Плетем красоти за топлите дни .. тема 96

  • 90 007
  • 735
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 78
Милена страхотна е чантата. Аз съм фен на малки красиви чантички. Пришила си подплата, нали?
Благодаря, да има и подплата http://anabeliahandmade.blogspot.bg/search/label/bags%20%26%20pouches

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 23:01 от Милена.

# 226
  • Мнения: 978
https://Http://danny7402.snimka.bg/hobby/pleteni-polichki-detski.695838.28126131
Искам да оплета тази пола, но става въпрос за 8-годишно дете. Може ли да ме ориентирате долу+горе с колко бримки трябва да е

Последна редакция: чт, 22 фев 2018, 11:56 от mspasov

# 227
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035

Искам да оплета тази пола, но става въпрос за 8-годишно дете. Може ли да ме ориентирате долу+горе с колко бримки трябва да е

зависи от дебелината на преждата и на иглата

на 8 години ги дават със талия 60 см Simple Smile

лятна пола
Скрит текст:

указания

Скрит текст:

още много

и клипче https://www.youtube.com/watch?v=YL6jl5kueos

# 228
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Във фейса видях една блуза, която ме вдъхнови за новата ми жилетчица. Ръкавите и гърба са лицево, а отпред - ирландска дантела. Днес помолих колегата да ми направи фото. Ръкавиците ги бях изплела още януари, жилетката докато я измисля, три варианта разплитат, все не ми харесваше , но накрая стана страхотна.

# 229
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
Наистина е страхотна жилетката. Прекрасно си се справила.

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 754
Много е хубава жилетката, удари го на ирландска дантела и нямаш спиране
А това ми е новата пола

# 231
  • Мнения: 6 936
Tsv, поздравления, много е красива. Ако позволиш коментар-би била страхотна и в един цвят, така малко ми се губят елементите.

Хриси Dizzy Face Dizzy Face от чисто любопитство-тези извънземни неща по схема ли ги правиш или ти си ги измисляш?

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 754
Tsv, поздравления, много е красива. Ако позволиш коментар-би била страхотна и в един цвят, така малко ми се губят елементите.

Хриси Dizzy Face Dizzy Face от чисто любопитство-тези извънземни неща по схема ли ги правиш или ти си ги измисляш?





Това е втората ми пола, първата изплетох по готов модел, тази набавих си схемите от нета и си ги комбинирах /много ми харесват ромбоиди/

# 233
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Tsv, поздравления, много е красива. Ако позволиш коментар-би била страхотна и в един цвят, така малко ми се губят елементите.
Благодаря. Имам и в един цвят, и в комбинация от цветове, много ми харесаха тези преливащи се цветове. Направих си туника от бяло, сребърно и черно и после си взех и тази комбинация от 3 цвята, защото много ми допадна, пък и ми ходи като цвят.
Сега си започнах една рокля в бежово за лятото. Отсега, че тя определено се плете бавно.

Хриси - чудесна е новата пола!
Хич не ми вървят другите плетки, последните обикновени блузи даже и не съм ги снимала още.

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Момичета, много са ви хубави поизведенията. И жилетката , и полата....прекрасни са. Много е приятно да облечеш дрешка, която никой друг няма и сам да си я изработил. Фръцкайте се със заслужена гордост.

# 235
  • Мнения: 36 447
В темата има страхотни неща! Hushed Heart Eyes

Аз се оправям горе-долу с плетенето, но не и с по-сложните модели... Записвам се да ви следя, може пък да науча нещо...
Видях снимка на шал, в един сайт и много ми хареса - знаете ли дали някъде в интернет има схема или видео как се прави:
Скрит текст:

# 236
# 237
  • Мнения: 36 447
Благодаря много Simple Smile Пише, че моделът е лесен, ще видим дали за мен ще е така...

# 238
  • Мнения: 6 936
Момичета, търся изпробвани и успешни урок/инструкции за бебешка жилетка на една кука /3-6месеца/. Няколко пробвах- Или са дълги, или тесни, все не случвам.

# 239
  • Мнения: 978
Търся схеми на тези модели:


Общи условия

Активация на акаунт