Повод за съмнение

  • 26 167
  • 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! С приятеля ми сме заедно от година и няколко месеца. Към този момент не ми е давал реални поводи за съмнение във верността му. Напоследък често се случва вайбърът му да показва,че влиза през 2-3 часа в рамките на деня (включително и вечер,когато би трябвало да спи). Поисках да погледна историята му (нямаше съпротива от негова страна) и не открих нищо нередно. Отрича да е влизал в приложението,както и да си е писал с някой. Може би трябва да отбележа,че и двамата имаме свободен достъп до телефона на другия,а при наличие на нещо,което не трябва да знам се предполага,че паролата е неизбежна. Въпросът ми е дали на някой друг му се е случвало нещо подобно и дали наистина проблемът може да е в самото приложение? Благодаря ви Simple Smile

# 1
  • Мнения: 12 473
А защо ровиш тогава?
Не видам нищо нередно?

# 2
  • Мнения: 4
Защото съвпаденията ми дойдоха в повече. Докато сме заедно,никога не е изписвало,че е бил онлайн,защото пред мен почти не го отваря. Когато не сме двамата,изведнъж вайбърът започва да прави проблеми и "да го издава". И нещо друго-откакто му споменах за съмненията си,приложението (незнайно как) започна да отчита само когато реално е бил на линия. Странна история... Thinking

# 3
  • Мнения: X
Проблемът е в приложението, не се притеснявайте за глупости. Вайбър, както и други приложения за телефон, често се включват самостоятелно, "будят" телефона и т.н., за да си проверяват за апдейти примерно.

Ако някой не иска да е с Вас, няма как да го спрете. Можете единствено да го накарате по-малко да иска да е с Вас, ако го подлагате на неоснователни изблици на ревност. Оставете връзката Ви да се развива спокойно и като стигнете до момента, в който сте си достатъчно близки, няма да имате нужда от детективски изпълнения, за да сте сигурна, че в живота му просто няма място, където да се скрие някоя друга.

А ако не стигнете до подобен момент - значи най-вероятно не сте подходяща двойка и рано или късно ще се появи друг/друга с или без вайбър.

# 4
  • Сф
  • Мнения: 10 567
Нищо не разбрах...
Приятеля ти с какъв нет е? Мобилен или wi fi? На мм , с мобилен нет постоянно му е статуса на линия във вайбър, без да е влизал.
Иначе в разпечатката има влизания през моб. Нет по нощите,изглежда много странно, все едно е чатил в мрежата, но всъщност си спи.Предполагам , че нещо си се активира из телефона.
Така че не мисля, че има нещо странно и при теб.Поне , ако схванах правилно.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 25 199
И какво, ако си е писал с някой? Забранила ли си му? Не мога да проумея къде е престъплението във факта, че 2-3 пъти на ден влиза във Вайбър. Ако някой ми прави подобни сценки и ми играе на детектив за подобна глупост много бързо ще ми  опротивее, честно.

# 6
  • Мнения: 8 146
За Вайбъра незнам, но за връзката да ти кажа, че няма да я бъде. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4
Благодаря ви за мненията Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 27 989
И какво, ако си е писал с някой? Забранила ли си му? Не мога да проумея къде е престъплението във факта, че 2-3 пъти на ден влиза във Вайбър. Ако някой ми прави подобни сценки и ми играе на детектив за подобна глупост много бързо ще ми  опротивее, честно.
Четеш ми мислите.

# 9
  • Мнения: 28 704
И какво, ако си е писал с някой? Забранила ли си му? Не мога да проумея къде е престъплението във факта, че 2-3 пъти на ден влиза във Вайбър. Ако някой ми прави подобни сценки и ми играе на детектив за подобна глупост много бързо ще ми  опротивее, честно.
Четеш ми мислите.

И моите...ама се въздържах да й го напиша на жената, че не ми се влиза в спорове за ровенето в чужди телефони, чанти, джобове....

# 10
  • Мнения: X
Не се издавай пред него, но имаш ли съмнения, не оставяй нещата така. Проверявай чат-пат, то ако има нещо, ще се чуе. Сляпото доверие да не ти избоде очите после.

# 11
  • Мнения: 18 305
Още една ,решила,че  приятелят(дори не е съпруг още)е  нейна собственост и  няма право да поглежда  встрани от нея.

# 12
  • Мнения: 3 612
Още една ,решила,че  приятелят(дори не е съпруг още)е  нейна собственост и  няма право да поглежда  встрани от нея.
И аз съм на същото мнение. Някои хора живеят 2-3 века назад.

# 13
  • Мнения: 1 754
AMA вайбър показва, че си онлайн когато телефона е с включен интернет. ТОЕСТ МОЖЕ ПОСТОЯННО да си онлайн за останалите потребители, а въобще да не го отваряш вайбъра. Ти не знаеш ли?

# 14
  • София
  • Мнения: 8 041
Дет се вика, Хайде да не се дебнем, че ще се хванем. Joy

Общи условия

Активация на акаунт