Плетем красоти за топлите дни .. тема 96

  • 89 994
  • 735
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 6 868
Друго си е обяснено на роден език, предпочитам картинки със схеми пред видео.

Благодаря! Схемите са ти лесни, защото си добра плетачка и ги разбираш, а аз предпочитам клипчета, че ми става по-ясно и плета като папагал по клипчето. Все едно съседката ми показва, само дето не мога да я питам за някои подробности. Simple Smile

# 466
  • Мнения: 978
И аз предпеочитам по клипчета.
Схемите са ми трудни за разбиране, най-добре го виждам на видео уроци и мога да върна многократно и да видя как точно го правят.

# 467
  • Бургас
  • Мнения: 754
Пурплетка отиди в склада на Ивайло, 2 часа може да не излезеш от там

# 468
  • Мнения: 5 108
Къде точно има склад Heart Eyes

# 469
  • Бургас
  • Мнения: 754
Къде точно има склад Heart Eyes




ул. Ивайло 74, Весела Дряновска

# 470
  • Мнения: 5 108
Благодаря ти, ще го видя Heart

# 471
  • Бургас
  • Мнения: 754
Аз плета ръкавици, едната е готова

# 472
  • Мнения: 448
Малко промених предишния модел с по-тесни полета и от тип  Федора стана Трилби                      Прежда рафия от Katia има я в Пловдив фирма Стенли. За шапката стига 100гр.

# 473
  • София
  • Мнения: 3 833
Оуу много сладка шапка Innocent Нещо такова даже бих носила. (просто не съм човек по шапките)

Тия ръкавици са ми много интересни ама още не съм намерила за кой да направя такава. И аз чакам да видя комплект:revolving_hearts:

# 474
  • Мнения: 9 902
А по колко я взимате Katia, защото в София гледам 6 лв за 40 грама и нещо не ми харесва.. 😀

# 475
  • Бургас
  • Мнения: 754

Това са другите дето съм изплела, и хич не е лесно защото се плетат на малки номера куки

# 476
  • Мнения: 6 868
Хриси, на 5 куки ли плетеш ръкавиците?  Много са красиви!
Все се каня да изплета такива ръкавици с 1 пръст, но си оставам с каненето, май няма за кого да ги плета. Аз нося кожени, а дъщеря ми все си купува разни модерни. Не мисля да ги шаря, че е много сръткаво. Бях си плела вълнени чорапи с шарки - до коляното и не ми се занимава и ръкавици така да плета.
Майка ми някога ми беше изплела ръкавици с 5 пръста, комплект към пуловер. бяха много хубави и удобни, но няма кого да питам как се плетат - от пръстите ли се започва както чорапите, или отгоре?

Напоследък пак гривни, обеци плета и не ми се занимава с друго. Simple Smile

# 477
  • Бургас
  • Мнения: 754
Да на 5 куки, но самото плетене и шарките които се получават....едно особено чувство на фино изкуство, плета бавно

# 478
  • Мнения: 448
Добро утро, момичета! Сутринта се сетих за моите първи  играчки амигуруми. Правих ги за подарък на младоженците. Не са идиални.

# 479
  • Мнения: 978
Винаги съм се възхищавала на тия играчки - но хем ми изглеждат трудни, жем не умея да плета на 1 кука.

Общи условия

Активация на акаунт