Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
  • София

А, не! Като мама никой не може!

Като вица:

Скрит текст:
Един мъж се оженил и все не бил доволен от готвенето на жена си, все й се карал, че не готви като майка му. Един ден тя нещо се замотала и леко загорила яденето. Със свито сърце му поднася вечерята, чакайки упреци. Мъжът опитал и рекъл: "Еееее, най-накрая се научи да готвиш като мама!"  Mr. Green

# 31
Аз пък се зачудих защо авторът е тръгнал на "лов" в сайт, за майки, бебета и кърмене...предимно.
Ще ми е интересна неговата гледна точка. Wink
Има всякакви хора, pazpadila. Точно тук, в бг - мама имах комуникация с един мъж, който реши, че иска  да ми пише на лични и след няколко седмици виртуално общуване, реши, че имаме "връзка", и че съм вечната му любов. Crazy
точно това, което ти питаш сега, го бях попитала и аз. ooooh!
Хората сме много различни, ама много.

# 32
  • Varna
Няма ли някоя мацка, тука свободна да се запознаем, а не само коментари и философии..

Като погледна какво си написал в първия си пост   "..моля споделете, дайте мнения."
и сравня само на следващата страница поста ти  с " някоя мацка  .......само коментари и философии" и се замислям  един и същ човек ли пише от този профил.

Надявал се е да завалят предложения от закъсали, нещастни в любовта красавици...пък то...само коментари и философии... Joy Joy Joy

# 33
Авторе, тук правилно са те посъветвали да анализираш и да си отговориш съвсем честно на самия себе си защо досега не си създал  семейство. Отговорите, ако са искрени, ще ти помогнат много и ще ти дадат насоки как да създадеш връзка.
Самостоятелно ли живееш?

# 34
Аз пък се зачудих защо авторът е тръгнал на "лов" в сайт, за майки, бебета и кърмене...предимно.
Ще ми е интересна неговата гледна точка. Wink
Има всякакви хора, pazpadila. Точно тук, в бг - мама имах комуникация с един мъж, който реши, че иска  да ми пише на лични и след няколко седмици виртуално общуване, реши, че имаме "връзка", и че съм вечната му любов. Crazy
точно това, което ти питаш сега, го бях попитала и аз. ooooh!
Хората сме много различни, ама много.

Няма лошо, то ЛюбоФта не пита къде да почука, ама авторът много бързо подаде топката и после се скри .Simple Smile
Вчера, дори ми стана симпатичен, с отчаяният си вопъл към съфорумците, днес го раздава много "тежко" Grinning

# 35
  • Боса по асфалта вървя си ...
Аз пък не разбирам на база кое му се съчувства?! Симпатичен отчаян мъж...това са взаимоизключващи се твърдения Laughing

# 36
  • Varna
Аз пък не разбирам на база кое му се съчувства?!
Застаряващ лузър който не знае как да завърти жена, за съчувствие си е. Rolling Eyes

# 37
За мен е от значение отговорът на въпроса, който му зададох.

# 38
  • Varna
За мен е от значение отговорът на въпроса, който му зададох.
Внимавай да не те надуши, че си свободна жена, че изгоря!

# 39
  • Paris, France
Самостоятелно ли живееш?

Най-вероятно с дебела лелка и трите им деца на село. Или с майка си и баба си в китно малко градче? Не знаем. И иска нещо по-така по скайп.

Е, той само се оплаква. За образование, материално и финансово положение си мълчи скромно.

# 40
Аз съм в период, в който търся себе си и се анализирам Simple Smile Освен това вървя в комплект с две малки ремаркенца Simple Smile
Питам автора дали живее самостоятелно, защото това само по себе си говори много.

Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 22:38 от Nataka

# 41
Започна да ме съмнява дали наистина е на 46 Grinning

# 42
  • Paris, France
Започна да ме съмнява дали наистина е на 46 Grinning

Викаш, може и на 60 да е  hahaha. Всичко може. Все си мисля, че по интернет мъжете си търсят само еднократно забавление. Лъготят, че са свободни, белким някоя заблудена, птчаяна мераклийка за брак и деца им се върже. Не мога да си представя, че нормален мъж на 46 ще търси сериозна връзка с млада жена в сайт за майки.

# 43
  • Боса по асфалта вървя си ...
Във форума пишат и млади жени без деца, разведени с/без...не е като да няма какво да клъвне Laughing

# 44
  • Varna
По удачно беше да влезе директно в подфорум "родители отглеждащи децата си сами", там има шанс да хване прясно изоставена млада майка...но той пък търси мацки...знам ли... Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт