Плетем красоти за топлите дни .. тема 96

  • 89 978
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 447
Здравейте всички, които обичат да плетат. Искам да покажа какво изплетох за мен  и моето семейство за последне време          Преждите са италиански.

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 15:07 от anji75

# 376
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
Здравейте всички, които обичат да плетат. Искам да покажа какво изплетох за мен  и моето семейство за последне време.



преждите са италиански.

чудни са. и пелеринката на младата дама изглежда много мекичка.  Simple Smile
Simple Smile любопитството ще ме убие някой ден.

# 377
  • Мнения: 6 854
anji75, Прекрасни неща! Много хубаво плетеш. Мене шапките ме впечатляват.


Нещо се е случило със снимките. Не ги виждам в оригиналния ти пост.  Добре, че Добри те е цитирала, само там ги виждам.

# 378
  • Мнения: X
Anji75, много пипнати неща, чудесно представени, премерени и с вкус! Много ми харесаха.

Мимито, да, добре подбраната прежда е половината от успеха на крайния продукт. Но пък заради цветовете бих преглътнала проблеми с качеството. При теб се е получило екстра и много свежо. 130 на 130 см.  беше първото ми одеало за бебе. Търсех нещо различно като цветове и модел от стандартните бебешки плетки за пелени, шушонки, елеченца... оня бебешки ужасен ужасон. Та стана, хареса се, а дечкото скоро ще стане на 4 години и още си спи с него.

# 379
  • Мнения: 447
Здравейте всички, които обичат да плетат. Искам да покажа какво изплетох за мен  и моето семейство за последне време.



преждите са италиански.

чудни са. и пелеринката на младата дама изглежда много мекичка.  Simple Smile
Simple Smile любопитството ще ме убие някой ден.

Благодаря много, Малка  дама е моята племиница. През април имахме сватба, моят син се оженил, а племеницата и булката бяха  еднаково облечени.

# 380
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
малко са разместени скобките. Simple Smile оправих ги и затова на моя пост се виждат, а на твоя не. Simple Smile
не мисля, че има проблем - аз от чисто любопитство...
не се сдържах, а когато видях къде е проблема го оправих за да могат и другите да се порадват на творенията. Simple Smile
споменах ли колко ми харесва плетената рокля? Simple Smile Simple Smile

# 381
  • Мнения: 447
Още малко шапките от рафия .     

# 382
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
а указания? или клипче как се правят?
много ми харесват и двата модела. Simple Smile

# 383
  • Мнения: 447
а указания? или клипче как се правят?
много ми харесват и двата модела. Simple Smile
.        Тези описания ги купувах от един руски майстор, само  мога  да кажа къде, в Инстаграм @cyxodol. Извенявайте.

# 384
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
Simple Smile Благодаря! Simple Smile
ще ги потърся.

# 385
  • Мнения: 447
Здравейте, изплетох нов модел на шапката , схема намерих в интернет. Тежи  135 гр. рафия от хобиярн пловдив. Не е лесна за плетене, но резултат ми харесва.     

# 386
  • София
  • Мнения: 17 591

Анджи, а накрая колосваш ли ги? Щото тя рафиата е твърда, ама... чак толкова ... едва ли.
Роклята е направо невероятна!

# 387
  • Мнения: 6 584
Здравейте всички, които обичат да плетат. Искам да покажа какво изплетох за мен  и моето семейство за последне време          Преждите са италиански.

Роклята е разкошна, bouquet Продавате ли я?

# 388
  • Мнения: 447

Анджи, а накрая колосваш ли ги? Щото тя рафиата е твърда, ама... чак толкова ... едва ли.
Роклята е направо невероятна!

здравейте, Кати. Шапките не ги колосвам, просто плета ги по-плътно ( ако правилно го казах на български) . Испанската рафия по-нежна( шапка цвят каки), шапка цвят слама е турска рафия, тя е  по-твърда
 , на края в полета  вплитах дебела корда. А в последната шапка и в края на дъното  вплитах корда.

# 389
  • Мнения: X
Чудесни са нещата ти, Анджи. Поздравления и за представянето им!

Общи условия

Активация на акаунт