загора
Херче, браво, включвам се тъкмо навреме за новината/пък и да не кажете, че съм несериозна/, ама малко късно за кафето Mr. Green
Не е късно, не е късно, търся си компания за утрешното кафе  Mr. Green

# 20
Хера, много се зардвах да прочета новините!!!  Hug

Абе, Jade, имаш един запален почитател на твойта Няня (май така се пише.....  newsm78). Видях се със сестра ми тези дни ...ей не спря да ми говори за Тони бееееее. Много е впечатлена  Heart Eyes

# 21
  • Стара Загора
Абе, Jade, имаш един запален почитател на твойта Няня (май така се пише.....  newsm78). Видях се със сестра ми тези дни ...ей не спря да ми говори за Тони бееееее. Много е впечатлена  Heart Eyes

Ако има достатъчно храна у тях, спокойно мога да и я пратя за седмица-две да и се порадва, тъкмо да си почина малко  Laughing

# 22
А манджа има , ама кърма - йок  Mr. Green
Предложи й го на следващата ви среща  Laughing

# 23
  • габрово
ще се справя някък си  Laughing

# 24
  • Стара Загора
Давай адреса. Паля колата  Mr. Green

# 25
Абе тайфунки, какво става, скрихте се нещо?

Хайде утре в 12 на Бирхалето на ОБЩО СЪБРАНИЕ, да решаваме какви ще ги веем и сеем!

И да сте точни  Mr. Green

# 26
  • Стара Загора
Ще чакам тогава доклада от Общото събрание утре на бюрото си Mr. Green

# 27
  • Стара Загора
Абе тайфунки, какво става, скрихте се нещо?

Хайде утре в 12 на Бирхалето на ОБЩО СЪБРАНИЕ, да решаваме какви ще ги веем и сеем!

И да сте точни  Mr. Green

За къде без БАШ торнадото, а... Ша ви завея и пресея... А-ма-ха...!

# 28
  • Stara Zagora
На мен ми е голям проблем това 12:00 просто немога да сколасам да хващам автобус и да взимам кухнята и да съм точна Simple Smile

# 29
  • Стара Загора
На мен ми е голям проблем това 12:00 просто немога да сколасам да хващам автобус и да взимам кухнята и да съм точна Simple Smile

Aма ти що си мислиш че всички са точни? Нема такова нещо. Носят се кат народна песен към 12,30 smile3534. Общо взето са точни тия, дето са на работа (това обаче не се отнася за Експрес.) Поне до 13,30 има някой, така че идвай.  Hug

# 30
newsm78 newsm78 Къде ви е протокола от общото събрание де? Хайде, докога да чакаме Grinning Grinning

# 31
newsm78 newsm78 Къде ви е протокола от общото събрание де? Хайде, докога да чакаме Grinning Grinning
Ето, нетърпеливке!
За теб и специално за Херка, пълен отчет. Много държа Херка да е доволна, защото от нейното спокойствие зависи това на Зевс, а без него к'ви бури, к'ви пет лева. А и бебо си иска рахатя...

Та ето го подробния протокол от събранието:

Днес, 15.05.2006 год. в 12 ч. на Бирхалето се проведе Общо събрание на СЗ тайфуни и хали, на което присъстваха: Лалка, mimashumkov, аз, Злати с кучето Ива (с родословие), Джейд и Няня, Умънитка с големия мъж и Ализеа с малкия мъж със собствено мнение. Експрес дойде последен и не спря да яде и да пие. Явно напоследък има пари, което повдига някой справедливи въпроси, на които отговорите ще дадат компетентните власти.

Общото събрание се съвещава по въпросите на дресировката на свекърви, бебешкото хранене, употребата на вибратори и др. и взе следното решение:

От тази вечер Експрес да си смени аватара, защото падналият ангел се умори да отбива атаките на разни съфорумки. Ето новото предложение:

За неизпълнение на горното Общото събрание ще наложи санкции - Експрес да осигури прехрана на Нянята за три дни.

подписи на председателя и протоколиста - не се четат, щото са изцапани с кетчуп.

# 32

..... Експрес дойде последен и не спря да яде и да пие. Явно напоследък има пари, което повдига някой справедливи въпроси, на които отговорите ще дадат компетентните власти.

.

знаех си, че на банкер пари не трябва да се дават

# 33
  • Стара Загора
Сега му хвяня яд...трябваше да присъствам по дискутирането на първия въпрос т.е дресировката на свекърви...имам какво да кажа там Mr. Green
Експресчо май сте му изтървали края Twisted Evil
А кой е mimashumkov  Rolling Eyes То и аз сакън да не изтърва нещо

# 34
  • Стара Загора
Сега му хвяня яд...трябваше да присъствам по дискутирането на първия въпрос т.е дресировката на свекърви...имам какво да кажа там Mr. Green

Да не е имало пак опит за убийство?  Mr. Green

Експресчо май сте му изтървали края Twisted Evil
А кой е mimashumkov  Rolling Eyes То и аз сакън да не изтърва нещо

На Горска Фея сестра и.  Laughing

# 35
  • ...au bord de la mer
Искам да попитам нещо всички мами, които са раждали в нашето АГ или имат някаква идея за какво става въпрос там. Въпросът ми е следният-скоро ми предстои да раждам обаче от познат лекар чух ,че в нашето АГ имало стафилококова инфекция, за която никой не говори, но тя съществува? И вярно ли е,че къпели бебетата със студена вода?!

# 36

От тази вечер Експрес да си смени аватара, защото падналият ангел се умори да отбива атаките на разни съфорумки. Ето новото предложение:

За неизпълнение на горното Общото събрание ще наложи санкции - Експрес да осигури прехрана на Нянята за три дни.

Обаче аз едно не можах да разбера - защо през цялото това време, докато Експрес архангелстваше, не му виждах аватара? Това само от чужбината ли?
Щото май сега и като Кинг Конг няма да го виждам  Crossing Arms
Не е честно за "бедни" роднини като мен

# 37
,че в нашето АГ имало стафилококова инфекция, за която никой не говори, но тя съществува? И вярно ли е,че къпели бебетата със студена вода?!

Ми да ти кажа във всяка болница си я има тая инфекция.  Laughing
И в нашата(Казанлъшката)имаше и сега има согурно и на всички мои познати, бебета ги изписаха с възпалени носове.......Обаче моята дъщяря си я изписаха здрава без никви сополи или сапушен нос  Wink Така ,че въпрос на организъм си е.
За студената вода не вярвам , под чешмата на течаща топла вода ги къпят  Grinning

# 38
.................,че в нашето АГ имало стафилококова инфекция, за която никой не говори, но тя съществува? И вярно ли е,че къпели бебетата със студена вода?!

Здравей зайко... за стафилококите като нищо ще ги има...Бог знае още какви '' коки '' има -дано само не ги пипнем ние и от там и бебоците ни.... Praynig
        За студената вода е вярно - Една приятелка роди скоро - на Цветница и се качих горе да я видя след 3-я ден ( в родилно Отделение )- беше бясна  ooooh!  : токущо акушерките разтворили прозорците ( било ИМ много задушно в стаята ) и пресушавайки искали и бебетата да къпят......а топла вода нямало... #2gunfire

# 39
  • Stara Zagora
Е глупости сега ...
Аз като бях там ако нямаше вода не ги къпеха а с мокри кърпички само. А за прозореца хубаво че са го отворили страхотно временце беше навън и е полезен за бебета. Е не си е като да си си в къщи... ама чак непоносимо не е.
По важно е да си хванещ добро педи ако имате секрети да реагира навреме и да ги изчистите че Денис 3-я месец заради една  smile3511 newsm66 отказа да ми суче .То мъника въздух неможеше да си поеме от секрети в носа какво остава цица да лапа ... Така че три дни се изтрайва важното е после да имаш добър лекар на който да имаш доверие ... Питай момичетата ще ти дадат съвети за педи .

# 40
Аз пък да кажа за тези дето са далече, че вчера в 12:00 на Бирхалето нямаше никой/освен мен, и аз бързах да тръгна заради кухнята/. Това по въпроса за точността, за който аз имам много да кажа, тъй като съм измислила нови измерения на времето-с 15 мин. назад Mr. Green
По въпроса за родилното-да, ужасът е пълен. Мръсотията е страшна, коки явно има всякакви, но пак си е до дете. Моят син го изкъпаха за първи път в деня, в който ни изписваха/по-точно в 5 ч. сутринта/. Иначе им бършат дупетата с влажни кърпи, топла вода има по 1 ч. на ден - между 5-5.30 следобед, така че си носи бързоварче и канче Rolling Eyes

# 41
За коките не знам. Не ги виждам с просто око тия неща. Ние коки не сме имали.

За студената вода - това са глупости. Ако няма топла вода, не ги къпят, а ги бършат с мокри кърпи. Или идват да ги къпят по-късно. Имам спомени, че са идвали и в малките сутрешни часове да къпят бебетата, за да "хванат" топлата вода. Акушерките да не са малоумни да къпят бебето със студена вода ... Да не си мислите, че ако стане нещо, няма да им се търси отговорност.

А за разтварянето на прозорците - браво на акушерките. В отделението е такава задух, че ако не се отвори, не може да се диша. Камо ли април, май, юни месец... Моите деца са раждани и двете в първите дни на май, винаги съм отваряла сама прозорците, даже не съм чакала акушерките.

За мизерията - за стотен път ще напиша- вземете си ВИП стая. По-добре да се дадат 50 лв. за това, отколкото пари на ръка на доктора, за да ти направи "цивилизовано" секцио.

# 42
  • Стара Загора
По въпроса с родилното само да кажа, че в момента тече ремонт и правят стаите розови и сини Simple Smile Като слизах да виждам мамите /докато бяхме в болницата/ казват, че ги мият с топла вода бебчетата или с мокри кърпи. А вода топла имаше по три пъти на ден...само да я уцелиш Mr. Green

# 43
Къде в  Стара Загора пълнят балони с хелий? Ако може и ориентировъчна цена.Simple Smile

# 44
  • Стара Загора
Под битовия има магазин за разни неща за парти. Там пълнят. Но не знам цена, ако си занесеш балоните. С техни балони = 0,50 лв. за балон.

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 12:32 от Лалка

# 45
  • Стара Загора
Не виждам Експрес да е изпълнил решението. Jade, изпращай Няня у тях на отглеждане.  Mr. Green

Galathea, къде се загуби бре жена? С този нов ник, човек не може да те разпознае.  Laughing

# 46
Има едно малко магазинче за парти артикули на гърба на блока, който е срещу магазин "Бебе" - пада се срещу Универсалния. По едни стълбички долу се влиза. Там също пълнят. Не зная цената.

# 47
Под битовия има магазин за разни неща за парти. Там пълнят. Но не знам цена, ако си занесеш балоните. С техни балони = 0,50 лв. за балон.

На село съм си. Нали знаеш сега сезона на разсада.  Joy
Иначе често си те споменаваме. То как ли да те забрави човек? Wink

Благодаря и на двечките за информацията!  bouquet

# 48
  • Стара Загора
Има едно малко магазинче за парти артикули на гърба на блока, който е срещу магазин "Бебе" - пада се срещу Универсалния. По едни стълбички долу се влиза. Там също пълнят. Не зная цената.

Абе и аз за него говорих, ама що написах Битовия, един господ знае  ooooh!

# 49
  • Стара Загора
Абе и аз за него говорих, ама що написах Битовия, един господ знае  ooooh!
СТарост..старост..на никой не прощава Mr. Green

# 50
  • Стара Загора
Шът, да мълчиш, че и ти идеш след мене.  Mr. Green

# 51
  • Стара Загора
Шът, да мълчиш, че и ти идеш след мене.  Mr. Green
Аз направо се търкалям вече  Mr. Green

# 52
 spam2 spam2 spam2
Двечките, ще ви разделям!!!

# 53
  • Стара Загора
spam2 spam2 spam2
Двечките, ще ви разделям!!!

newsm48

# 54
  • Стара Загора
Не виждам Експрес да е изпълнил решението. Jade, изпращай Няня у тях на отглеждане.  Mr. Green
Сега разбирам защо не дойде той на Бирхала днес  Mr. Green

# 55
  • габрово
здравейте, утре на берхала  в 12. ли сме? newsm78

# 56
  • Стара Загора
здравейте, утре на берхала  в 12. ли сме? newsm78

Щом казваш - там сме.  Laughing

# 57
И аз искам  Crossing Arms
Нас от прованса хич ни нЪ зачитатИ  Twisted Evil

# 58
  • Стара Загора
И аз искам  Crossing Arms
Нас от прованса хич ни нЪ зачитатИ  Twisted Evil

Заповядайте, молим  Hug

# 59
Хапке, виж,  за ВИП стаите си права и добре правиш, че го казваш, щото на мен нямаше кой да ми каже и ме е яяяяяяд #2gunfire

# 60
Хапке, виж,  за ВИП стаите си права и добре правиш, че го казваш, щото на мен нямаше кой да ми каже и ме е яяяяяяд #2gunfire

Не мисля че една ВИП стая ще ми реши проблема в Родилното та чак да ме е яд... ooooh!
  Предпочитам дори да има хора около мен -  тъка ще съм по - спокойна отколкото отделена на някъде. #Crazy  Има си отделни стаи за  '' ромки '' и отделни за мами като нас . Grinning
 Аз ходих и разгледах обстановката  Mr. Green - наистина мажат етажа на Родилното Отделение - миришеше на ацетон и бои още от стълбите и не видях никаква мизерия , а нормална болнична обстановка , в която бих изтърпяла 3-4 дни .
 Неспокойствието ни е най-вече от компетентността и отношението на персонала...и от това дали да плащаме на някой или не..... #2gunfire

# 61
  • Stara Zagora
Аз знаех за вип-а ама предпо4етох при другите мами Simple Smile
Хич не умея да стоя сама Simple Smile пак кандидати за посещение нямаше много в смисъл всички са на работа и приготвят нещата за изписването Simple Smile Така че ... Simple Smile Ама казват че са по добре стаите.

# 62
Искрено ще се радвам да чуя, че и тоалетните са по-добре и че вече има топла вода по всяко време. Щото отделни тоалетни за ромки и българки няма(например) Rolling Eyes
Нооо, в крайна сметка, това няма и толкова огромно значение-все пак става въпрос за някакви дни, ако всичко е нормално-3, ако е секцио и т.н.-малко повече, но все се излиза. Важното е бебчето да е добре, пък и съм сигурна, че като родите няма да имате много време да мислите за обикновените битови неволи. Това е такова събитие, което не ти оставя много време за друго-ще видите. Успех и не се плашете, всичко ще е наред  bouquet

# 63
  • Стара Загора
Какво е това мълчание какво е това чудо Twisted Evil Като ходите по срещи само и край...ами дайте малко информация и клюкинки де...и аз съм хора Crossing Arms
Кое е по-лошо от бременна и лоша жена - бременна, дебела, ядосана жена Mr. Green

# 64
  • Stara Zagora
Херка не ми се говори направо. Денис днес ми изкочи с 39.4 по едно време температура. Искара ми ума дето и без това почти го няма вече. Водих го на лекар гледа го жената няма сополи няма зачервено гърло няма хрипове ама избивал кътник Sad Тука сега ми говорят че такава Т от зъб неможе да вдигне ... и цял ден ту я сваля ту я качва пак Sad а противно на всичко яде ... направо немога място да си намеря за първи път ми прави такова нещо ... Свалих я с Ефералган свещичка в 18:30 ама преди 1 час пак беше с 38 ... май тая вечер ще е тежка.

# 65
  • Стара Загора
Wo как сте с Денис...спадна ли температурата? Rolling Eyes

# 66
  • Stara Zagora
Чак сутринта я свали ... и днес още не е вдигнал слава богу.
Изрично се обадих да питам лекарката му сигурна ли е че е зъб. Убеди ме жената че е сигурна на 100 % Simple Smile
Поотдъхнах си малко само дето не виждам зъба хи4 не дава да му бъркам из устата.

# 67
  • Стара Загора
Бързо да се оправя малкия Денис,
моята не е вдигала температура от зъб, тези дни е излязал 12, ама знам ли щом е казала лекарката.
Аз снощи се разходих до спешния център за снимка на глезена, че стъпах на криво и паднах и бяха зверски болки, лекаря каза че нищо страшно няма само да лежа и да ходя в краен случай, цяла нощ изкарах на ледени компреси и днес ме боли само като стъпвам.
Хера, ти си почивай хич не ни мисли, рита ли бебчо?

# 68
  • Стара Загора
Бързо да оздравявате всички  bouquet

Херка, целувки на Сержи Twisted Evil и на теб, разбира се   love001

# 69
  • Стара Загора
Тез картинки не трябва ли да са обратно?  Mr. Green

Утре ще има ли някой на Бирхала?

# 70
Утре ще има ли някой на Бирхала?
аз!!!

# 71
  • Стара Загора
И аз  Grinning

# 72
  • габрово
и аз

# 73
че да дойда и аз утре, петък е  Praynig  Mr. Green

Лалка, като звъна да я питам кога да идем ще ти пиша на ЛС

# 74
  • Стара Загора
Утре ще уточним кое как, че все пак и ние на работа ходим.  Laughing

# 75
  • Стара Загора
Херка, целувки на Сержи Twisted Evil и на теб, разбира се   love001
Ша пратя аз целувки...ей сегичка... Twisted Evil Twisted Evil
А бебчо днес пак си го гледках...пораснал е пак...и е с дълги бедра...явно няма да е тюфлек като майка си Mr. Green Незнам дали ме рита..едно такова ми е странно на корема. Като че ли имам вътряща топка вътре...ама ритник не съм получила. Или поне аз си мисля, че не съм получила. То през тая мастна тъкан дето съм я събрала дали нещо може да се усети Mr. Green
Знам, че не сте сперили да стискате ама аз да си кажа и утре да стискате, че отивам да ми точат кръвчица за резусфактора /дано да няма и този път Praynig/
Злати къде я изгубихте  Rolling Eyes

# 76
  • Стара Загора
Не ви личи много  Mr. Green

# 77
Малеееее, ти си станало лошо, бе  Twisted Evil

# 78
  • Стара Загора
Малеееее, ти си станало лошо, бе  Twisted Evil
Ама ви обичам  Heart Eyes

# 79
  • Стара Загора
Какво не личи бре, глей колко е часа, аз дремя като Гюро Михайлов в офиса още. И не се знае до кога ще продължи. smile3515 smile3511. В Чирпан вече повръщат, аз не мога да се прибера още. Добре, че мъжото го няма, иначе до сега да е умрял от глад  Mr. Green

# 80
  • Stara Zagora
Днес цял ден затишие и изведнъж преди да легне 38.3 аманннн да излизат ве4е 4е нерви не ми останаха . По подразбиране ние ще пропуснем сбирката.

# 81
  • Стара Загора
Уо, какво си се запритеснявала, нали няма нищо друго и е жизнен и игрив. Бори се човека просто, затова вероятно е тази температура. Ще мине  Hug

Това лежане много любовно ти се отразява, а  Twisted Evil Heart Eyes

А това с топката и аз го имах като усещане. Гинеколога каза, че за първи път чувал обяснение от бременна, че има въртяща се топка за ръгби в корема  Laughing Това разбира се не е било бебето, по-късно усетих първото му движение по-скоро като пърхане на пеперуда. Ама какви романтични обяснения праскам...  Embarassed

# 82
  • Стара Загора
Ми пролет е, на романтика те избива, ей го и целувки раздаваш  Mr. Green

# 83
  • Stara Zagora
Може и да се класираме ... Немога да ни видя новия зъб в устата ама вече е съвсем наред ... Сутринта за поздрав си издрън4а главата в ръба на прозореца Simple Smile  Mr. Green та ме разсъни набързо Simple Smile такла че може и да дойдем ако сколасаме с тая кухня.

# 84
Може и да се класираме ... Немога да ни видя новия зъб в устата ама вече е съвсем наред ... Сутринта за поздрав си издрън4а главата в ръба на прозореца Simple Smile  Mr. Green та ме разсъни набързо Simple Smile такла че може и да дойдем ако сколасаме с тая кухня.

тъй да се каже - новата болка измества старата, а ??????

# 85
  • Стара Загора
Два дена ще ме няма и ще затриете темата до невиждани дълбини, не ви е срам...!

# 86
  • Стара Загора
Два дена ще ме няма и ще затриете темата до невиждани дълбини, не ви е срам...!
Ами ти де се затри Twisted Evil

# 87
  • Стара Загора
Хихи - гръм го удари  Joy

# 88
  • Стара Загора
В този слънчев ден моля някоя любезна и мила мама да ми помогне ако може.
Значи вчера ми токаха кръвта за резусфактора...обаче моя мъж /нали е военен/ неможа да разбере къде е МЦ"Надежда" и сега няма как да си взема резултатите а много ми е притеснено какви са. Не да не отида аз ама е доста далече от нас...та ако може някоя мама....много ще я обичам Blush

# 89
В този слънчев ден моля някоя любезна и мила мама да ми помогне ако може.
Значи вчера ми токаха кръвта за резусфактора...обаче моя мъж /нали е военен/ неможа да разбере къде е МЦ"Надежда" и сега няма как да си взема резултатите а много ми е притеснено какви са. Не да не отида аз ама е доста далече от нас...та ако може някоя мама....много ще я обичам Blush
Херче, "Надежда" е до нас, но аз току -що се прибирам от извънградски моабет и не съм спала. Не знам кога ще мога да изпълзя от нас, щото ми трябват баня и сън. Все пак напиши ми данните си, вероятно все пак ще стигна до ДКЦ-то преди Сержи.

# 90
  • Стара Загора
Що не ми звънна по тел?
Ще отида след кръщенето на малката,. което е в 16,30

# 91
  • Стара Загора
Благодаря момичета Hug
Лалич значи в понеделник ще чакам....дано са добри резултатите, че бая съм спечена..... Blush

# 92
  • Стара Загора
Все пак напиши ми данните си, вероятно все пак ще стигна до ДКЦ-то преди Сержи.
Сержи добре, че навремето стига навреме до мене че незнам иначе Mr. Green

# 93
  • Стара Загора
Благодаря момичета Hug
Лалич значи в понеделник ще чакам....дано са добри резултатите, че бая съм спечена..... Blush

Успокой се бе, момиче. Всичко ще е наред.  Hug

# 94
  • гр.Пловдив
Ние два дни обикаляхме старозагорските улици Peace Мъжо е от там и бяхме на гости, не бях идвала повече от година, харесва ми този град!

# 95
Ей , столичани  Mr. Green , какъв е този жълт прах по улиците дето го спрягат по новините  newsm78

# 96
  • Стара Загора
Maни, мани. Ако прочетеш в сайта на търговската палата - това си е нещо съвсем нормално, полен от акациите и боровете  Twisted Evil, всичко е наред и ние тука живот си живеем, никой и за нищо не се притеснява.

Обаче има и други резултати - според тях няма нищо органично в жълтия прах, а се състои от сяра и алуминий.  Twisted Evil. Нооо, прави и добро - изтрепа всички черни листни въшки по растенията. Обаче зелените оцеляха  Mr. Green

# 97
  • Стара Загора
да се включа и аз ама с въпрос-мажете ли бебоците със слънцезащитен крем?

# 98
  • Стара Загора
Разбира се, мажем...
Но само ако ще показваме повече от ръце и лице на слънце...
Или крачета изпод къси панталонки...
Ако ще излагаш продължително време на слънце бебока...
Вземай слънцезащитния крем, висок фактор и мажи...
Ама за най-обикновена разходка из града не ти трябва...
Стига да не си решила да се припичате като скумрии с моята адашка на някоя слънчеа пейка...
И не забравяй шапката за глава...
newsm10

# 99
  • габрово
ехо къде сте всички  newsm78

# 100
  • Стара Загора
Тука сме бре  Mr. Green. Аз поне съм още на плантацията.

# 101
тук сме, но аз имам проблеми с нета и все едно ме няма ooooh!

# 102
  • Стара Загора
Аз пък съм заета да си търся евтина ТСМ-ска кошара. Някой да знае нещо?  Grinning

# 103
За кошара не знам .
Аз си търся евтина лятна количка ТСМ-18лв .Някой да знае нещо  Grinning

# 104
За чак толкова евтина май не знам много. Освен,че с тая цена обикновено се намират в складовете на Квазер в Пловдив и са с леки (или не с особено леки) дефекти. В стара загора са на по-висока цена. Моята преди година я купих за 42 лв., ама не е мръднала. Куче излезе!!! Много си я харесвам.

Видяхте ли СЗ темата в "Здравен справочник"? Експрес е хвърлял яко къчове Laughing

# 105
  • Стара Загора
За кошара не знам .

Най-евтината за която съм чувала е 19 лв. от софийския склад в Младост, но както казва ХАпката на тази цена със сигурност ще има дефект.

# 106
Хапке, а доволна ли си ?
Чета разни неща , снимки гледам....не била за по-дебело бебе   .Много плитка седалка имала. То мойто бебе добре върви , ама неща да й стане тясна количката през следващата 1 година  Rolling Eyes Тук в магазина на ТСМ я има ама е 60лв  #Crazy и хич не им вярвам, че е от здравите .......Даже долу колелетата имаха ръжда  Sick

А някой да е виждам в Стара Загора Хаук десен Дисни?  newsm78 Моделът е същия като ТСМ , но има картинки.... И се предполага ,че е по-здрава изработка  Grinning
Ей такава....
http://img380.imageshack.us/my.php?image=000607735big1ij.jpg
http://img157.imageshack.us/my.php?image=000607736big6ks.jpg

# 107

Видяхте ли СЗ темата в "Здравен справочник"? Експрес е хвърлял яко къчове Laughing

ха да смее някоя бъдеща мама да попита кой лекар да предпочете и как да роди - дали нормално, дали секцио

# 108
Честит рожден ден на Херка ! Да си жива и здрава, много късмет и щастие, зареждай със спокойствие, ще ти е нужно newsm59

# 109
  • Стара Загора
Честит рожден ден и тук.   newsm51

# 110

На чуждо дупе и 100 тояги били малко. Wink

Честит рожден ден Херка!

# 111
  • Стара Загора
   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , МИЛА !

БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА , МНОГО ЛюБОВ И КЪСМЕТ  !

bdbaloni          bdbaloni       bdbaloni 

newsm51     smile3525      newsm51       smile3525     newsm51

# 112
  • Стара Загора
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ НАС ХЕРКА newsm51 newsm59 cheers
И В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ   family4ТОВА ТИ ПОЖЕЛАВАМ

# 113
  • starazagora
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.  ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ШТАСТИЕ.                newsm59 bdbaloni

# 114
  • Стара Загора
Благодаря момичета за пожеланията и тук и на тези в Календара. Аз нямах компа ама да му се и невиди...сержи ми го оправи...а аз от два дена се дупя тука у нас без комп. Ей умрях направо Crazy
Заслужихте си я почерпката  Mr. Green

А истинска като ми позволят да щъкам Blush

# 115
  • Стара Загора
Честит рожден ден !
Много любов и щастие ти желая!
   bouquet  bouquet  bouquet

# 116
За много години, богиньо!   bouquet
Голяяяяяма да пораснеш и от здраве да не се оттървеш и ти, и божеството в теб!
  Hug

# 117
  • Стара Загора

Голяяяяяма да пораснеш ....!
  Hug
Сега малка ли ти се виждам Mr. Green
Благодаря  Hug

# 118

Голяяяяяма да пораснеш ....!
  Hug
Сега малка ли ти се виждам Mr. Green
Благодаря  Hug
Mного добре разбра какво ти пожелавам ( пък другото после лесно, Хапката знае как)  Wink

# 119
  • В центъра на Вселената...
Здравейте!!!
Първо да честитя рождения ден на Херка.Да си жива и здрава и много приятни емоции! baloni
Второ- мами, помагайте.Днес ми се счупи количката и я взеха за ремонт.И сега останах без количка.Търся си някаква за временно ползване, ако не ви се" свиди" hahaha Иначе си оставаме в къщи доката е готова нашата  Mr. Green
Тел ми е 63 05 59 Силвия или ми пишете на лични
Мерси   bouquet

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 19:11 от bgbubu

# 120
А някой да е виждам в Стара Загора Хаук десен Дисни?  newsm78 Моделът е същия като ТСМ , но има картинки.... И се предполага ,че е по-здрава изработка  Grinning
Ей такава....
http://img380.imageshack.us/my.php?image=000607735big1ij.jpg
http://img157.imageshack.us/my.php?image=000607736big6ks.jpg
Хаук тук има само в м-н Алиса, бивш "Крокодил". Какви десени имат в момента, не зная, не съм ходила отдавна. Може би някоя от мамите, които са в тоя район, могат да хвърлят едно око. А за ТСМ-ската количка - ми ела се грабни до СЗ, де. Ще я премерим твоята хубавица дали й става количката, ама така като я знам, не е толкова едра, че да не се събере. Ирина се събира все още спокойно в нея - 86 см, 10,500 кг

БГБубу, за съжаление имам само лятна, зимната ми беше дадена от кумците и им я върнах. А за вас тая, която имам няма да е удобна.

# 121
  • В центъра на Вселената...
Сладка Хапке, благодаря все пак. Джейд се отзова бързо и ми предложи нейната зимна количка
 Hug

# 122
  • Стара Загора
Честит празник, другарчета!
Да са ни живи и здрави буквите и да ги използваме с мярка Mr. Green

Фейо горска, днес видях една мама на центъра с Дисни количка и я попитах от къде я е купила и колко струва. Цената била 90 лв. Продавала се в "Сам в къщи", един нов магазин малко над Касиопеята, срещу кино "Жельо Диманов". Майката обаче предупреди, че количката била паянтава и не много маневрена.

# 123
Благодаря ви.  Hug
Но тук също имаше такива , та  от вчера управлявам Хаук .....
И до Зарата ще стигнем , но сега е натоварен графика ..чета за изпити  Tired А тая жега не се диша вече  Twisted Evil

# 124
  • Стара Загора
Къде се изпокрихте в тая жега, ник`ви не си показвате носовете... Толкова ли ви е горещо...

# 125
  • Stara Zagora
Ве4е никакво излизане в жегата ако знаете как съм изгорялааааа Sad не е истина .
Добре 4е Денис по мургави4ък и за сега нямаме проблеми .

# 126
WomanitKa, аз мажа мен и детето със слънцезащитен фактор  Simple Smile
Но в жегата 12-4 не излизам никъде.

# 127
  • Стара Загора
Вчера, 24 май 2006 год., сряда... В най-горещия ден от началото на годината до сега... Ние, всуе цялото семейство - аз, жена, дете, неродено дете... Направихме луда разходка от 11,30 до 18,30... Искам да ви кажа, че така ме болеше главата като се прибрахме, че имах чувството, че танкове са минавали по темето ми като по магистрала...
Явно жегата си казва думата... Беше тежко...!

# 128
  • Стара Загора
Явно жегата си казва думата... Беше тежко...!
Аз залагам на ЕГН-то Mr. Green

# 129
  • габрово
здравейте
аз като тарикат ходих вчера на риболов ,по добре е от разходка под слъцето Simple Smile
утре на берхала ли сте?

# 130
  • Стара Загора
Аз пък вчера от 18:30 до 0:00 дивях като тийнеджърка на концерта на Uriah Heep и Nazareth.  superuu  superuu  superuu
Изпих 3 бири beer , скачах и крещях точно пред сцената. Добре, че всички наоколо бяха 15 годишни метъли без пари за цигари, иначе щях да си поискам Embarassed и отидоха 4 години въздържание. Пък и не ща Експрес да ми вика "гадна пушачка".
Концерта беше страхотен. Двете групи направиха голямо шоу. Влюбих се във вокала на Назарет - голям фен  Mr. Green

Днес ми дере гърлото ужасно, но до месец трябва да ми мине, че ей го къде е 23 Юни и легендарните Скорпиоооооонс!
Още месец и Whitesnake, после AC/DC... много концертна година се очертава  Grinning

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 20:42 от Jade

# 131
Jade ,Whitesnake кога , къде ? Grinning

# 132
  • Стара Загора

Бе то и ЕГН-то е виновно, ама в други случаи... Вчера си беше от жегата...

Пък и не ща Експрес да ми вика "гадна пушачка".

"Гадна отвратителна пушла" щеше да е НАЙ-НЕЖНАТА обида от всички към теб... Само стой и гледай... А иначе концерта наистина беше готин... Аз минах покрай "Скръндза баир" към 9... Добре забиваха "момченцата"... И добре че Д2 не са излезнали да пеят, иначе щяха да са най-освиркваната група по света... Grinning