Сити Център!

  • 8 234
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 847
Аз не ходих днес, но след работа вкъщи заварих два балона "Сити център" и един "Пикадили"  Rolling Eyes Малката госпоица и бавачката - първи пушки на откриването!  Joy
Четох в "Дневник", че щяло да има "Маркс&Спенсър", Sephora (козметичния гигант), "Бенетон-Сисли" за пръв път заедно в БГ на площ от 800 квадрата, Том Тейлър, Калвин Клайн и др. Но дали всичко е отворило - не знам. Надявам се новопоявилите се марки да не забият космически цени при положение, че в чужбината са си средна ръка (Маркс и Спенсър най-вече, пък и Сефора). Ще видим.

Забравих да кажа, че днес от таксито надзърнах през отворената врата на Сити центъра (в осем и нещо сутринта кипеше бурна дейност) и видях доста голям магазин Adam's Shoes.

# 46
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ако има наистина Sephora, ще е супер - дано най-накрая спре търговията с парфюми-ментета на цените на истинските, че направо ми писнА Close. А и цените да видим вярно, защото нямам спомен вече откога не съм си купувала парфюм от български магазин. В скъпата Швейцария ми излизат средно с 20-40 лв. по-евтини Shocked, а съм и сигурна, че няма да попадна на менте.

# 47
  • Мнения: 5 622
Ако има наистина Sephora, ще е супер - дано най-накрая спре търговията с парфюми-ментета на цените на истинските, че направо ми писнА Close. А и цените да видим вярно, защото нямам спомен вече откога не съм си купувала парфюм от български магазин. В скъпата Швейцария ми излизат средно с 20-40 лв. по-евтини Shocked, а съм и сигурна, че няма да попадна на менте.

Да и на мен от Парижката СЕФОРА, спиралка на Шанел и червилце на Ести Лодер ми излязаха доооста по-евтино от колкото струват тук  Peace

# 48
  • Мнения: 7 716
И аз ходих днес. Голяма лудница. Една част от магазините още не са отворени. Въздухът е лош, топло и задушно, направо ни прилоша.
Тоалетните са хубави и чисти, въобще е доста чисто. Все още. Техномаркет е хубав, но в сравнение с този до Метро е много малък като площ и няма такова разнообразие. Персоналът е любезен. Охраната също. Имат хубави униформи. Аз лично видях едно единствено кафене - до киното. Малко масички и малко места за сядане, много весели и закачливи столчета /като топки/, но неудобни за седене. Сервитьорките бяха много любезни, но нямаха нито менюта, нито касови апарати. Масичките са 3-4, обаче ведвага искат да си платиш, което мен много ме дразни. Магазините са скъпи и фирмени, но намаления нямаше никакви. Понеже всеки ден минавам по Витошка по два пъти бих казала, че магазините са същите, но пък по Витошка има намаления и с повече дебнене и търпение можеш да си купиш изгодни неща. Има KFC, където имаше хора, но ресторантите бяха празни. По стълбите и фоайетата голяма лудница и блъсканица. Не ми се вижда много подходящо място за малки деца. Паркингите са два подземни и един външен, много чисти и добре организирани.
Имаше и едно щадче със сладкишчета, но пък не видях място за сядане, където да похапнеш.
Най-доброто място според мен е Пикадили. Чисто, много добре заредено, любезен персонал, можеш да отидеш с количката с продуктите до колата. Едва ли ще отида втори път нагоре по етажите, но в Пикадили - с удоволствие.

# 49
  • Мнения: 7 837
Въздухът е лош, топло и задушно, направо ни прилоша.

Абсурд е, ако няма някаква климатична система, иначе с тия жеги, които предстоят, ще става по-лошо  Rolling Eyes

# 50
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Въздухът е лош, топло и задушно, направо ни прилоша.
Абсурд е, ако няма някаква климатична система, иначе с тия жеги, които предстоят, ще става по-лошо  Rolling Eyes
Със сигурност има, ама сигурно пестят хората Crazy.
Това е редовен номер и на ресторантите, редовно се прибираме вмирисани на цялото меню, цигарения дим е по-малкото зло в случая Twisted Evil. Или не им работят като хората вентилационните системи, или умишлено не ги пускат. Хубава работа, ама нашенска.
Не съм ходила още до мола, но през следващата седмица се надявам да направя един кръг, ще видя как е Grinning. Без климатици обаче няма да ме спечелят за клиент, към миризми и задух съм особено чувствителна Crossing Arms.

# 51
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Паркинга за първия 4ас е безплатен,после по 4лв на 4ас.Ако отидеш на кино какво излиза.Искат да избият рибата #2gunfire #2gunfireПак недомислена работа

# 52
  • Мнения: 13 512
 Joy Joy Joy JoyЗа първи път чувам  за Мол с платен паркинг! Ще падна от смях, тия са луди!!!!! rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 53
  • Мнения: 8 460
И аз ходих днес. Голяма лудница. Една част от магазините още не са отворени. Въздухът е лош, топло и задушно, направо ни прилоша.
Тоалетните са хубави и чисти, въобще е доста чисто. Все още. Техномаркет е хубав, но в сравнение с този до Метро е много малък като площ и няма такова разнообразие. Персоналът е любезен. Охраната също. Имат хубави униформи. Аз лично видях едно единствено кафене - до киното. Малко масички и малко места за сядане, много весели и закачливи столчета /като топки/, но неудобни за седене. Сервитьорките бяха много любезни, но нямаха нито менюта, нито касови апарати. Масичките са 3-4, обаче ведвага искат да си платиш, което мен много ме дразни. Магазините са скъпи и фирмени, но намаления нямаше никакви. Понеже всеки ден минавам по Витошка по два пъти бих казала, че магазините са същите, но пък по Витошка има намаления и с повече дебнене и търпение можеш да си купиш изгодни неща. Има KFC, където имаше хора, но ресторантите бяха празни. По стълбите и фоайетата голяма лудница и блъсканица. Не ми се вижда много подходящо място за малки деца. Паркингите са два подземни и един външен, много чисти и добре организирани.
Имаше и едно щадче със сладкишчета, но пък не видях място за сядане, където да похапнеш.
Най-доброто място според мен е Пикадили. Чисто, много добре заредено, любезен персонал, можеш да отидеш с количката с продуктите до колата. Едва ли ще отида втори път нагоре по етажите, но в Пикадили - с удоволствие.
Щях да пиша почти същото,но няма смисъл.Лали е изразила и моето мнение.
Единственото хубаво нещо е супермаркета-страшно зареден.
За майки с колички е направо убийствено,чакахме по 10 минути за асансьорите и вътре беше страшно задушно.Не вярвам да няма климатици.А и това,че паркингът ще бъде 4 лв на час....имат да вземат.Има и други места с безплатен паркинг,също толкова удобни за пазаруване.
А да не забравяме,че предстои откриване на Мола,може пък там да е по-различно.

# 54
  • Мнения: 7 716
Паркингът не се плащаше. Ние стояхме около два -три часа.
Само в Пикадили не е задушно, там даже е студено Laughing, което е нормално за хранителен магазин, разбира се.

# 55
  • Мнения: 3 153
И ние вчера сутринта го посетихме. И не съм особено впечатлена за момента! Аз лично отидох с идеята да разгледам Пума и Марк&Спенсър, но и двата все още не са открити. Издразни ме факта, че заведенията са на 3 ет. вместо голяма част от тях да са на партерно ниво, както е в повечето молове, където съм била, а и като количество са малко! Освен това хапнахме в Кентъки и не знам дали на него се дължи факта, че с мъжа ми сме с ужасно чревно неразположение от тогава! Абе ще видим като отврорят всички магазини! Откъм цени са си същите, като в ЦУМ и на Витошка. Затова и не бях очарована от магазините, защото очаквах да има нови и различни, а то кво-същите, като в ЦУМ! Хареса ми един голям магазин за обувки, но не запомних името-определено имаше много и всякакъв тип обущета!

# 56
  • Мнения: 7 716
А магазинът за обувки и на мен ми хареса. Laughing

# 57
  • Мнения: 5 140
И аз вчера ходих...., но не съм очарована като цяло.
Имаше много народ и се изнервих максимално. Не стоях и 20 мин и чао.
Представях си го по различен начин от този, който е в момента.

# 58
  • Мнения: 8 460
Паркингът не се плащаше. Ние стояхме около два -три часа.
Само в Пикадили не е задушно, там даже е студено Laughing, което е нормално за хранителен магазин, разбира се.
Казаха,че само първия месец ще е безплатен паркинга.И ние седяхме повече от час.Явно искат да ни зарибят с тоя временно безплатен паркинг.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ние вчера отидохме и разгледахме само първи етаж. После се ядосах и си тръгнахме.
Готин музей.

Общи условия

Активация на акаунт