Списъци за покупки

  • 8 024
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 513
Аспиратор не купувайте, ако не дай си боже Ви се наложи, задължително да е след лекарска намеса, тъй като аспиратора предизвиква повече отделяне на секрети. Вакуума повишава кръвообращението на лигавицата и стимулира секретирането. Вие си мислите, че сте изсмукали всичко, а след няколко минути нослето пак е пълно и така става един порочен кръг.
Най- лесно е бебето да е при Вас, но когато вече си капнала от умора, ти е все тая къде ще спи, дали в кошара, на спалнята, на люлката, в количката.... все тая само да СПИ !!! Joy

# 46
  • Мнения: 25 736
Аспиратор не купувайте, ако не дай си боже Ви се наложи, задължително да е след лекарска намеса, тъй като аспиратора предизвиква повече отделяне на секрети. Вакуума повишава кръвообращението на лигавицата и стимулира секретирането. Вие си мислите, че сте изсмукали всичко, а след няколко минути нослето пак е пълно и така става един порочен кръг.
Най- лесно е бебето да е при Вас, но когато вече си капнала от умора, ти е все тая къде ще спи, дали в кошара, на спалнята, на люлката, в количката.... все тая само да СПИ !!! Joy
Благодаря за аспиратора, няма да купувам.
 Hug

# 47
  • Мнения: 30 802
Аспираторът е полезен, като затъркаля някакви по-солидни сополи и не може да заспи. Първо с физ. разтвор, след това се изсмукват. От време на време не пречи.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
И аз съм доволна от аспиратора. Когато е заседнало така по- сериозно върши работа. Особено сега в началото докато още се чистят е кошмар сутрин от сополи. Много ми помага и овлажнителя за въздух.

# 49
  • Мнения: 1 391
За Мен спането редовно на детето в леглото на родителите, ми се струва опасно пък особенно съвсем в началото когато още не знае на кой свят в нито майката нито бебето.
Най добре отделно. Най сигурно е за бебето. Докато спи само не е толкова опасно ако е при майка си. Има гадни случки да със заспиване на бебе при родителите както беше описала по горе една мама.
Така ще преценката си остава на родителите и да се проумее кое е по безопасно за него

# 50
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Ами за мен най-добре е с детско легло  без преграда от едната страна, прилепено до родителското.
Така хем е достатъчно близо за бърза реакция , хем се премахва елемента с евентуално затискане
Но всъщност всичко опира до личното предпочитание и възможности Wink

P.S. И от детето! Не забравайте, че макар и новоредени, те си имат мнение по въпроса .

Последна редакция: пн, 16 окт 2017, 17:43 от kalei

Общи условия

Активация на акаунт