Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 16

  • 49 069
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
                                                      

                                   
 

                                              

                                
                                   
 

                                                                    
 


                                      


                                  
 

# 1
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 367
Много сме ранобудни в понеделник, здрасти от мен в новата тема и мерси.Hug Не планувам промяна, цветът и състоянието ми са добри, но косата спешно трябва да порасне, за да я отрежат пак, този път по-добре. 

# 2
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема. Heart


Промяната я споделих, но пак да си напиша че искам да я отрежа и да я боядисам кафяво червена, макар че приятелка която беше с такъв цвят ме разубеждава.

# 3
  • Мнения: 1 191
О, каква хубава тема Simple Smile
Аз вече направих промяната с дължината - исках да ми се махнат етажите, не ги понасям и сега ми е почти равна косата. За цвета мисля да не пипам нищо от това, което правих лятото, освен корените разбира се, поради разни причини Relaxed

# 4
  • Мнения: 425
Докато ви изчета и хоп - нова тема! Много изоставам значи Joy
Косата ми си е все същата, харесвам си я много напоследък, последните месеци с ползването на Профи продукти просто се прероди. В момента единствено се боря с един ужасен бретон, адски ме дразни и го пускам отново. Много се харесвам с прав бретон, но ми е мъка поддържката му. Цвета ми е 7,31 на Олиосета или по-скоро каквото е останало от него. Голяма боза се оказа тази боя за моята коса. На второ трето измиване пада всичко.
Видях че се подстригвате сами, дайте малко инфо. Аз съм от хората, обичащи да правят всичко сами с косата си, имам си повече доверие. От както се боядисвам сама няма никакви гафове. Сега остава да се науча и сама да се подстригвам. Никога при фризьора не получавам това което искам, или те не ме разбират или аз не мога да обесня, но е трагедия.

# 5
  • Мнения: 7 692
И аз направих промяна преди 2 седмици - омбре с лек балеаж Simple Smile повече от 3 години не се бях боядисвала Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 5 881
Хубава есенна тема.
Два са ми вариантите - отново да заложа на червен оттенък, в който преливат медни и кестеняви нюанси. Изглежда жестоко, но май докато не излезеш от салона. В смисъл, че си иска съответната професионална поддръжка, а нямам време и желание да влагам толкова енергия.
Така че клоня по-скоро към хубав, плътен тъмен кестен.

Иначе съм я оставила да расте на воля. Отдавна не съм се виждала с коса под раменете, която не е на пластове. Харесва ми.

# 7
  • Мнения: 35 872
основната промяна, която планирам, е да изтребя въшките, които ме налазиха преди време
може и да съм успяла вече, но фанатично мажа, защото съм в потрес
покрай това съм с маслени маски през няколко дни, а ги бях намалила, защото косата ми /самият косъм/ беше в добро състояние
пърхот за милиони си отглеждам обаче  Tired
косопад също  Twisted Evil
изобщо, малка трагдия ми е върху главата  Twisted Evil
ще потърпя още малко и ще й скъся драстично, нещо такова ми се върти:

# 8
  • Мнения: 3 542
Благодаря на Чаровна за новата тема - красиво оформление на есенни коси  Heart Eyes

Промяна не планирам колкото опресняване на кичурите и ще направя балеаж, да видим как ще е.

След като разбрах, че дълга коса с тая сухота без професионални продукти няма да имам, започнах да събирам и моята колекция  Sunglasses . Маслени маски всяка седмица, киснене с найлони на главата - малко луда изглеждам на околните май, но аз съм много мотивирана.

# 9
  • Мнения: 3 303
Планирам смяна на прическата, но още не съм се решила де ...  Видях се без етажи и не се харесвам - на втория ден косата ми се сляга в корените. Сигурно ще се върна към етажите. А към грижите ще добавя повече хидратация.

# 10
  • Перник
  • Мнения: 725
Прекрасна тема Heart Eyes
Благодаря!

Не планирам драстична промяна. В момента съм със средно дълго каре и съм за подстрижка. Чудя се дали да не го етажирам малко, защото косата ми е доста тежка, гъста и чуплива и като не се изправям съм като кошница в главата.
За грижа - нищо специално, все още съм в търсене на правилни профи продукти за моята коса.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Мерсаж за темата, bouquet bouquet bouquet преди около месец си подрязах връхчетата.Планирам само боядисване.

# 12
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Чаровна, благодаря за темата - много свежа есенна  Hug
Не планирам нищо драстично към момента, нали я отрязах и направих по-къса неотдавна, просто ще я докарам повече до това, което искам, че миналият път горните пластове бяха много къси.  Sick

На Агент Провокатор - каквато и боя да вземеш, белите коси като израснат, те са просто небоядисани, затова се виждат. Аз се боядисвам на 4 седмици, което е 21 дена, с Вела, ама безамонячната - като сложа след 2-рата седмица една боядисваща маска, закрепва се положението, а и ако като се изкъпя ме издразнят корените на пътя ми - пръскам им боядисващ спрей - не че е точно като моя червеникав цвят, той е светлокафяв уж, но не се получава някаква особена разлика и не дразни, само убива бялото. Аз гледам като цяло боята да е щадяща, за да не си досъсипвам косата след къдренето, но като гледам, няма начин, ако има бели коси, да не се показват след 20-тина дена. Затова съм си взела и професионална боя - мешам си колкото ми трябва, в зависимост от това, какво ще правя.

# 13
  • Мнения: X
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Ще си остана без промяна още дълго време май, то от много чуденки така се получава. Laughing
Бубанка, ужасно е това за въшките, оше помня какъв зор беше като ги имах в училище (а аз имах наистина много и често) Tired
Боядисах си косата в черно преди старта на 9 клас и край, отървах се, от тогава не съм имала това "удоволствие".

# 14
  • София
  • Мнения: 1 688
Още си “лекувам” косата след омбрета и балеажи, затова сега само боя и редовно подстригване. Но аз я боядисван често, на 2 седмици. Бързо расте и много ме дразнят белите коси.

Общи условия

Активация на акаунт