Тайната на дългата и гъста коса - 2

  • 196 598
  • 675
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 211
hahaha в маската, в тайната алхимична смес - още една съставка...Аз знам, че някои пият като добавка биреня мая от аптеките, но младежът изрично каза да е от бирена фабрика и предупреди, че аромата е  Sick.Аз вече съм в процес на издирването и, ако намеря ще пробвам и ще се отчета  Peace
Относно естествената бирена мая, аз съм я ползвала само вътрешно, против пъпки. Баща ми дълги години беше директор на пивоварен завод и ми носеше. Има годност 1 седмица и се държи в хладилник. Ако нямаш познат в пивоварен завод не знам откъде ще си намериш, а пък и честно казано не мисля, че ще има кой знае какъв ефект за коса. И последно наистина мирише много гадно.

# 16
  • Мнения: 5 250
Вчера фризьорката ми ми се скара , като й казах че се мажа директно с Тривитаминола  ooooh!
Каза задължително да го смесвам с някакъв вид домашна маска, в противен случай можело да се получи пренасищане с витамините и да си разваля структурата на косъма  Thinking

Деси, Честито Wink

# 17
  • Мнения: 188
Радвам се че има нова тема другата едвам я четях след като бях се включила ooooh!
Деска много се радвам за теб честито   bouquet
А аз да се похваля че вече 2 пъти правя маската и косата ми е супер бляскава и като че ли и косъмът ми стана по плътен newsm78 , само дето малко трудно я отмивам, защото ползвам само шампоан, но забелязах че с балсам става много мазна Sick и не слагам, въпреки че съм на кичури. Засега съм доволна много имам всички съставки без газ, защото ми е сух скалпа на главата и съм на кичури  Hug

# 18
  • Мнения: 1 925
Здравейте ! Много хубава тема ! Предишната част я четох до някъде, че много сте изписали.
Въпросът ми е с какво си измивате маската и после мирише ли много...понеже аз се къпя в повечето случаи сутрин и да не мириша много на работа
  Wink

# 19
  • Мнения: 612
Ще бъда рекламно лице ...
Бравооо, поздравления!  bouquet

# 20
  • Мнения: 522
Вчера фризьорката ми ми се скара , като й казах че се мажа директно с Тривитаминола  ooooh!
Каза задължително да го смесвам с някакъв вид домашна маска, в противен случай можело да се получи пренасищане с витамините и да си разваля структурата на косъма  Thinking

Деси, Честито Wink
Така каза и моята фризьорка.

# 21
  • Мнения: 120
Абе момичета, Embarassed аз много се размислих за бирената мая Thinking и реших да си счуквам по някоя таблетка бирена мая за пиене директно в маската. Ако няма да помогне, то няма и да навреди Laughing.
П.С. Еййййй, станахме вече алхимички Mr. Green

# 22
  • Мнения: 412
Абе момичета, Embarassed аз много се размислих за бирената мая Thinking и реших да си счуквам по някоя таблетка бирена мая за пиене директно в маската. Ако няма да помогне, то няма и да навреди Laughing.
П.С. Еййййй, станахме вече алхимички Mr. Green

AVI  Wink така си е, аз обаче си мислех да ги редувам - веднъж маска на основата на балсам или мас +бирена мая, следващия път + тривитаминола, имам смътен спомен,че някои витамини не трябва да се приемат заедно май ще трябва да се поровя за подробности  newsm78
А въпросния ветеринарен лекар с едни такива хубави морскосини честни очи...иска ти се да му вярваш  Mr. Green, а и каза, че ефекта от бирената мая е чудотворен  Grinning

# 23
  • Мнения: 648
Деси, честито ти договор, направо е грехота, че ние още не можем да те видим Sick С туй снимкослагане, трябва или в Димитровград или в Бургас да се видим да ти покажа Crazy
В първа част една мама ме пита не е ли много 6 часа да се стои с маската, отговорът ми е "НЕ" Naughty, ако имаш нерви и време, си е хубаво Peace Личен опит Party
Относно измиването- много лесно се измих, сложих два пъти шампоан и готово Hug Нямам никаква лоша миризма по косата, напротив имам си хубава коса Grinning
Един съвет за миенето да ви споделя- хубаво е шампоана да се разтваря в малко вода преди да се нанесе, туй от фризьор го знам  bouquet
Иначе аз лично близо 2 месеца преди време ползвах само Тривитаминола и косата ми беше супер, сега ме размислихте и за бирената мая newsm78

# 24
  • Мнения: 522
И аз съм на мнение,че колкото повече стоиш, толкова по-добре.Но аз нямам нерви стоя най - много 1 - 2 часа.
Някой друг пробва ли метода за измиване с оцет ръзреден във вода?

# 25
  • Мнения: 1 798
Деска, честито!!!
Ама както каза Мармаладеното лейди купуващите рекламирания от теб продукт ще има да чакат да им стане косата като твойта. hahaha
Имам чувството, че в цялата страна тривитаминола се е изчерпал, не знам дали има още жени, не разбрали за него. hahaha
Аз ще правя тия дни маската, да нацеля време,когато мъжа ми няма де у нас. Flutter

# 26
  • Мнения: 298
Деска, честит ти договор !   bouquet
Пък скоро и ние ще се похвалим с коси, достойни за реклама,  Flutter благодарение на теб  Hug Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 956
Честито Деси   bouquet и поздравления за договора....а пък в Турция който не знае за овчото чудо ще се потруди бая май  hahaha тук наистина не останаха май жени дето да не знаят  Joy и в тази клника дето аз си купих Тривитаминола лекара само посочи главата си с една въпросителна физиономия и аз умрях да се смея...
А относно снимките грехота е ние да не те видим първи   bouquet само дето и аз не мога да ти помогна за тяхното слагане  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 694
Честно и мен зарибихте-моята коса е отвратителна-никога не съм се грижила специално за нея,щотото според мен това е ген,а аз явно нямам.Плюс това я мажа с много химия-без пяна или лак не излизам-иначе все едно имам два косъма на кръст.Но ще пробвам-а какво ще кажете за хума в маската??

# 29
  • Мнения: 521
Аз писах в първата тема, че слагам хума. И тя е много полезна. Просто не мога да се нарадвам на косата си. Все пред огледалото седя Flutter Но май трябва да се внимава с предозирането на витамините, наистина. Деси, ти колко каза, че слагаш?

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 13:56 от pipilota

Общи условия

Активация на акаунт